Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışmak istediğiniz ilk 3 kişi

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 373
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ya iyi de ne demek şimdi "benim cinsiyetimin sana bir getirisi ve götürüsü yok demek". Birde uyarı işareti koymuş. Moralim altüst oldu ya... Hani hiç tanımadığım biri olsa neyse.. bu güne kadar en ufak bir olay olmadı aramızda. Çocuksu deme mohi, asıl böyle şeyler önemli. Sırtından vurulmak gibi birşey bu. Dost bildiğiniz birinden böyşe şeyler duymak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN
Ya iyi de ne demek şimdi "benim cinsiyetimin sana bir getirisi ve götürüsü yok demek". Birde uyarı işareti koymuş. Moralim altüst oldu ya... Hani hiç tanımadığım biri olsa neyse.. bu güne kadar en ufak bir olay olmadı aramızda. Çocuksu deme mohi, asıl böyle şeyler önemli. Sırtından vurulmak gibi birşey bu. Dost bildiğiniz birinden böyşe şeyler duymak...

18797[/snapback]

tamam bişi demiyorum bilidiğin gibi yap

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cengiz Han(en riskli olan)

Yavus Sultan Selim

Catrina Zeta Jones

Bunlar da forumdan

Kralx

Aşkmiracle

Arman

Kırçiçeği m

18581[/snapback]

forumda birde kırçiçeği mi var vay hain vayy nicikimi çalmış. :P:P hani ben karçiçeğiyim ya o bakımdan üstüme alınmadım...... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

OOOO BEN GELMEYELİ NELER OLMUŞ...ARMAN YIRTTI KENDİNİ KONUYU DAĞITMAYIN DİYE AMA DİNLEYEN KİM? NEYSE BENDEN SONRA KONU ESKİ HALİNE GELSİN TEMENNİM... :clover:

AMA ŞUNU DA BELİRTMEDEN GEÇEMİCEM...OKUDUĞUM KADARIYLA HERKES MADE İN..'E AYNI SORUYU SORMUŞ AMA O KRAL'A PATLAMIŞ..KRAL CANSIKICI HİÇBİRŞEY DEMEMİŞ..KRAL TAVIR KOYMAKTA HAKLIDIR..ARKASINDAYIM...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben torpilli oldugumu düsünerek burdan bi üc kisi daha söylemek istiorum...

Askmiracle´im, kArcicegi_m, ve Dillku... manyaq bi ekim olurduk ama  B)

18810[/snapback]

HAKLISIN ALATURKAM ;)

BEN ''AŞK DİYE BİRŞEY YOKTUR''DA TOPARLAYICI GRUP OLARAK SENİ ARMANI VE BENİ YAZDIM..MÜZMİN ROMANTİKLER :wub:

ÜSTTE YAZDIĞIN 3'LÜ DE SÜPER OLUR AMA BENİ 3'LÜ DE KESMİYOR...

MİLKYWAY KRAL VE KURT DA OLURSA İŞTE DEĞMEYİN KEYFİME... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben torpilli oldugumu düsünerek burdan bi üc kisi daha söylemek istiorum...

Askmiracle´im, kArcicegi_m, ve Dillku... manyaq bi ekim olurduk ama  B)

18810[/snapback]

HAKLISIN ALATURKAM ;)

BEN ''AŞK DİYE BİRŞEY YOKTUR''DA TOPARLAYICI GRUP OLARAK SENİ ARMANI VE BENİ YAZDIM..MÜZMİN ROMANTİKLER :wub:

ÜSTTE YAZDIĞIN 3'LÜ DE SÜPER OLUR AMA BENİ 3'LÜ DE KESMİYOR...

