Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRT SORUNU=KÜRT İSTİLASI(İŞGALİ)

TGT ci KEMAL

Önerilen İletiler

ben kürdüm vede insanım 

varmı itirazı olan bu ne faşizanlık böyle  bütün kürtleri potansiyel tehlike görüyorsunuz yakıp yıkmaktan bahsediyorsunuz siz nasıl insanlarsınız eger böyle yokedilebilseydi şu an dünyada hiçbir halktan insan yasamazdı siz istesenizde istemesenizde dünyada birgün mutlaka halkların kardesligi kazanacaktır

ve siz yakıp yıkmaktan bahseden insanlık sizi vicdanlarınızla basbasa bırakıyorum

20910[/snapback]

ilk önce yazıları bi olusaydın bunları demezdin...

okumadan etmeden lütfen suçlama yöneltmeyelim...

türk kürt ayrımı yapmıyoruz ama sen çıkıp ben türkümden önce ben kürtüm dersen ben art niyet ararım...

ben de trabzonluyum ama lazlık hiçbir zaman türklüğün önüne geçmemiştir bizde...

bu ülkenin bir tek unsuru vardır o da türktür...

BİZ TÜRKLER MİSAFİRİ SEVERİZ AMA DÜŞMANLARI SEVMEYİZ.....

güney doğuda 'BURASI TRBZON DEĞİL'diyerk slogan atarak öldürülen teröristin cenazesini provake edenlerin kelleleri bir bir toplanacak........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 349
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ben kürdüm vede insanım 

varmı itirazı olan bu ne faşizanlık böyle  bütün kürtleri potansiyel tehlike görüyorsunuz yakıp yıkmaktan bahsediyorsunuz siz nasıl insanlarsınız eger böyle yokedilebilseydi şu an dünyada hiçbir halktan insan yasamazdı siz istesenizde istemesenizde dünyada birgün mutlaka halkların kardesligi kazanacaktır

ve siz yakıp yıkmaktan bahseden insanlık sizi vicdanlarınızla basbasa bırakıyorum

20910[/snapback]

ya allahaşkına bi önce yazılanları oku.biz asıcaz kesicez mi dedik?kürtleri diil pkk yı tehlike olarak görüyoruz ayrıca.

kürdistan ı kurmak istiyorlar.türkiyeden de toprak istiyorlar.kim istiyor?her kimse kürt,laz,istanbullu,antalyalı,balıkesirli... kim kurmak istiyosa biz o insanlara karşıyız.kürtlere değil.

ayrıca burda nasıl barış olsun ülkeyi bölmek istiyolar resmen.toprak istiyolar anlamak istemiyosunuz galiba.biz aa kürt gebert, aa laz sev, vs. falan mı diyoruz yaa?öyle yansıtıyosunuz.

askerlerimizi öldürenleri ülkeyi bölmek isteyenleri sevmemizi saymamızı mı istiyosunuz.biz barış diyoruz onlar toprak diyolar.yapıcak bi şey yok.savunuyoruz toprağımızı o kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne bu kardeşim memlekette neredeyse Türk olduğunu söylemek suç haline gelecek:anlatılanlar anlaşılmak mı istemiyor anayasada türkün tanımı belli cumhuriyete vatandaşlık bağı ile bağlı herkes türk...

Ama adam çıkmış televizyona çok sevdiğimiz :excl: kürt asıllı sanatçılarımız ve birkaç da ipi kopuk sözde kürt aydını biz türk değil kürtüz,kürt federasyonu kurulsun türkiye'e 20 kusur milyon kürt var hakkımızı talep ediyoruz diye utanmadan bi de devlete dilekçe veriyorlar,ingiltereden de yardım istiyorlar,ulan siz önce sayı saymayı öğrenin be sizin hesaplamanıza göre Türkiye'nin nüfusuda o zaman 200 milyon çıkıyor.Sonra iyiniyetden,barış,kardeşlikten burda bahset,hadi be yerim ben sizin barışınızı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne bu kardeşim memlekette neredeyse Türk olduğunu söylemek suç haline gelecek:anlatılanlar anlaşılmak mı istemiyor anayasada türkün tanımı belli cumhuriyete vatandaşlık bağı ile bağlı herkes türk...

