Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gloria

Önerilen İletiler

Dün sabah evden çıkınca karşılaştığım ilk canlıydı... Birden göz göze geldik, küçücük, cılız mı cılız, kirli mi kirli! Bütün gün aklımdan çıkmadı... Daha önce hiç kedi bakmışlığım yok, akşama kadar muhasebesini yaptım, alsam mı almasam mı diye, bakmasını becerebilir miyim onu bile bilmiyorum.  Ama o kadar zayıf ki, o kadar çok bakıma ihtiyacı var ki sonra karar verdim yapabildiğim kadarıla, en azından 4,5 ay kendisini toparlayıp, bir aile tarafından sahipleninceye kadar ben ona koruyucu annelik yapayım. Bilmiyorum sonra ne olur ne değişir ama şimdilik böyle...

Ve bir de şu an isimsiz, kendisine yakışır bir isme ihtiyacı var smile.png Ben buna ne isim versem, hadi lüten birkaç isim önerin bana... Pazartesiye kadar karar verelim...

Bu da resimleri smile.png

96719210151623715377698.jpg

96386610151623715292698.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@simin kızım çok tatlı dimiiiiiii?

bissürü isim olsun burada sonra birini seçelim ona :) Hadi lütfen herkes birşeyler yazsın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence o senin mucize'n olsun..yok dersen pıtırcık koy, o da olmazsa hürrem koy..:P bastet! nasıl? ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@simin kızım çok tatlı dimiiiiiii?

bissürü isim olsun burada sonra birini seçelim ona smile.png Hadi lütfen herkes birşeyler yazsın smile.png

Evet canım çokta şanslı kerata kime rastlayacağını bilmiş.. bence sen onu asla kimseye vermeyeceksin hele bi toparlansın eli yüzü dahada güzel olucak... emeğine sağlık canım benim... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eve şimdi geldim, kedimle ilgileneyim biraz... Bu akşamlık yokum ben yani :) ama sabah yeni isimler hakkında konuşmaya devam edelim hala bulamadım ismini :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendim, bence kediye isim vermek bir süreç gerektirir. Yalnızca görünüşüne göre değil, huyunu suyunu öğrenip ona göre de seçmek lazımdır ismi.

Resimde çok pırtık görünüyor kendisi.  Hemen bir isim gerekiyorsa,  '' Pırtık '' benim isim önerim olsun.

Kediniz hayırlı olsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mayıs koymuştum ismini... Bana mayıs ayında geldi diye, Ben mayıs ayında doğdum diye, mayıs ayında her yer direniş oldu diye, kızım da dirensin diye... ama cumartesi sabahından beri çok hastaydı serum takıldı antibiyotikler yapıldı yine de direnemedi... Artık yok :( 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mayıs koymuştum ismini... Bana mayıs ayında geldi diye, Ben mayıs ayında doğdum diye, mayıs ayında her yer direniş oldu diye, kızım da dirensin diye... ama cumartesi sabahından beri çok hastaydı serum takıldı antibiyotikler yapıldı yine de direnemedi... Artık yok sad.png

ovv :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.