Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yuva Arayan Hayvan Dostlarımız

irinçköl

Önerilen İletiler

İrtibat: 0 532 615 93 11/sibelmolu@@hotmail.com 
Yer: Istanbul / Avrupa Yakası
Tahmini 1 haftalık bir bebek kedi için çok acil süt anne veya yavru kedi bakımında gönüllüye ihtiyaç var. Yardım edebileceklerin irtibata geçmeleri rica olunur.

1146659_10151784627739182_702234387_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 553 266 74 99 
Yer: İstanbul

"Sokakta hasta ve bitkin bir halde bulundu.Tüyleri dökülmüş,patisi yaralanmış ve açlıktan zayıflamış olan minik hemen tedaviye alındı.1,5 aylık sevimli bir dişi.Kendini topladı ve vücudunun bazı bölgelerinde dökülen tüyleri çıkmaya başladı.Fakat ona sahip çıkan üyemiz malesef tamamen iyileştiğinde onu evde tutamayacak.Acil yuva bulamazsa malesef yeniden sokaklara dönecek olan bu güzel kıza yuvanızı açar mısınız?"

954677_10151784817654182_40841951_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dwqh.jpg

Sokaga terkedilmis bu Ankara Kedisini, tasmasi cenesine dolanmis ve dili kangren olmak uzereyken bulmustum. Iyilesme surecini tamamladi. Yaklasik bir yasindaki bu guzel kiza yuva ariyorum.kedicik 1 yaş civarı.

facebookta gördüğüm bir ilan bu.lütfen iletişim numarasını arayın...

+90 (542) 315 10 89

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Patilerin hayata tutunması sizlerin ellerinde. Derneğimize gönderilen her kuruş, her lira bir hayvanın hayatını kurtarıyor ama sizler bağış yapmazsanız onlar sessizce hayata gözlerini yumuyorlar çünkü madden artık yetişemiyoruz. Sadece kampanyalarını çıktığımız hayvanlarımız yok daha nicelerini geriden takip ediyor, besliyor, tedavi ettiriyoruz. Sayfamızda 500 bin üye var, sadece 1000 kişi her ay sadece 10 tl bağışlasa tüm vakaları seve seve alırız ama gücümüz şu an yetmiyor maalesef... Bu yüzden lütfen dört patili dostlarımızdan bağışlarınızı esirgemeyin, bankamıza vereceğiniz otomatik bir ödeme talimatıyla onları hep beraber kurtarmamıza yardım edin. 
HaySev Derneği'ne bağış yapmak isteyen üyelerimiz için hesap numaramız:
Banka: Ziraat Bankası
Şube : Çankaya (798) 
Hesap Sahibi: Hayvansevenler Derneği (Haysev) 
Hesap No: 56997864-5001 
IBAN : TR070001000798569978645001 
Paypal: haysevder@@gmail.com

1149023_10151784984374182_1210566377_n.j

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 0533 325 86 64 
Yer:Nilüfer/Bursa

Üyemizin işyerinin önünde rastladığı bu miniğin uzun aramalar sonucunda annesi bulunamadığından üyemiz onun haline dayanamamış ve işeyine almış.Yan yan yürüdüğü için adı Paytak.Bir kaç gün daha işyerinde bakabilecek ancak sonrasında sokağa salmak zorunda.Onun şansını deniyoruz kimbilir belki bu güzelliği evinde görmek isteyen hayvanseverler vardır değil mi?

1004526_10151795470509182_100777912_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 0537 429 56 22

"6 aylık civarı bir dişi bir erkek iki kardeş Boxer melezi.Bu güne kadar kapalı bir yerde bakılıp sonrasında barınağa terk edilmişler.Gözlerindeki korku her şeyi anlatıyor..Sığındıkları duvar dibi onları koruyacak gibi asla ayrılmıyorlar oradan.En azından geçici bir yuvaya alınmaları çok önemli,barınakta iyice kötüleşecekler.Bu iki ürkek kardeşe kalıcı yada geçici yuva olmak isterseniz lütfen acil ulaşınız."

