Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

e harfiyle başlayan 3 meyve ismi

tiamoooo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 78
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Valla araştırdım:) sözlüğü baştan sona aradım bunları buldummmmmm

elma

erik

ebucehilkarpuzu: (acı elma): Bilgi Kabakgillerden; elma iriliğinde meyvesi çok acı ve ishal yapıcı bir bitkidir.Terkibinde; "Colocymhine"

vardır. Zehirlidir. 2 gramdan fazlası öldürebilir, haricen kullanılır. (Bitkinin meyvesi de var ve meyvesinin adı da bu)

Ekşi elma

Ekşi kiraz

Ekşikara: Karadut demekmiş.

benden bu kadar valla ister kabul edin ister etmeyinnnnnn siz bilirsiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla araştırdım:) sözlüğü baştan sona aradım bunları buldummmmmm

elma

erik

ebucehilkarpuzu: (acı elma): Bilgi Kabakgillerden; elma iriliğinde meyvesi çok acı ve ishal yapıcı bir bitkidir.Terkibinde; "Colocymhine"

vardır. Zehirlidir. 2 gramdan fazlası öldürebilir, haricen kullanılır. (Bitkinin meyvesi de var ve meyvesinin adı da bu)

Ekşi elma

Ekşi kiraz

Ekşikara: Karadut demekmiş.

benden bu kadar valla ister kabul edin ister etmeyinnnnnn siz bilirsiniz

Naaptın yine yaw.. :P Kütüphaneci ol duğunu belli edecen illa demi.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tiamoo sirkte mi çalışıyorsun ,türkiye şampiyonu olmuş vahşi bir aslanımız var !!!

sorunun cevabı ise saçma olmakla birlikte

elma , erik ve evlat

hindi vardı bir ara nerde o yaw? ortalarda dolaşıodu oraya buraya faan "biniodu" son durağını sevmiş bariz, çıkmıyor ortaya oole mi ustundag bilirsiniz siz...aslna terbiyeciliği karın doyurmuyor kardeşler kanarya ya had bildirmek daha revaçtaymış..yeni trend kanaryayla hindi çiftleştirmekmişş..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkdaşım soruya cvp ver burda fb. gs tartışması yapmıyoruz tamam mı.soruya cvp vereceksen ver yada yorum yapma..bölüm Moderatörü kim bunu görmüyor mu?soru sormuşuz adam ın cvpına bak..

Canım arkadaşım;

Ben de Fenerbahçeliyim ve arada bir birbirimize takılırız böyle.Biz burada kavga etmeyiz,hele takım için asla.Bu forumun güzelliği burada,umarım sende uyarsın..

Sevgiler..:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha toy abisi öğrenecek... amma ve lakin eger imza yerine Galatasaray ı rencide edici bir resim koyuyorsan ve bu resmi haliyle futbolla takım tartışmasıyla ilgili olmayan bir forumdada sergiliyorsan pek tabii bir GS taraftarı olarak haklı serzenişte bulunurum.. kimseye de hesap vermem bu böyle bilinsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım arkadaşım;

Ben de Fenerbahçeliyim ve arada bir birbirimize takılırız böyle.Biz burada kavga etmeyiz,hele takım için asla.Bu forumun güzelliği burada,umarım sende uyarsın..

Sevgiler..:P

taurusmutis in yazdıklarına bende parmağımı basıyorum. imza atmasını bilsem imza atacaktım ama :). lütfen kırcı olmamaya ve şakadan anlamaya çalışalım. bu arada övünmek gibi olmasın bende fenerbahçe liyim. :):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam da benim sorumla bu konuların vede imzanın ne alaksı var onu anlamış değilim eğer futbol tartışması yapacksanız acın bir bölüm orda tartışalım... bu mu forum özellikleri ha bilmece ve zaka bölümünde futbol muhabbeti ?gs lılar la polemiğe girme heveslisi değilim ama sana böle bir şey yapılırsa naparsın sen soru soruyorsun ...senin imzan ve takım hakkında yorum yapıyorsun bu şaka değildir bence.... neyse tartışmaya gerek yok ...bu arada seninde ögrenecek çok şeyin var..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bay bilen seni seviyoruz ve tiamoooo seni de seveceğiz elbette.Gelin daha fazla uzatmayın arkadaşlar.. :clover:

Medikal'cim aklın yolu birdir derler ya gerçekten öyle galiba.Demek sende fenerlisin .. :w00t::thumbsup::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tiamooo dost. seni kırdıysam özür dilerim. ama inan bilerek olmadı. bu forumdaki arkadaşların hepsi netteki en seviyeli arkadaşlar. daha önce bir çok foruma katıldım. bir süre sonra karşılıklı atışmalar küfürleşmeler kavgalar oldu. ama yaklaşık bir yıldır burdayım ve seviye hiç düşmedi. gel hep beraber bu kırgınlığı unutalım. karşılıklı atışmalar yapılmasın. aramıza hoş geldin. umarım bir daha kimse kimseyi üzmez. hoşcakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ortamı germek için özellikle konulmuş bir resim bence (klasik f.b örneği her zaman ve her yerde kendini belli etme fobisi )bu güne kadar kimse kimseyi rencide edici ve dalga geçercesine bir resim kullanmadı madem yenisin o zaman kurallara uy yoksa bizde ona göre resimler koyarız ,hindiyi kanaryaya bindiririz

(türkiye bize dar geliyor , korksun avrupa cimbom geliyor)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buyrun işte şahimdim de var... Evlat a da tamam kabul ediyorum o da bi çeşit meyvedir. Tabii değişik fikirli arkadaşlarımızın fikirlerine de hoş bakmak lazım. Evlat diyenelere bi hoş bakıyorummm :rolleyes::wacko::blink::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.