Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Peki Şimdi Nereye? - Where Do We Go Now? (2011)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Peki Şimdi Nereye? - Where Do We Go Now? (2011)

Nadine Labaki gene yapacağını yapmış ve bize çok güzel üstünde düşünülmesi gereken bir komedi getirmiş (üstünde düşünülmesi gereken dedim dikkat edin). Bir köy düşünün iki büyük dinden insanların kardeşçe yaşadığı ve dinin pek fazla bir etkisi olmayan ama savaşın ayak sesleriyle aralarına giren o anlamsız etkileşimin sonucunda ortaya çıkan olaylara tanık olacaksınız. Nadine Labaki'yi hatırlarsanız KARAMEL = CARAMEL filminde de oynamıştı. Bu filmde oynuyor ve filmin yönetmeni de kendisi. Sakın kaçırmayın çok zevkli ve izlenmesi çok hoş bir film... Filmin orijinali Arapça fakat alt yazılısıda var...

Oyuncular: Claude Moussawbaa, Layla Hakim, Nadine Labaki, Yvonne Maalouf, Antoinette Noufaily, Julian Farhat, Ali Haidar, Kevin Abboud, Petra Saghbini, Mostafa Al Sakka
Yönetmen: Nadine Labaki

post-2-0-08327400-1379851238_thumb.jpg post-2-0-88425700-1379851238_thumb.jpg post-2-0-41313100-1379851240_thumb.jpg

While their men fight a remote sectarian war, the women of a Lebanese village -- one hemmed in by minefields -- band together to denounce the clash of Islamic and Christian beliefs that sustains the war and threatens to poison their own community.

Cast: Claude Moussawbaa, Layla Hakim, Nadine Labaki, Yvonne Maalouf, Antoinette Noufaily, Julian Farhat, Ali Haidar, Kevin Abboud, Petra Saghbini, Mostafa Al Sakka
Director: Nadine Labaki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

fragmana tekrar bakıyordum aklıma geldi... Havuz yapıyorlar leğenlerle su taşıyorlar bittim orada. Bütün erkekler bizim akdeniz ve ege sahillerindeki gibi uygun yatışta dikizdeler YSG! :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fragmana tekrar bakıyordum aklıma geldi... Havuz yapıyorlar leğenlerle su taşıyorlar bittim orada. Bütün erkekler bizim akdeniz ve ege sahillerindeki gibi uygun yatışta dikizdeler YSG! smile.png

Bu filmi izledin mi? İzlemediysen bence bir an önce izlemelisin. Ben biliyorum seversin sen bunu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bu filmi izledin mi? İzlemediysen bence bir an önce izlemelisin. Ben biliyorum seversin sen bunu...

Evet 2008 sonunda New York film festivalinde izlemiştim... Çok güzel bir filmdi...

Çok zekice yapılmış, insanı saran bir film, eğer insanların içsel zenginliğini anlayabiliyorsanız dünyanın bu bölgesinde yaşayan insanları daha da anlamanızı sağlayacak bir film. Filmin içine saklanan o gizli dramayı yavaş yavaş ortaya çıkarmakta ustaca yapılmış bir film kurnazlığı. Çok komik ve aynı zamanda çokda üzücü bir film... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.