1150316_10151795439994182_1980980235_n.j

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İrtibat: 0532 377 9283 veya sirenatabey@@hotmail.com
Ist / Anadolu Yakasında annesiz kalan 5 yavru kedi için çok acil süt anne olabilecek kedi veya yavru kedi bakımında tecrübeli gönüllüler aranıyor. Yavrular şu an bir otel'in bahçesindeler ve orada onlarla sürekli ilgilenebilecek kimse yok. Yardımcı olabilecekler lütfen irtibata geçsin!

1150136_10151795361084182_952338357_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İrtibat: 0533 441 8108 veya sahikaaktay@@hotmail.com
Yer: Enez veya Istanbul.
Sn Aktay iletisidir: Bu ufaklığı 5 büyük köpegin elinden kurtardim. Dişi, yaklasik 2 aylik. Üzerine dikenler ve zift bulanmiş durumdaydı. En ufak bir sesten bile ürküyor zavallıcık, ama sağlığı yerinde. Geçici olarak yanima aldim fakat benim köpegim yavru köpeklerle geçinemiyor. Çok acil yuva bulmak gerek. Yavru Enez de ama Istanbula getirilebilinir.

972121_10151797788274182_757079013_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 0507 356 21 22
Yer:Üsküdar / İstanbul

O kardeşleriyle beraber bir mezarlıkta yaşamaya çalışıyormuş,kardeşlerini köpek parçalamış bir tek bu kalmış geriye. Bu miniğede mezarlık bekçisi bakmaya çalışıyormuş fakat gözleri iltihaplı bir şeklde yaşıyormuş. Farkeden bir üyemiz alıp hemen veterinere götürmüş tedavisini yaptırmış fakat veterinerden çıkınca gidecek bir yeri yok. Siz bu miniğe bir şans verirmisiniz?

1170837_10151797772094182_219898720_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 541 374 87 47
Yer: İstanbul/Eyüp-Yeşilpınar

"Bir sepet içinde terk edilen yeni doğmuş 4 bebek kedi için acilen süt anne yada tecrübeli gönüllü aranmaktadır.Bebekleri bulan üyemiz kendi imkanları ile bakmaya çalışıyor fakat tecrübeli değil ve bebeklerin ölmesinden endişeleniyor.Miniklerin durumu acildir...!!

994903_10151797702099182_1627906785_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: 05426556209 Yer: Ankara 

Bu bücürler bir kampüsün bahçesine doğdular ancak kampüs yönetimi köpekleri barındırmıyor ve henüz süt kuzusu iken toplatılıp barınağa ya da bir bilinmeze gitmeleri çok yakın.

onlara güvenli bir bahçe ya da yuva olur musunuz?

557983_10151797527169182_1734983365_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim:0507 626 3698 veya tugba.iscen@@gmail.com Yer: İzmir 
Üyemizin sokakta gözleri enfeksiyonlu halde bulduğu yavrunun tedavisi bitti ve gayet sağlıklı bir can oldu.Oyuncu akıllı kum terbiyeli mama alışkanlığı olan smokin yavrumuza İzmir içi ömürlük yuva aranmaktadır.

1002516_10151797482334182_1775155267_n.j

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim:0506 415 52 68 

Bir alışveriş merkezinin otoparkında ağlarken bulunmuş. Bulan üyemiz hemen veterinere götürmüş fakat iki gözüde körmüş ve kurtulma şansı yokmuş. Göz çevresi temizlenmiş aşıları yapılmış fakat gidecek bir yeri yok. Sokaklara dönerse yaşayamaz. Lütfen ona sahip çıkın,onun şansı,ışığı siz olun.

971607_10151797747394182_1339806909_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: htuzun85@@gmail.com
Yer:Kartal/İstanbul

Sn üyemizin iletisidir:''Sarı dişi, adı bonibon.. Siyah beyaz erkek, onun da adı Çarşı. İkisi de 3 aylık ve çok sağlıklılar..Tuvalet eğitimleri, iç dış parazit aşıları var. Onları yürekten sevecek ve onlarla hep ilgilenecek kimselere ihtiyaçları var.''

NOT: Çocuklu ailelere verilmeyecektir, verildikten sonra takibi yapılacaktır.

