Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışmak istediğiniz ilk 3 kişi

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 373
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bana kendimi bi tanıtsınlar sonra düşünürüz tanıyacak birilerini :lol::w00t:

wayy güzel cvp :D

walla ben hz.muhammedle tanışmayı düşünemiorumm.yane onca kişinin arasıdan banamı düşücek ona erişmek :) yeri o kadar büyükki bende kendimi onunla konuşmaya layık bile görmüyorum.. :)

ben amy lee,will.i.am [hastayımmmmm :) ] we fergie ile tanışmak isterdim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

-Tutsi-Hutu soykırımı ****'dan Paul Rwarakabije ile...

-Eduardo Galeano..Walt Disney'e yaptığı;Kapitalizmin hayvanat bahçesi benzetmesi ile duydum onu ilk..Şeytanlar ve Meleklerin Dansı ile iyice sağlamlaştı yeri..Nasıl da iyi olurdu tanışsak...Öyle de sağlam tespitleri var ki..

-Benicio...

Yazarken bile parmaklarıma güç veriyor bu adam..Bilmem ki,göze alabilir miydim onunla tanışmayı...

-Yine,Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak,filmi ile tanıdığım;İsmail Hakkı Taslak ile tanışmayı çok isterdim..

O kadar doğal,o kadar duruydu ki...On dört yaşında birine bu tarz bir hayranlık duyabileceğim kadar etkiledi beni...

-Ve bugünlerde Oktay Konyar'a kafayı fena halde takmış durumdayım..Uzaktan tanışmış olsakta,kaynaşmayı istiyorum ben onunla... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

mavisim işte senin seviyen resmen millete saldırmak için üye olmuşsun senin bu yazını gören ve hiçbirşey bilmeyen biri gittiğin yola bir adım bile atmaz öyle ben türküm türkiyeyi savunurum demek kolay kimsenin biyerinde türk damgası yok fabrikada üretilmiyor türkler veya ruslar oyüzden ben önce insan diyorum insanlığını kaybeden ülkesinide kaybeder herşeyinide !!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Napıppp ne edipp mutlaka tanışacağım kişiyi yazmak istiyorum ben sadece buraya:

YAŞAR KEMAL

Allah ona daha uzun ömür versin ve bizi bir gün mutlaka bir yerde karşılaştırsın inşallah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

-Tutsi-Hutu soykırımı ****'dan Paul Rwarakabije ile...

-Eduardo Galeano..Walt Disney'e yaptığı;Kapitalizmin hayvanat bahçesi benzetmesi ile duydum onu ilk..Şeytanlar ve Meleklerin Dansı ile iyice sağlamlaştı yeri..Nasıl da iyi olurdu tanışsak...Öyle de sağlam tespitleri var ki..

Eduardo Galeanoyu bu forumda ilk kez dillendiren biri olarak bende sizi tanımayı çok isterdim :clover:

Biliyorum saçma bişey ama sormadan edemiyeceğim."Latin Amerikanın Kesik damarları"nı okudunuzmu...

Gerçekten müthiş bir yazar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce Yaşar Kemal demiştim onunla bir gün tanışacağıma eminim...

Ama tanışma şansımın olmadığı ikinci bir kişi var ki keşke onu da tanıyabilseydim EMMA GOLDMAN (Piyasada onla ilgili ne varsa toplamam lazım... :unsure: )

Üç numarayı daha sonra söyleyeceğim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Şebnem Ferah (konserinde ilk gördüğümde, konser bitene kadar gözlerimi alamamıştım. düşünün ne kadar istediğimi)

Şebnem Ferah (hemen her şarkısını ezberlemişimdir, düşünün işte...)

Şebnem Ferah (her klibini saatlerce izleyebildiğim tek işidir, e düşün işte alla alla...)

Ya arkadaşlar, beni Şebo ile tanıştırın valla her şeye yeter...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Atatürk başka kimse yerini tutamaz. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

s.Freud

belki bana beni anlatabilirdi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Forumdan tanışmak istediklerımızı de sormuşlar yeni gördüm..

Lostsoul:çok duygusal ve etkileyici yazıları var

Modernjames:yazılarıyla bana eşlik ettiği için

SArdunyam:çok güzel yazıları var ve çok yönlü

Taurusmtıs:sevdiğim bi arkadaşımı çok hatırlattığı için

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.