Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Google Chrome Yeni Pencere Sorunu

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar bende bir google chrome yeni pencere açma sorunu var lütfen bu konuda bana yardım edermisini resimlerde gördüğünüz gibi tıklıyorum google chrome'a açıldığı zaman yeni pencere olarak açılmıyor yeni sekme olarak açılıyor lütfen işaretlediğim yerde açılsa daha iyi olucak yeni sekme değilde yeni pencere olarak açılmasını istiyorum lütfen ne yapıcam yardım edermisiniz..
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şu anda Chrome'da böyle bir ayar yok. Çünkü hemen hemen herkes yeni sayfaların tab'de açılmasını istiyor ama teknik yönünüz kuvvetli ise size Linux kodu ile bunu nasıl yapacağınız anlatabilirim... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Hayır bu sadece bir söylenti... Google Chrome'la Firefox arasında hiç bir fark yok aslında Chrome diğerlerine gore çok hafif ve resourse (kaynakları) çok az kullanan bir tarayıcı...

Ama bilgisayrınızda birden çok tarayıcı kullanabilirsiniz...

Demek istediğim:

IE 10

Firefox

Chrome

aynı anda kullanabilirsiniz her defasında ana olarak kullanmak istediğiniz tarayıcıyı seçme hakkınız var...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısınız ama ben google chrome kullanıyorum yeni pencere açılmıyor sadece yeni sekme açılıyor bu yüzden bunu bırakıcam mozilla firefox kullanıcam sizce doğrumu bunda daha çok eklenti varmış doğrumu bu sizce....bilgi verirmisiniz bana mozilla firefox hakkında birde bu mozilla firefox da hatalar sorunlar çıkarmı....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sizin durumunuz için çıkmaz çünkü firefox bunun için ayar veriyor onu ayarladınızmı yeni pencere modunu yeni pencerede açar. Eğer yeni tab'i seçerseniz yeni tab'de açar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.