969428_10151798825664182_1442430901_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim: sevdaoz@@hotmail.com.tr
Yer:Şarköy/Tekirdağ
Sn üyemizin iletisidir:''Bu güzel oğluşu sokakta gördüm bir sitenin bahçesindeki hayvan severler baktıklarını söylediler.Ama burası yazlık yer kış gelince ona bakacak kimse olmayacak. Ayrıca çok uslu pamuk gibi bembeyaz tam bir ev köpeği.Cins olduğunu düşünüyorum. Onun da sıcak bir yuvayı hakkettiğine düşünen bir meleğin ona el uzatmasını istiyorum.''

1175666_10151798680659182_1012742934_n.j

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

rtibat: 0537 496 76 42 veya non_serviam666@windowslive.com
Yer: İstanbul / Yeniköy

Bu kedicikler evde doğdular, 1 ayları dolmadan bahçeye konuldular. Hem arabalar çok hızlı geçtiğinden hem de köpeklerin ve diğer kedilerin çok oluşundan bir süre bahçemizden hiç çıkmadan yaşadılar. Ancak apartman sakini zır delilerin şikayetleri üzerine oradan da yolun bir kenarına resmen atıldılar. Bahçeye saklanmak istediklerinde ise 'tekmelerle' kovuluyorlar! Bir kardeşleri dışarı konulduklarından birkaç gün sonra birden bire ortadan kayboldu. Tekir ve tekir-beyaz renkli olan iki kedicik şimdi dışarda yaşıyorlar ancak güvende değiller ve kış geldiğinde şartlara alışabileceklerini hiç sanmıyorum. 2 buçuk aylık civarındalar, hiçbir sağlık sorunları yok. Tekir olan çok oyuncu, tekir-beyaz ise daha mülayim bir kedicik. İstanbul içinde sahiplendirilecek ve takibi tarafımdan yapılacaktır. Ömürlük dostları olmak ister misiniz?

945991_10151799655169182_1911425863_n.jp

1094949_10151799655194182_1351071419_n.j

1175419_10151799655634182_539466021_n.jp

1175088_10151799655519182_717767958_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İrtibat: 0545 255 3407 veya bengikucuk@@hotmail.com
Yer: Samsun (Samsunun her semtine ilçesine ulaşımı sağlanır.)
1,5 yaşında dişi golden, sahipleri sokağa atmış ve belediye tarafından kısırlaştırılıp yine dışarı bırakılmış. Çok acil geçici ya da kalıcı yuva aranıyor. İç dış parazit aşıları yapıldı. Sadece öksürüğü var. Eğitimli tuvaletini dışarı yapıyor, eve yapmıyor. İsmini Roma koymuşlar.

1000238_10151798442134182_755853621_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herşey bir çadır kampına gitmemle başladı,orada gördüm zeytin kızı,çok üzgündü,hemen gidip kucağıma aldım ve kampçılardan öğrendim hikayesini..zeytin kız herkesin gözü önünde arabadan atılarak sahipleri tarafından terk edilmiş,günlerce yememiş içmemiş sonra oradakilerden bir hayvansever belediyeye haber vermiş zeytini kısırlaştırmışlar aşılarını yapıp kamp alanına geri bırakmışlar daha sonra oraya gelen bir hollandalı çifte sığınmış zeytin aile gibi benimsemiş onları karavanlarında yatıp kalkıyormuş ancak bir gün onlarda gitmişler ve zeytini almamışlar onlar giderken zeytin yokmuş gelip de karavanı yerinde bulamayınca önce hızlıca koşmuş caddeye sonra karavanın yerine geri dönmüş deniz kıyısına bakmış sonra orada da olmayınca karavanın boş alanına gelerek günlerce ağlamış,orada köpeği olan bir abladan öğrendim zeytinin hikayesini..ancak zeytinin dramı maalesef bununla bitmemiş yeni gelen başka bir aile sahiplenmiş zeytini giderken götüreceklermiş 1,5 ay yaşamışlar birlikte aynı çadırda,ancak o ailede zor olacağına karar verip almadan gitmiş zeytini..ben gittiğimde o aile gideli 4 gün oluyordu zeytin o çadırın yanında..lanet olsun ki bu kadar iyi huylu bir köpek 1 ay sonra kimsenin kalmayacağı bir koyda terk edilmiş ve yaşamaya çalışıyor. 1 ay sonrası meçhul çünkü oradaki çadırlar bir bir ayrılıyor oradan ve zeytin için zor yaşam başlıyor..2 gün sonra bende ayrılacağım buradan ve dahası ingilterede yaşadığım için zeytini götürmem mümkün değil..sizlerde yardım istiyorum..zeytin bir cockerdan küçük simsiyah sosis köpek ve cocker kırması olduğunu söyledi veteriner..tuvalet eğitimi var(daha önce evde bakıldığı için)havlama huyu yok,asla ısırma ve diş çıkarma huyu yok,köpeklerle kedilerle arası iyi.ben ingiltereye dönmeden bir çözüm bulalım zeytin o koyda açlıktan ölmesin sokaklara alışık değil ve 3 kez terk edilmiş..biliyorum cins değil ama simsiyah pırıl pırıl tüyleri var sadece sevgi istiyor..onu terk etmeyin ne olur ona yuva bulmama yardım edin..2 gün sonra izmire geçeceğim 19 unda ise ingiltereye dönüyorum,eğer 2 güne kadar almak isteyen olursa gerekirse taksiye biner yinede getiririm onu..lütfen ona bir şans verin..0533 515 04 67

