Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çok uzaklardan sevmek

arman

Önerilen İletiler

İnternet ortamından ya da başka bir ortamdan yüzünü dahi göremediğiniz ama size sıcaklığını herşeyiyle hissettiren birine rastlayabilir ve sevebilirmisiniz? Bu bir ilişkimidir ? Ya da böyle bir sevgi olması için illa fiziki olarakda beraber olmak şartmıdır ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 58
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

İnternet ortamından ya da başka bir ortamdan yüzünü dahi göremediğiniz ama size sıcaklığını herşeyiyle hissettiren birine rastlayabilir ve sevebilirmisiniz? Bu bir ilişkimidir ? Ya da böyle bir sevgi olması için illa fiziki olarakda beraber olmak şartmıdır ?

17553[/snapback]

Sevmek ve aşık olmak çok farklı..

Evet aşık olabilirim ama sevebilir miyim????????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunu okuyunca yine ve yeniden aklima Ümit Yasar´in sözleri geldi...

" Kadin yataklik olsaydi, kitaplik olmazdi!" demis...

ve ayrica sevmenin sevilmenin ne mekani, ne zamani, ne mantigi, ne fizigi, ne matematigi olmamali...

kücük seylerin muasebesini yaparken, büyük duygular yasanilmaz bence...

bana kalirsa bu fizik ötesi bisey :wub:

bu da benden nacizane yorum, bilmem arkadaslar ne düsünmekte :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

internetten aşık olmak mı kesinlikle EVET

bu işer normal hayatımızda bile (biz internet ortamında buna reel yaşam diyoruz)biraz piyango gibidir aslında. onca kişiyle insanla tanısır arkadaşlık kurarız kimi zamanlar olurki biz yakınımızdaki insanlardan hiç beklemediğimiz davranışlar la karşılaşırız bunu bize yapan insan bazen kardeşinden bile yakın gördüğün arkadaşlar olabilir hiç beklemediğin bir akrabandan hiç beklemediğin bir davranış görürsün bu da sizi yıkar yani reel hayatta ilişkilerimiz ne kadar normal ne kadar güvenilirki bunun internetten olması insanları korkutuyor..

artık sanalda olsa internet bağlantı hızına göre karşındaki insanla karşılıklı konuşur gibi chat yapabiliyorsun. herşey bir mic. bir cam. in ucunda fransada da olsa karşındaymış gibi konuşabiliyorsun. neden internetten aşık olmak tan korkacağım ben yolda yürüken pördüğüm hergün işe giderken otobüste karşılaştığım insana nasıl aşık olabiliyorsam chatte her gün konuştğum bir insana da aşık olabilirim..

ben oldum arkadaşlar hiç de pişman değilim günlerdir burada basbas bağırdığım eski sevgiliye diye mektup yazdığım insanla dolaylıda olsa chatten tanıştım dediğim gibi hiç de pişman değilim insanın yüreği ne kadar temiz se karşısında ki insanı da kendi gibi görür yüreği temiz insanın karşısına da yüreği temiz bir insan mutlaka çıkar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk aranmıyor

Aşk beklenmiyor

Aşk istenmiyor

Aşk bir zaman bir yerde bir şekilde ansızın doğuveriyor işte...

Önce afallıyorsunuz ne oluyor bana diyorsunuz bu nasıl olabilir bu kadar uzaktan nasıl olurda bu kadar yakın etkilenebilirim dersiniz. Başta mantığınız bunu kabul etmek istemez, frenlemeye çalışırsınız kendinizi ama duygular o kadar baskındır ki o kişiye karşı olan hisler o derece yoğundur ki dayanamazsınız ve şüphe duvarını yıkıverirsiniz artık çalılıklarda saklanan çalıkuşu değilsinizdir belki sevdiğinize fiziken varamazsınız ama bir zamanların çalıkuşu artık şahin olmuş duyguları ise kanatları olmuştur. Ona yazdığınız her mesajınızda ona doğru uçarsınız ve usulca sokuluverirsiniz yüreğine doğru o sizi göremez ama hisseder ve artık anlamışsınızdır SEVGİ MEKAN İSTEMİYOR ZAMAN İSTEMİYOR SEVGİ SADECE BİRAZ OLSUN EMEK İSTİYOR İLGİ İSTİYOR SEVMEK ÇOK SEVDİĞİNİZ BİR KİTABI HEYECANLA OKUMAYA BENZİYOR NE MUTLU O KİTABI BURALARDA BULABİLENLERE....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk aranmıyor