Ama adam çıkmış televizyona çok sevdiğimiz :excl: kürt asıllı sanatçılarımız ve birkaç da ipi kopuk sözde kürt aydını biz türk değil kürtüz,kürt federasyonu kurulsun türkiye'e 20 kusur milyon kürt var hakkımızı talep ediyoruz diye utanmadan bi de devlete dilekçe veriyorlar,ingiltereden de yardım istiyorlar,ulan siz önce sayı saymayı öğrenin be sizin hesaplamanıza göre Türkiye'nin nüfusuda o zaman 200 milyon çıkıyor.Sonra iyiniyetden,barış,kardeşlikten burda bahset,hadi be yerim ben sizin barışınızı...

telafer de üç çakal başbaşa verdi türkmenlerin soyunu kurutuyor....

bush barzani ve talabani....

yarın fırsatları olsun diyarbakırda da yapmazlarsa ben de adam değilim....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

telafer de üç çakal başbaşa verdi türkmenlerin soyunu kurutuyor....

bush barzani ve talabani....

yarın fırsatları olsun diyarbakırda da yapmazlarsa ben de adam değilim....

Haklısın Karakurt(bu arada nickinde güzelmiş).Ye mi Anadolu çocuğu bu çakallıkları.Ama biz burdayız,bu ülkeyi üçbeş kupona da almadık ki bırakalım.

kimse vatanı sahipsiz sanmasın

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın Karakurt(bu arada nickinde güzelmiş).Ye mi Anadolu çocuğu bu çakallıkları.Ama biz burdayız,bu ülkeyi üçbeş kupona da almadık ki bırakalım.

kimse vatanı sahipsiz sanmasın

saygılar...

İmzam da yazıyo....

O gariban türkler ölürken bazı 'türküm'diyen arkadaşların canı yanmıyo da dağdaki eşkıya vurulunca yürekleri sızlıyo........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur,avrupa aşığı,Türk olmaktan utanan adamlardan daha ne beklenir,takmışlar bi kere tasmayı,sahipleri çıkartmıyor,onlar ne diyorsa o...

kardeş ben avrupa yanlısıyım diyen adamı anlarım delikanlı gibi yazmışsa problem yok ta

ben türk milliyetçisiyim ama ateistim yok siz güç kullanarak çözüm sağlayamazsanız gibi laflar yapanı adamdan saymam..

geçende o teröristlerin kelleleri alınacak yazdım adamların bazıları rahatsız oldu.

soruyorum

Türkiye türklerindir ve Ya sev ya terket laflarından insan neden rahatsız olur ki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş sorun zaten barış,kardeşlik,demokrasi laflarıyla ortaya çıkıp da terörist haklarını savunanların iki yüzlülüğü.Kurnazlar bazı hoş sedalı kelimelerin arkasına sığınmış saman altından su yürütme uğraşında,akıllarınca şam şeytanlığı yapmakda...

Sen bu kelimeleri yazmışsında hata mı etmissin bunlar her Türk vatandaşının altına imza atması gereken cümleler değil mi...zaten sevmedikleri yerde niye kalırlar ki git nerenin,kimin sevdalısıysan oranın kucağına at kendini hayatını yaşa burda da halkın sinirini bozma değil mi ama...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş sorun zaten barış,kardeşlik,demokrasi laflarıyla ortaya çıkıp da terörist haklarını savunanların iki yüzlülüğü.Kurnazlar bazı hoş sedalı kelimelerin arkasına sığınmış saman altından su yürütme uğraşında,akıllarınca şam şeytanlığı yapmakda...

Sen bu kelimeleri yazmışsında hata mı etmissin bunlar her Türk vatandaşının altına imza atması gereken cümleler değil mi...zaten sevmedikleri yerde niye kalırlar ki git nerenin,kimin sevdalısıysan oranın kucağına at kendini hayatını yaşa burda da halkın sinirini bozma değil mi ama...