1003544_10200497104575667_604541160_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HaySev Derneği'ne Mia için bağış yapmak isteyen üyelerimiz için hesap numaramız: 

İnsanoğlunun vahşeti, hıncı, kötülükleri karşısında pes etmemek için verdiğimiz çaba artık inanılmaz boyutlara geldi. Buyurun size bir vakamız daha. Bayramdan hemen önce Cevizlibağ taraflarında yolda giden bir HaySev yetkilisinin uzaktan gördüğü manzara dehşet vericiydi. Bir adam, yanında birkaç serseri arkadaşı ortalarına aldıkları bir kedi. Sanırsınız kedi ailelerini öldürdü, canlarına kastetti. Tekme, tokat dövüyorlar köşeye sıkışmış yavrucağı. Hemen arabadan inerek olay yerine giden arkadaşımızı görünce çil yavrusu gibi dağıldılar tabii, malum çok korkusuzlar ya! Gelişmemiş ruhları ve beyinleri ile güçleri el kadar kediye yeter ancak. Kediciğin yanında soluk alan arkadaşımız, yavrucağın yarı baygın olduğunu gördü. Hemen oradan alarak kliniğe götürdü. Görüntü gerçekten de çok acıydı. Yavrucağın çenesi dağılmış, suratı kan içindeydi. Derhal gerekli tetkikler yapılmaya başlandı. İş kanama riski göz önünde bulundurularak gözleme alındı, tedavisi başladı. Yemek yiyemediği için serumla beslendi. Durumu stabil hale gelince de ameliyata alındı. Tam tabiri ile, adını Mia koyduğumuz bu yavrucağa tekrar bir çene yapıldı. Şimdi Mia pisi klinikte ve nekahat döneminde. Sizden ricamız ondan bağışlarınızı esirgememeniz. Mia, her birinizin desteğine çok ihtiyaç duyuyor. Sizler de onun tedavisine gönlünüzden koptuğunca yardım ederseniz çok seviniriz. 

Mia’nın tedavi masrafı: 1200 tl’dir

HaySev Derneği'ne Mia için bağış yapmak isteyen üyelerimiz için hesap numaramız: 

Paypal: haysevder@@gmail.com

Size insan demek bile gereksiz ama doğada sizler gibi vahşi yaratıklar olmadığı için adınızı koyamıyorum ne yazık ki sad.png 