Aşk beklenmiyor

Aşk istenmiyor

Önce afallıyorsunuz ne oluyor bana diyorsunuz bu nasıl olabilir bu kadar uzaktan nasıl olurda bu kadar yakın etkilenebilirim dersiniz. Başta mantığınız bunu kabul etmek istemez, frenlemeye çalışırsınız kendinizi ama duygular o kadar baskındır ki o kişiye karşı olan hisler o derece yoğundur ki dayanamazsınız ve şüphe duvarını yıkıverirsiniz artık çalılıklarda saklanan çalıkuşu değilsinizdir belki sevdiğinize fiziken varamazsınız ama bir zamanların çalıkuşu artık şahin olmuş duyguları ise kanatları olmuştur. Ona yazdığınız her mesajınızda ona doğru uçarsınız ve usulca sokuluverirsiniz yüreğine doğru o sizi göremez ama hisseder ve artık anlamışsınızdır  SEVGİ MEKAN İSTEMİYOR ZAMAN İSTEMİYOR SEVGİ SADECE BİRAZ OLSUN EMEK İSTİYOR İLGİ İSTİYOR SEVMEK ÇOK SEVDİĞİNİZ BİR KİTABI HEYECANLA OKUMAYA BENZİYOR NE MUTLU O KİTABI BURALARDA BULABİLENLERE....

17578[/snapback]

Ben gerçekte bulamıyorum burda nasıl bulacam....

Ama aşk ve sevgi ayrı şeyler...

Aşk 3 ay sürer

Sevgi bir ömür

En yakın bildiklerin zor günde haniler..

Ama asıl acı olan hiçbiri ölümü yenemezler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk aranmıyor

Aşk beklenmiyor

Aşk istenmiyor

Önce afallıyorsunuz ne oluyor bana diyorsunuz bu nasıl olabilir bu kadar uzaktan nasıl olurda bu kadar yakın etkilenebilirim dersiniz. Başta mantığınız bunu kabul etmek istemez, frenlemeye çalışırsınız kendinizi ama duygular o kadar baskındır ki o kişiye karşı olan hisler o derece yoğundur ki dayanamazsınız ve şüphe duvarını yıkıverirsiniz artık çalılıklarda saklanan çalıkuşu değilsinizdir belki sevdiğinize fiziken varamazsınız ama bir zamanların çalıkuşu artık şahin olmuş duyguları ise kanatları olmuştur. Ona yazdığınız her mesajınızda ona doğru uçarsınız ve usulca sokuluverirsiniz yüreğine doğru o sizi göremez ama hisseder ve artık anlamışsınızdır  SEVGİ MEKAN İSTEMİYOR ZAMAN İSTEMİYOR SEVGİ SADECE BİRAZ OLSUN EMEK İSTİYOR İLGİ İSTİYOR SEVMEK ÇOK SEVDİĞİNİZ BİR KİTABI HEYECANLA OKUMAYA BENZİYOR NE MUTLU O KİTABI BURALARDA BULABİLENLERE....

17578[/snapback]

Ben gerçekte bulamıyorum burda nasıl bulacam....

Ama aşk ve sevgi ayrı şeyler...

Aşk 3 ay sürer

Sevgi bir ömür

En yakın bildiklerin zor günde haniler..

Ama asıl acı olan hiçbiri ölümü yenemezler...

17588[/snapback]

cok özür dilerim kurt kardes,ama bu yorum hic olmadi simdi yaaa

aski sevgiye dösüstürmek bizim elimizde diil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HERŞEYİ AKIŞINA BIRAKMAK GEREK...İLLA BURDA BULACAĞIM DİYE HAREKET EDEN YANLIŞ YAPAR BENCE...

NE ÇOK UMUTLU NE UMUTSUZ DENGEYİ BULMAK GEREK... :clover:

KADER KISMET MESELESİ DİYEREK OLAYA BİRAZ ARABESK BİR GİRİŞ YAPAYIM.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

17553[/snapback]

bu ask mi aliskanlik mi cözen var mi??

gözler önemlidir bence ama hic görmedigin birini de sevebilirsin mesela ben Musab b. Umeyri seviyorum asigim ona..

tabi internetten ben sana asigim demek pek inandirici ya da tatmin edici olmuyo, isin kolayina kacmak bu resmen..yüzyüze söylenmeli her sey..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU OLAYLA BİR KAÇ DEFA KARŞILAŞTIM.İLK BAŞLARDA KEYİFLİ GELSEDE SONRADAN GEÇİCİ BİR HEVESE DÖNÜŞTÜ NİHAYETİNDEDE SIKILIP GERÇEK HAYATIMA DÖNDÜM.İNTERNETTE AŞK YAŞANIRMI KİŞİSİNE GÖRE DEĞİŞİR AMA BEN GERÇEK BİR AŞK YAŞANACAĞINA İNANMIYORUM.SEVDİĞİM İNSAN YANIMDA OLMADIKTAN SONRA UZAKTAN SEVMENİN MANTIĞI YOK.ZATEN HİÇ GÖRMEDİĞİM BİR İNSANIDA SEVEMEM SADECE HOŞLANIRIM SEVGİ PAYLAŞIMLA ÇOĞALIR .BEN SEVDİĞİM YAKINIMDA YANIMDA OLSUN İSTERİM.

AMA İNTERNETTEN SEVENLER VARSADA HELAL OLSUN DERİM.NE DİYİM BAŞKA :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnternetten aşık olunur mu bilmiyorum..belki olanlar vardır..

