Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Google'ın 15. yıl oyunu rekorunu kim yapacak?

gloria

Önerilen İletiler

Google 15. Yıl Hareketli Doodle'ı Pinata Oyunu

Dikkat ettiyseniz bugün google'ın 15. yılı smile.png Vaktimiz az, gün sonuna kadar sürecek olan ana penceredeki oyunu oynayalım diyorum, rekoru kıran günün birincisi olsun biggrin.png

Ben başladım oynamaya... Rekorunuzu buraya kesip yapıştırın. 

Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız diye anlatayım: 

Rekor yaptığınızda rekorunuzu gösteren pencereyi başlangıç menüsünden seçeceğiniz "ekran alıntısı aracı"nı kullanarak kesip masaüstünüze kopyalayın. Sonra da  http://www.imageshack.us sayfasından facebook girişini kullanarak resmi "browse" butonunu kullanarak yükleyin ve "continue to image" e tıklayıp çıkan seçeneklerden "doğrudan link" seçeneğindeki linki kopyalayıp buradaki resim ikonuna yapıştırın. 

Hadi oynayalımmm.. 

Kendi kendime oynamayayım lütfen bana eşlik edini kendi kendine oynayana deli derler sonra... 

benim şimdilik rekorum bu diyeyim smile.png

oqux.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sanki daha da yükseğini yapamazmışım gibi hissediyorum, en son 6 yaptım ya biggrin.png o da bir başarı: 6 puan biggrin.png hhahahaha

6'dan daha beterini de gördüm :D  3 ayakvur.gif onu nasıl yaptım acaba şu an şaşkınlık içindeyimmmmmmmm unsure.png usutuk.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.