Tarih: Düzenleyen: Admin
Fotoğraflar yayından kaldırılmıştır...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mia pisiye yardım eden tüm HaySev ailesi üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Umarız ki, en kısa sürede Mia’nın sağlıklı fotoğraflarını da sizlerle paylaşırız ve yuvasına hep beraber kavuştururuz. İşte Mia pisinin yardım meleklerinin isimleri:
FULYA PAZVANT
GÜLSEVİN ARCA 
BAYLAN SİMGE SEZİ
KÜBRA AYANGİL
İREM DUYGU TOPTAN
AKSU CENGİZHAN
İLHAN YILMAZ 
OLCAY ÇİLENTİ 
YAKUT GÖKSEL 
ESİN AZRA BERHU 
PELİN BAŞAK SELVİ
ONUR BAKIR
CAN ATALAY
DENİZ GENÇLER
GÖKÇE ÇIBIK 
BEYAZIT KILINC 
NİHAN FETTAHOĞLU
ECE YAMAN
SİBEL ASLAN
KAMİL ÖZOĞUL
HEDİYE YAZICI
YASEMİN SEZER
SEDEF ŞÜKÜROĞLU
ESİN TÜRÜDÜ 
TINAZ EBRU 
KADRİ ÇETİN ENGİN
SELEK SİNEMYİS
MELTEM TUNA
MELİS ŞENAY
YEŞİM TIĞLI 
BİLGE OLCAY ÖNDEROĞLU
DEMET YILMAZ BİLDİK
GÜLŞAH BİLGE KAVUKÇİ
ÖZGE BOLCAL
SEZEN ÖZEN
EBRU YILMAZ
YILMAZ MÜHİBE SUNA
GIZEM EREN
MEHMET BERAK
ÇILEM GÜNEY
DENİZ TEKİN
FUNDA ÜNAL
TUBA VURAL
FÜSUN KODAMAN SÖNMEZ
ÖZDEN GÜNGÖR
AYŞE MELİS OMAYER
GAMZE TÜRKYILMAZ
AYFER TEK 
MELİKE KARADAĞ
SEDA ASLANKARA
DUYGU ÖZTURAN
AYLİN BELİZ YILDIRIM
VOLKAN MURAT USLU 
SUZAN YILMAZ
YÜKSEL ALEMDAR 
ERBİL CİVELEK
NIHAN YALDIR
DİLEK DEMİRKOPARAN 
IŞIN GÜNER
YEŞİM IŞIKCI 
TÜLAY ADATEPE
PINAR YİMSEK
BAŞAK BAŞARIR
ÇİĞDEM BAL ILGIN
ÇAĞLA SÜZEN
SUNA ÖZVEREN
MERVE DOĞAÇ
SEDAT BALCI
SEADT KARTAL
MİRAÇ TUNÇAY
NECLA GÜNAY
CEMRE TUGCU
SENEM TİVECİ
ENGİN YAZICI
SELİN SOMER
KAYA DENİZ
ORAL GİRAY
ASLI PEKİN 
MUZAFFER OLCAYTO ALPSAN
DENİZ MADRAN
GÜLNİHAL TURAN
BERİVAN ÇELİK
AYLİN DAMGACI
AYŞE MERVE FISTIKOĞLU 
ESRA GÖKDAĞ KIRMIZIER
GULNAZ ULUSOY
SEVDİYE BARAN
NİHAL TOKSÖZ
HAKAN ÇALIŞKANER 
NİLAY DEMİREL
GÖKHAN ÖZSU
HATICE PEKER
BİLGE İPEK TORUN 
UMAY KELAHMET
ÖZGE TETİK 
AHMET TARIK KARSLI
AYSEN GÜL