çakaldan dost olmaz....

ne kurt gibi asil

ne köpek gibi sadıktır...

biz de gitmişiz kellemizi çakala emanet etmisiz...

ben trabzonluyum ya şimdi gitsem bir kürt kahvesine girsem trabzonluyum desem 1 dk yaşatmazlar...

ama bizimkiler yine korusun onları..

yarın öbür gün dağda ölen kendi evlatları kardeşleri olunca anlarlar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kürt,Türk ayrımı ı da değil kardeş,bizim olayımız.Adam vatana,millete bayrağa bizim gibi sadık olsun ne olursa olsun sorun değil.Ama gelmiş buraya terörist haklarını savunuyor hem de bizden daha vatansever olduğunu iddaa ediyor.Utanmaza vatan haini de diyecek,yakında biz heralde bavulumuzu toplayıp bu memleketden gitme durumuna düşücez ondan korkarım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kürt,Türk ayrımı ı da değil kardeş,bizim olayımız.Adam vatana,millete bayrağa bizim gibi sadık olsun ne olursa olsun sorun değil.Ama gelmiş buraya terörist haklarını savunuyor hem de bizden daha vatansever olduğunu iddaa ediyor.Utanmaza vatan haini de diyecek,yakında biz heralde bavulumuzu toplayıp bu memleketden gitme durumuna düşücez ondan korkarım...

ben de öyle düşünüyorum ve bu foruma geldim geleli de yazıyorum...

benim için pkk sıda dev-genci de dhkpcsi de o suda busuda aynı...

her kürt kalleş olacak diye bir kanun yok..

ama çoğu kürtlerin de pkk yandaşı olduğu bir gerçek...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kardeş ben avrupa yanlısıyım diyen adamı anlarım delikanlı gibi yazmışsa problem yok ta

ben türk milliyetçisiyim ama ateistim yok siz güç kullanarak çözüm sağlayamazsanız gibi laflar yapanı adamdan saymam..

geçende o teröristlerin kelleleri alınacak yazdım adamların bazıları rahatsız oldu.

soruyorum

Türkiye türklerindir ve Ya sev ya terket laflarından insan neden rahatsız olur ki...

allah muhabbetinizi arttırsın,

keşke dünya hep böyle olsa değil mi?

keşke her dediğini noter gibi tasdikleyen

insanlarla dolu olsa,

çok şükür ki bu dünyada adamlığımızı

önce kendi akıl ve vicdanımıza

sonra da sağduyulu insanlara tescil ettiriyoruz

bir de biryerlerde yanılmıyorsam,

kimsenin arkasından yazmam

diye birşeyler yazmışsın

pek de yakışmış

pek bi dokunaklı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allah muhabbetinizi arttırsın,

keşke dünya hep böyle olsa değil mi?

keşke her dediğini noter gibi tasdikleyen

insanlarla dolu olsa,

çok şükür ki bu dünyada adamlığımızı

önce kendi akıl ve vicdanımıza

sonra da sağduyulu insanlara tescil ettiriyoruz

bir de biryerlerde yanılmıyorsam,

kimsenin arkasından yazmam

diye birşeyler yazmışsın

pek de yakışmış

pek bi dokunaklı...

eyvallah.....

