Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

RÜYALARIMIZ BİZE BİR MESAJMIDIR?

Nüans

Önerilen İletiler

Kendim için baktım belki birşeyler bulabilirim ama bulamadım :) ve bir rüya başlığı açmak istedim.. buna sebep olan şeyde  tabikide dün gece gördüğüm ve etkisinde kaldığım bir rüya...  Tüm gördüklerim gerçek gibi  kokusu, tadı,hissi hissedilen bir rüya ;) 

şimdi efendim şöyle ki;

Bir  adada olduğumu sanıyorum ya heybeliada yada büyükada... bir sokaktayım sağlı sollu ağaçlı tek katlı müstakil büyük evler bunlar tıpkı adadakiler gibi yani...  öyle malikanelerden değil daha küçük ama güzel evler dolusu bir sokak... gitsem tanırım bulurum bu sokağı okadar içiçe geçtim  rüyamla.. ve en yakında gidicem elbette...  işte  bir sokaktayım ve  3 merdivenli tahta bir girişi var evin kapıyı bana  anne kız olan 2 ermeni bayan açıyor  gözleri yemyeşil saçları sarı hafif ön dişler önde şive kırık türkçe  gülümsüyorlar bana...  ve evin içi yaprak yeşili döşeli mobilyalar  falan harika bir ev ve bir  camın önüne geçip  föndü çikolataya çubuk kreker gibi bişi bandırıp yiyoruz ikramları imiş bana ama tadı çok net aklımda... ve bana evin anahtarını veriyorlar o evi onlardan satın almışım ... valizlerini alıp çıkıyorlar ... ama evin her detayı , sokağı havası yediğim o ikramın tadı çok sarstı beni ... hemen adaları kolaçan edip o sokağı ve o evi bulmayı umut ediyorum.. 

acaba ne demekki bu çok merak ettim ben ... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kendim için baktım belki birşeyler bulabilirim ama bulamadım smile.png ve bir rüya başlığı açmak istedim.. buna sebep olan şeyde  tabikide dün gece gördüğüm ve .

.

.

.

acaba ne demekki bu çok merak ettim ben ... smile.png

Ruyalar genelde beynin yasam v e iliskideki bir bilincalti rahatsizligini v.s. rahata erdirmek icindir. Buna beynin rahatlamasi yani qualm denir. Kisaca beyin rahatsiz kalamaz.

Bu ruyada da bilincalti bir etkilesim, bir bilgilesim bir seyin acikliga kavusmasi v.s. soz konusu. 

Bu kadar net hatirlanmasi da sadece beynin degil, vucudun da rahatligi.

Bana da cok olmustur. Mesela Ruyalarimda, Moskova'ya, Cin'e ve Tokyo'yo gitmisligim vardir. Turkiye'yi bolgesel gezmisligim vardir.

En azindan senin gidip, kontrol edebilme olanagin var. Bence hala aklinda iken; isimleri ya da goruntuleri somutlastir ve bir yerlere kayit et. smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ruyalar genelde beynin yasam v e iliskideki bir bilincalti rahatsizligini v.s. rahata erdirmek icindir. Buna beynin rahatlamasi yani qualm denir. Kisaca beyin rahatsiz

.

.

.

En azindan senin gidip, kontrol edebilme olanagin var. Bence hala aklinda iken; isimleri ya da goruntuleri somutlastir ve bir yerlere kayit et. smile.png

İşte en büyük somutlaştırma olanağım buradaki satırlarım.. ve tabikide gidip bakıcam her iki adayada.. hadi buldum diyelim... kapısını çalmamak için zor tutarım kendimi.. hadi çaldım kapıyı ya o kadın açarsa ? smile.png ben ne derim hadi anlattım nasıl karşılarlar beni bilemiyorum.... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte en büyük somutlaştırma olanağım buradaki satırlarım.. ve tabikide gidip bakıcam her iki adayada.. hadi buldum diyelim... kapısını çalmamak için zor tutarım kendimi.. hadi çaldım kapıyı ya o kadın açarsa ? smile.png ben ne derim hadi anlattım nasıl karşılarlar beni bilemiyorum.... 

Bence bunlarin cevaplarinin ne olacagini ancak dediklerini yaparsan ogreneceksin. :)

O yuzden yapmadigin bir sey hakkinda ne kadar spekulasyon yaparsan yap; "evdeki pazar carsiya uymaz." :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

..

efendim.. admin'im.. @@Nüans gul.gif

pek saygı duyduğum..

dahi dostluğundan derin mutluluk

aldığım

sevgili @@evrensel-insan'ın

dahil olduğu bi konu üzerinde..

fikir beyan etmeyi yersiz bulurum..

ama hoş bi rüya olduğu belli..

bu konuyu uzatmayınız..

almanız gerekli olan cevap..

verilmiştir..

evye ye anlatıp

suyu açınız

akıp-gitsin işte..

merhaba..clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.