556804_10151799983669182_350800270_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her zaman okuduğumuz acı haberlerden farklı olarak bugün sizinle mutlu iki hayat paylaşmak istedik.Hayat hikayeleri çok mutlu inşallah bütün canlar 2 bebeğimiz kadar şanslı olur.4 yıl önce köpek almak istiyoruz bir cafede oturmuş başka birileriylede kuonuşmaya başlıyoruz bunu. Ben golden, husky gibi bir köpek istediğimden bahsediyorum. Cafe sahibide anlatıyor husky diye alınmış kulakları dikilmeyince sokağa atılmış o zamanlar 7-8 aylık olan bir köpek varmış oralarda ama göremiyoruz. Ben işteyken eşim balık tutmaya gidiyor o civarda ve iki kez bir köpekle karşılaşıyor. O tam bir köpek insanı hepsi sever onu bu da yanına geliyor. Başka bir akşam üstü beraber balık tutmaya gidiyoruz o oltaları hazırlarken bende etrafa bakınıyorum. Ve işte gözlerimin önünden bugün bile gitmeyen o an; ileride turuncu renkli bir köpek var tasmasız benim ona baktığımı farkediyor ve nerdeyse bütün vücudunu sallayan kuyruk sallamasıyla yanıma geliyor koşarak. Kavuşma anı mükemmel duygular anlatılmaz ve işte o terkedilmiş köpecik eşimin yanına gelen şimdi kollarımda. Nasıl götüreceğiz eve 2 tavuk dürümle eve kadar bizimle geliyor. Sonrasında tam 3 gün uyudu aralıksız nasıl bir yorgunluk. Sonradan izlediğim bir film olan Hachiko daki gibi köpekler sahiplerini seçerlermiş çok hak veriyorum. İsmi de oldu ZEUS. birkaç ay sonra ikimizde çalışıyoruz Zeus evde yanlız. Yanlız kalmasın ona küçük bir arkadaş alalım. Barınağa gidiyoruz küçük fazla büyümeyecek bir arkadaş bulmak umuduyla. Etrafa bakmaya başlıyoruz. O gün geldiği için kafeste bekleyen 2-3 aylık bembeyaz bir kutup ayısı hemen dikkatimi çekiyor. Pofuduk çok güzel ama çok büyük olacak patilerden belli. Ama kucağıma aldım birkere dururmu biz diğer yavrulara bakarken o kafesteki tellere tırmanıyor belli işte gelmek istiyor ve başka hiçbir yavru köpek o gün bu tepkiyi vermedi. Evet bizimle geliyor. Adı HERA. Şimdi kocaman. Küçükken gençlik hastalığını yendi güçlü bir kız o tam bir savaşçı. 

Şu anki mutluluğa ulaşmak hiç kolay olmadı. Hayvan dostalarımızın olması hiç kolay değil ama şöyle anlatayım bebek büyütmekde zordur ama bir gülüşleri bütün o zorluklara değer ya işte aynısı hayvan dostlarımız içinde geçerli zor ama sevgilerini gösterdikleri zamanlar herşeye değiyor. Örnekler: Apartmandan bahçeli eve taşınma, iş değişikliği nedeniyle taşınıldığı zaman aynı ilçede 2 ev değişikliği komşular site sakinleri vs. kapımızda gecenin bir vakti eli çapalı çekiçli insanlar şikayetler, işyerine 1saat 15 dk otobüs yolculuğu, şantiye kapandı diye sokağa salıverilen 2 kangalın saldırısı bunlar dış faktörler.

Birde herkesin aynı hoşgörüyle karşılayamadığı sizin yapmanın gerekneler var. Öncelikle köpekler 6-8 ay arası garip büyüdükleri için çirkin görünürler onlardan vazgeçemeyin. Zeus husky olmadığı için sokağa atılmıştı şu an her görenin huskyden bile güzel bulduğu bir köpek. Yavru köpekler yalnız olamazlar ağlarlar gece yatağınıza almanız gerekebilir, tuvalet eğitimlerini alıncaya kadar halınızı atmanız gerekebilir, ayakkabı gözlük vs. parçalayabilirler. Yani kolaya değil pes etmeyin onları bırakmayın ömür boyu kalbi kırık kalırlar.

Evet onlarla olmak zor ve engebeli bir yol, cins diye diretmeyin ve terketmeyin. Sevin sevileceksiniz. Ben her akşam yatmadan önce onlara sarılıyorum ve sözümü hep tekrarlıyorum. Sizi hiç bırakmıycam. 4 yıl önce başlayan yolculuğumuz biz bebeğim ve iki dostum, yavrumla devam ediyor.

1187063_10151802894884182_773761398_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim için; 0507 487 11 00 veya berilakgun@@hotmail.com
Yer: İzmir
Sn Akgün iletisidir: Bu tatlış bebeği sokakta hırpalanmış, güneş çarpmış, susuzluktan bayılmış bir şekilde buldum. Malesef evimde hayvanım olduğu için kendisini evimde tutmam mümkün değil bende bu sebeple barınağa yollamak zorundayım. Bu bebeği evine alacak kimse yok mu?

1098266_10151802982964182_486988072_n.jp

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.