MİLKYWAY KRAL VE KURT DA OLURSA İŞTE DEĞMEYİN KEYFİME... B)

18814[/snapback]

Milkyway´i zaten en basta saymistim, Armanim tabiki liste basim(ne güzelmis böyle sarhos olmak yahuuu :blushing: ), yani topu topu 8 kisi olduk, var mi bi ekleme yapmak isteyen, tren kalkmak üzere...

aceba nereye gitsek, nerde bulussak...??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

OOOO BEN GELMEYELİ NELER OLMUŞ...ARMAN YIRTTI KENDİNİ KONUYU DAĞITMAYIN DİYE AMA DİNLEYEN KİM? NEYSE BENDEN SONRA KONU ESKİ HALİNE GELSİN TEMENNİM... :clover:

AMA ŞUNU DA BELİRTMEDEN GEÇEMİCEM...OKUDUĞUM KADARIYLA HERKES MADE İN..'E AYNI SORUYU SORMUŞ AMA O  KRAL'A PATLAMIŞ..KRAL CANSIKICI HİÇBİRŞEY DEMEMİŞ..KRAL TAVIR KOYMAKTA HAKLIDIR..ARKASINDAYIM...

18808[/snapback]

Hele şükür beni anlayan biri çıktı. Çok teşekkür ederim askmiracle.

Amacım haklılığıma taraftar toplamak değil ama insan aramıyor da değil yani..

Milkway bile bu cesareti gösteremedi. Bende senin arkandayım askmiracle..

Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AMA ŞUNU DA BELİRTMEDEN GEÇEMİCEM...OKUDUĞUM KADARIYLA HERKES MADE İN..'E AYNI SORUYU SORMUŞ AMA O  KRAL'A PATLAMIŞ..KRAL CANSIKICI HİÇBİRŞEY DEMEMİŞ..KRAL TAVIR KOYMAKTA HAKLIDIR..ARKASINDAYIM...

18808[/snapback]

Sevgiler..

18875[/snapback]

SEDAT KARDEŞ.BEN KONUYA SONRADAN DAHİL OLDUM AMA SENİ ÇOK HAKLI GÖRDÜM DİYEMEM.ŞÖYLEKİ MADE İN NE OLURSA OLSUN DİYORSUNKİ RESMİNİ KOY İYİDE BURDA KİM GERÇEK RESMİNİ KOYMUŞKİ ODA KOYSUN.ŞU AĞAÇTAKİ ÇOCUĞUN BEN OLDUĞUMU DÜŞÜNMÜYORSUN DİMİ :P TAMAM ŞAKA BİR YANA BIRAK İSTEDİĞİ KİMLİKLE YAZSIN.İYİ VEYA KÖTÜ YAZIYOR BİŞİLER.DÜN SENDEN BAŞKASI ONA BUNU SORMAMIŞ( NİYE BENİ MUHATAP ALDI DEMİŞSİNYA) İKİNİZDE UZATMAYIN BENCE.BİR ANDA HİÇ KİMSEYİ TANIYAMAYIZKİ ZAMANLA TARTARAK TANIYABİLİRİZ DOSTTA OLABİLİRİZ HEPSİ ZAMANLA BİR ANDA KESİP ATMAMAK LAZIM..

SEVGİLER VE BU BENİM ŞAHSİ FİKRİM KATILMAK ZORUNDA DEĞİLSİN :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sınırlamayı kaldırıyorum

Erkeklerden ;Made in -Kral x - Karakurt - Canuğur - mistik - sezar - Aşk miracle - yam yam ve fragged

Bayanlardan ; Mystic river- karçiçeği m - dilku- milkway - şirin

Meleklerden : Sadece o

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

18808[/snapback]

Sevgiler..

18875[/snapback]

SEDAT KARDEŞ.BEN KONUYA SONRADAN DAHİL OLDUM AMA SENİ ÇOK HAKLI GÖRDÜM DİYEMEM.ŞÖYLEKİ MADE İN NE OLURSA OLSUN DİYORSUNKİ RESMİNİ KOY İYİDE BURDA KİM GERÇEK RESMİNİ KOYMUŞKİ ODA KOYSUN.ŞU AĞAÇTAKİ ÇOCUĞUN BEN OLDUĞUMU DÜŞÜNMÜYORSUN DİMİ :P TAMAM ŞAKA BİR YANA BIRAK İSTEDİĞİ KİMLİKLE YAZSIN.İYİ VEYA KÖTÜ YAZIYOR BİŞİLER.DÜN SENDEN BAŞKASI ONA BUNU SORMAMIŞ( NİYE BENİ MUHATAP ALDI DEMİŞSİNYA) İKİNİZDE UZATMAYIN BENCE.BİR ANDA HİÇ KİMSEYİ TANIYAMAYIZKİ ZAMANLA TARTARAK TANIYABİLİRİZ DOSTTA OLABİLİRİZ HEPSİ ZAMANLA BİR ANDA KESİP ATMAMAK LAZIM..

