İçeriğe atla

Fotoğraf

Google'ın 15. yıl oyunu rekorunu kim yapacak?

Google 15. yıl Google 15. yıl oyunu Pinata oyunu rekoru

• Kapatılmış Başlık Bu başlık kapalı
Bu başlığa 8 cevap verilmiş

#1 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 15:29

Google 15. Yıl Hareketli Doodle'ı Pinata Oyunu

Dikkat ettiyseniz bugün google'ın 15. yılı smile.png Vaktimiz az, gün sonuna kadar sürecek olan ana penceredeki oyunu oynayalım diyorum, rekoru kıran günün birincisi olsun biggrin.png

Ben başladım oynamaya... Rekorunuzu buraya kesip yapıştırın. 

Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız diye anlatayım: 

Rekor yaptığınızda rekorunuzu gösteren pencereyi başlangıç menüsünden seçeceğiniz "ekran alıntısı aracı"nı kullanarak kesip masaüstünüze kopyalayın. Sonra da  http://www.imageshack.us sayfasından facebook girişini kullanarak resmi "browse" butonunu kullanarak yükleyin ve "continue to image" e tıklayıp çıkan seçeneklerden "doğrudan link" seçeneğindeki linki kopyalayıp buradaki resim ikonuna yapıştırın. 

Hadi oynayalımmm.. 

Kendi kendime oynamayayım lütfen bana eşlik edini kendi kendine oynayana deli derler sonra... 

benim şimdilik rekorum bu diyeyim smile.png

oqux.png

Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png

#2 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 15:31

168 yaptımmmm, eğleniyor muyum, evet, eğleniyorummmmm

fmfs.png

Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png

#3 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 15:42

ben hala bu oyunu tek başıma mı oyunuyorum yoksa oynayan var mı? 169 oldum ama 170 olamıyorum bir türlü :(

x4xt.png

twitter_04.png

#4 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:05

Nihayetttt!

tgz0.png

twitter_04.png

#5 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:16

Ben sanki daha da yükseğini yapamazmışım gibi hissediyorum, en son 6 yaptım ya :D o da bir başarı: 6 puan :D hhahahaha

twitter_04.png

#6 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:22

fz96.png

twitter_04.png

#7 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:24

Ohhh my gooooddddddnessssssss

0sd1.png

twitter_04.png

#8 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:31

Ben sanki daha da yükseğini yapamazmışım gibi hissediyorum, en son 6 yaptım ya biggrin.png o da bir başarı: 6 puan biggrin.png hhahahaha

6'dan daha beterini de gördüm :D  3 ayakvur.gif onu nasıl yaptım acaba şu an şaşkınlık içindeyimmmmmmmm unsure.png usutuk.gif

twitter_04.png

#9 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2013 - 16:58

180'i zorluyorummm ama olmadı henüz

wpeq.png

twitter_04.png