tescile devam.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence kütlerin bir çoğu bizi istemiyor.adamlar kendi devletini kurmak istiyor.buna izin veremeyiz.fakat adamlar örgüt kurup bizi bölmeye uğraşıyor.tarih boyunca devlettin 'D' sini kurmamış kürtler kuzey ırak ı da içine alan bir devlet kurmak istiyorlar.uygun zamanda müdahale etmezsek sanırım bunu yapacaklar.İNŞALLAH ALLAH HER ZAMAN TÜRK MİLLETİNİN YANINDA OLUR. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yukarda ya sev ya terket diye masum ama pratikte yanlış oldugunu dusundugum bir laf var... Evet kimileri bizi sevmiyor... Trabzonluyum dediğinde kimi kurt kahvelerinde pelteye donecegin de dogru... Peki o zaman bu adamlar bizi sevmiyor nereye gitsinler? İSTEDİKLERİ topraktır herhangi farklı bir devletin vatandaslıgı değildir... asıgı oldukları amerika veya herhangi bir avrupa ulkesi değildir! bizi sevmiyorsan kendi yoluna git dersen o da kendi devletini kurmak isteyecektir... Meclisten kimselerin turk kurt kardesliği seklinde acıklamalarına hikaye diyen bir suru kişi var... kısmen haklı olduklarını soyleyebilirim maalesef. Ama tek cozumun bu oldugunu dusunuyorum... eger onların kafalarındaki turk dusmanlıgını silemezsek tamamen basarıya ulasmamız mumkun degil... O zaman emperyalist devletler nasıl onları doldurusa getiriyorsa aynısını biz de aksi yonde yapmalıyız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yukarda ya sev ya terket diye masum ama pratikte yanlış oldugunu dusundugum bir laf var... Evet kimileri bizi sevmiyor... Trabzonluyum dediğinde kimi kurt kahvelerinde pelteye donecegin de dogru... Peki o zaman bu adamlar bizi sevmiyor nereye gitsinler? İSTEDİKLERİ topraktır herhangi farklı bir devletin vatandaslıgı değildir... asıgı oldukları amerika veya herhangi bir avrupa ulkesi değildir! bizi sevmiyorsan kendi yoluna git dersen o da kendi devletini kurmak isteyecektir... Meclisten kimselerin turk kurt kardesliği seklinde acıklamalarına hikaye diyen bir suru kişi var... kısmen haklı olduklarını soyleyebilirim maalesef. Ama tek cozumun bu oldugunu dusunuyorum... eger onların kafalarındaki turk dusmanlıgını silemezsek tamamen basarıya ulasmamız mumkun degil... O zaman emperyalist devletler nasıl onları doldurusa getiriyorsa aynısını biz de aksi yonde yapmalıyız.

sen de önceki sayfaları okumayanlardansın galiba.biz hiçbir zaman turk kurt ayrımı yapmadık.hatta kurt diye bi olguyu kabul etmedik.eger kurtlere garezimiz olsaydı özal olmazdı.bir sürü kürt devlet adamları vardı eskiden.ama onlar hiçbir zaman bunu istemediler.biz onlara hiçbir şey yapmadık.yani güzel bi politika izleyip onları bizim tarafımıza geçirmemiz imkansız.cunku denedik.ama onlar illa toprak illa toprak diyince olmazki.nereye kadar?bizim de bi sınırımız vardı.

yani tek çözüm bu.çünkü onlar bunu istiyor.biz elimizden geleni yaptık.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tum forumu okudum kardes. sen benim mesajımı tam okumamıssın ben size ayrım yaptınız demedim bunu nerden cıkardın?

ayrıca yapılan acıklamalar hep ustunkoru. butun laflar havada kalıyor. oyle bir soyluyorlar ki sanki kendileri de inanmıyorlar soylediklerine ben daha ciddi bir propagandalardan bahsediyorum. aynı emperyalistlerin yaptıgı gibi etkili bir sekilde... bunu de zaten biz yapamayız umarım devlet boyle bir yol izler belki de izlemeye baslamıstır..

ayrıca tek cozum olarak neyi kastettin?hepsini yok etmek mi bunu da denememiş miydik daglarda evt belki teroristlerin hepsini yakalarız ama bizden de nice canlara yazık olmaz mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kardeşlerim ben türküm arabım

irlandalı yahudi kızılderili

kürdüm ben

yakın beni

salın küllerimi ağrı doruklarından anadoluya

soysuzlugun bir daha asla yeşermeyecegi gelecege tasıyın beni

örtün beni

saygılar

Güzel şiir...ama dünyada sizin zannettiğiniz kadar düz ve engebesiz değil.

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

acelya benimde cok sevdigim bir türkünün sözlerini yazmıssın aynen tekrar ediyorum

sevgiler

kürdüm ben

yakın beni

örtün beni

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

acelya benimde cok sevdigim bir türkünün sözlerini yazmıssın aynen tekrar ediyorum

sevgiler

kürdüm ben

yakın beni

örtün beni

:clover::clover::clover:

kimse kimseyi yakmıyo...

ama bu sözler çok canlar yakar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.