18890[/snapback]

Sevgili alaturka beni haksız görmene saygı duyarım ama. Orada yazılanların hepsi eğlence amaçlı şakasına şeyler. Bana ne onun cinsiyetinden. Fotosunu koyması için onu zorladımmı bunu yapabilirmiyim... Şakasına söylediğim belli. Ama tepkisi çok ciddi ve kırıcıydı..

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ HEMEN DÜZELTELİM.ALATURKA DEĞİL BENİM SANA ONU YAZAN(ALATURKANIN GÜNAHINI ALMAYALIM ;) ) BUGÜN PEK İYİ DEĞİLSİN HERALDE :P NEYSE BEN SANA HAKSIZSIN DEMEDİM HAKLISINDA DEMEDİM SADECE ÇOK RİJİT DAVRANMA DEDİM.OK KARDEŞ İYİ SOHBETLER HERKESE.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

18808[/snapback]

Sevgiler..

18875[/snapback]

18890[/snapback]

Sevgili alaturka beni haksız görmene saygı duyarım ama. Orada yazılanların hepsi eğlence amaçlı şakasına şeyler. Bana ne onun cinsiyetinden. Fotosunu koyması için onu zorladımmı bunu yapabilirmiyim... Şakasına söylediğim belli. Ama tepkisi çok ciddi ve kırıcıydı..

Saygılar...

18906[/snapback]

bak sen kralcık alınmış <_< neden senden başka adam yokmu ki lafları ardı sıra yazmışsın.insan olarak yazacaksanız yazın dedim yoksa ben seni muhattap almam sende beni almazsın olur biter.resim konusunda burdakilerden çok daha iyi bir resim şeçmişim.örnek veririrsem aşkmiraçle yazık durumu sallantıda baksana habire sağa sola sallanıyor. :P arkadaş dediğine rajon kesmek nerde görülmüştür .

şunu bilin burası benim parkım ben oynuyorum düşerim kolum bacağım çizilir ama ben fark dahi etmem oynamaya devam ederim.

pc başında herkes olmak istediğini oynar bu bir gerçektir.neyse yaff sallamayın gitisn beni zaten yazdıklarım hep abuk subuk :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

- :zorro: M.Kemal ATATÜRK'ü Tanımak ve onun yüzüne karşı teşekkür edip ve yaptıklarımız için türk halkı olarak ondan özür dilemek istiyorum.

- :D Che Guevarayı tanımayı çok istiyorum. Mücadelesi için onu kutlamak isterdim

- :angry2: Abdullah ÖCALANLA TANIŞMAK İSTERDİM VE GÖZLERİMİN İÇİNE BAKMASINI İSTERDİM VE SORARDIM VİCDANIN SIZLAMIYORMU BE NAMUSSUZ ADAM DERDİM :

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

- :zorro: M.Kemal ATATÜRK'ü Tanımak ve onun yüzüne karşı teşekkür edip ve yaptıklarımız için türk halkı olarak ondan özür dilemek istiyorum.

:D Che Guevarayı tanımayı çok istiyorum. Mücadelesi için onu kutlamak isterdim

:angry2: Abdullah ÖCALANLA TANIŞMAK İSTERDİM VE GÖZLERİMİN İÇİNE BAKMASINI İSTERDİM VE SORARDIM VİCDANIN SIZLAMIYORMU BE NAMUSSUZ ADAM DERDİM :

18920[/snapback]

MANYAK FALANSIN BELKİ AMA :P SEVDİM SENİ. :clover::clover: TANIŞMAYA GİDERKEN BENİDE ALMAYI UNUTMA :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.