Birinin düşüncelerini sevp kendinize yakın olabilir hayranlık duyabilir..hatta böyle birini görmedim diyebilirsiniz..

Ama aşık olmak sadece bu nedenle olmaz..

Görebilmeli

Kokusunu duyabilmeli..

Hatta çok iddaalı olacak ama..

gerçek anlamda cinsel ilişkiye girmediği bir insana asla aşık olamaz kişi..

şöyle bir dipnot düşeyim :D

aşık oldunuz ..elini bile tutmadınız..nişanlandınız ..sadece elini tuttunuz..evlendiniz.. ve bayan vajinusmus...2 yıldır ilişki yaşayamıyorsunuz.. bu aşk yada sevgi ne kadar sürer..

Yada bayansınız bir erkek internetten müthiş hoşunuza gitti ..yazıları düşünceleri sizi büyülüyor.. yüzyüze tanıştınız.. gay yada homosexsüel olduğunu öğrendiniz..bu aşk sürermi..?

bence dokunmadan..kokusunu sesini duymadan tam bir aşk olmaz..

hepinize saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HERŞEYİ AKIŞINA BIRAKMAK GEREK...İLLA BURDA BULACAĞIM DİYE HAREKET EDEN YANLIŞ YAPAR BENCE...

NE ÇOK UMUTLU NE UMUTSUZ DENGEYİ BULMAK GEREK... :clover:

KADER KISMET MESELESİ DİYEREK OLAYA BİRAZ ARABESK BİR GİRİŞ YAPAYIM.. ;)

17616[/snapback]

Arabeski girisini sevim askmiracle´im, aynen dedigin gibi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana bu soru daha evvel sorulsaydi kesin cevabim hayir olurdu, cünkü ne kadar duygusal olsamda , eninde sonunda mantigim agir basar...

Ama simdi anladim ki, hic bilmedigim bi konu hakkinda fikir sahibi olmusum...

Su an yasadigim seyin adi tutkumudur, askmidir, hayranlikmidir, sevgimidir, hic bilmiorum, pekte fark etmio benim icin, sonucta innannilmazzzz bisey ve tarifi bile mümkün diil...

tabiki dokunmak, ,göz göze olmak ayri bisey... ama sunu söyliim insanin bu sekilde de etkilenmesi, su meshur elektrigi almasi mümkün!!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana bu soru daha evvel sorulsaydi kesin cevabim hayir olurdu, cünkü ne kadar duygusal olsamda , eninde sonunda mantigim agir basar...

Ama simdi anladim ki, hic bilmedigim bi konu hakkinda fikir sahibi olmusum...

Su an yasadigim seyin adi tutkumudur, askmidir, hayranlikmidir, sevgimidir, hic bilmiorum, pekte fark etmio benim icin, sonucta innannilmazzzz bisey ve tarifi bile mümkün diil...

tabiki dokunmak, ,göz göze olmak ayri bisey... ama sunu söyliim insanin bu sekilde de etkilenmesi, su meshur elektrigi almasi mümkün!!!!!!

17772[/snapback]

haklısın tabiki bu mümkün.. yaşanabilen de güzel birşey..net i keşfeden herkes bunu yaşamıştır mutlaka

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben bu int aşkına sanal aşk diyorum; Bilirsiniz rüyalar vardır gerçek değil ama hiç bitmesini istemediğimiz rüyalar.. Hatta uyanırız rüya bölünmüştür, tekrar uyuyup devam etmesini isteriz ama nafile.. İşte ben bu int aşıklığını bu rüyalara benzetiyorum. Tek fark istediğiniz kadar devam etmesi. tabiki fiziksel bir birliktelik yok ama ilerde olabilir de.. Diyosunuz ki ya umulmayan biri çıkarsa sonradan.. Aslında burada hemen hemen kişilik yapıları çözülüyor.. Zaten fotoğrafınızda var. Hatta kameralıda görüşüyoruz.. Olay bu kadar basit ve eğlenceli. İkinci hayat yanii...))

Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben bu int aşkına sanal aşk diyorum; Bilirsiniz rüyalar vardır gerçek değil ama hiç bitmesini istemediğimiz rüyalar.. Hatta uyanırız rüya bölünmüştür, tekrar uyuyup devam etmesini isteriz ama nafile.. İşte ben bu int aşıklığını bu rüyalara benzetiyorum. Tek fark istediğiniz kadar devam etmesi. tabiki fiziksel bir birliktelik yok ama ilerde olabilir de.. Diyosunuz ki ya umulmayan biri çıkarsa sonradan.. Aslında burada hemen hemen kişilik yapıları çözülüyor.. Zaten fotoğrafınızda var. Hatta kameralıda görüşüyoruz.. Olay bu kadar basit ve eğlenceli. İkinci hayat yanii...))

Sevgiler..

17779[/snapback]

kral ca bir yorum güzel :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.