Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

evrensel-insan bize bir merhaba diyiniz lütfen :)

gloria

Önerilen İletiler

@@evrensel-insan Şimdi forumda hep karşılaşıyoruz sizi aslen tanıyoruz ama bir merhabamız yoktu, bari dedik buradan arada merhabalaşalım :D bize arada bir merhaba diyiniz sonra gidiniz yine efenimm.. Gidiniz tartışınız, bilgilerinizi bizimle paylaşınız, sonra biz okuyalım onları, dinleyelim, görelim, paylaşalım, tartışalım... Ama önce bir merhaba :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@evrensel-insan Şimdi forumda hep karşılaşıyoruz sizi aslen tanıyoruz ama bir merhabamız yoktu, bari dedik buradan arada merhabalaşalım biggrin.png bize arada bir merhaba diyiniz sonra gidiniz yine efenimm.. Gidiniz tartışınız, bilgilerinizi bizimle paylaşınız, sonra biz okuyalım onları, dinleyelim, görelim, paylaşalım, tartışalım... Ama önce bir merhaba smile.png

Aslinda ilk erisim aldigim gun, burada;

http://www.turkish-media.com/forum/topic/290163-selamlar/

"Merhaba" yerine, "selam" iletmistim.

Ama madem lakabima yonelik bir baslik actiniz. Hem size hem site uyelerine hem de site okurlarina, cani gonulden merhabalar. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@@evrensel-insan Öyleyse bu gecikmiş ikramımızı da kabul edin lütfen..Selamlar..flowers.gif

evrensel.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu nazikane ikraminizi geri cevirmek, mumkun mu?

Kalan ikisinden birini de umarim benimle paylasirsiniz.

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Iki farkli Tasvir

Bir tunelde ilerliyorsunuz. Tunelin boyu, basi ve sonu, ne kadar zamandir tunel icinde oldugunuz, tunelin yapisi, ne zaman tunele girdiginiz, ya da tunelden cikacaginiz, tunelin ebati, tunelin neresinde oldugunuz, tunele neden girdiginiz v.s. sizi ilgilendirmiyor, sadece tunelde ilerliyorsunuz ve bunun bilincinde ve farkindasiniz.

Bir suya bakiyorsunuz ve baktikca su berraklasiyor, suyun miktari, ne zaman bakmaya basladiginiz, ne zaman bakmayi sonlandiracaginiz, suyun debisi, nerede oldugu, neden baktiginiz, ne kadar berraklastigi, tamamen ne zaman berraklasacagi, berraklasmama olanagi olup olmadigi v.s. sizi ilgilendirmiyor. Siz sadece bilincli ve farkinda olarak suya bakiyorsunuz ve siz baktikca su berraklasiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Dilerim hoşuna gider..smile.png (Kulaklık ile)

http://youtu.be/Tpg26D2cZaY

Gül yüzlülerin şevkine gel nûş edelim mey İşret edelim yâr ile şimdi
demidir hey Bu kavli sürahi eğilip sâgara söyler ne der Düm de re la dir
na te ne dir na te ne dir ney Mecliste çalındı yine tanbur ile neyler
Âşık-ı bîçarelerin gönlünü eyler Daire semâî tutarak ney neye söyler ne
der Düm de re la dir na te ne dir na te ne dir ney

Beste: Tab'i MustafaEfendi

Makam: Beyati

Usûl: Yürük Semai

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dilerim hoşuna gider..smile.png (Kulaklık ile)

Gül yüzlülerin şevkine gel nûş edelim mey İşret edelim yâr ile şimdi

demidir hey Bu kavli sürahi eğilip sâgara söyler ne der Düm de re la dir

na te ne dir na te ne dir ney Mecliste çalındı yine tanbur ile neyler

Âşık-ı bîçarelerin gönlünü eyler Daire semâî tutarak ney neye söyler ne

der Düm de re la dir na te ne dir na te ne dir ney

Beste: Tab'i MustafaEfendi

Makam: Beyati

Usûl: Yürük Semai

Gerci muzik muziktir. ben genelde ve severek turk halk sanat ve ozgun muzigi dinlerim.

Yine de dusuncene saglik, tesekkurler. smile.png

Dinlemek icin bastim, video kayboldu.sad.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D

Valla ben her telden dinlerim, müzik demek aşk demek benim için..wub.png

http://youtu.be/5m1S7jdJndo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biggrin.png

Valla ben her telden dinlerim, müzik demek aşk demek benim için..wub.png

Bu da cikmadi. Yahu sen teknik ustasin, ne oluyor videolara! flowers.gif tongue.png

Hani terzi kendi sokugunu dikemezmis/asci kendi yemegini pisiremezmis gibi.sleep.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin video senin mesajda cikmadi ama bende cikti. Bu da teknik ustu olsa gerek. islik.gif original.gif forgiveme.gif

Yalniz tiklayinca gene gitti. Sadece goz zevki verdi, kulak zevki alamadik. turned.gif blush.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçiyordum uğradım smile.png

Ben bir bilgi ozurlu olarak size kahve ya da cay ikram edemiyorum. Kuru kuruya da oturamazsiniz ki"

Ama eger konusma, bilgi ve dusunce paylasma v.s. icin ugrarsaniz bak ona hayir demem, cunku dilimden gelir.flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

evrensel-insan arkadaşımızdan üzücü bir haber aldım..:( Kendisi lösemi teşhisiyle şu an hastanedeymiş. Acil şifalar diliyorum. En kısa sürede sağlığına kavuşup aramıza dönsün..flowers.gif flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu forumla aramda garip bi kozmik bağ var.

gelmeden, yazmadan yapamıyorum. sosyal medyadan çok burayı takip ediyorum.

ve doğal olarak buradaki insanlarla duygusal bir bağ da oluşuyor.

düşünsel anlamda kendimize yakın bulduğumuz insanları kendimize daha yakın buluyoruz.

@@evrensel-insan da böyle gördüğüm arkadaşlardan biri.

çok üzüldüm. foruma uzun zamandır girmediğini farketmiştim ama böyle bir sıkıntısı olduğunu bilemiyoruz sad.png

paylaştığın için sağol @@Radya

sadece şunu söylemek istiyorum, her şey doktorların yazdığı reçete değil, bu kadar birikimli bir insan bu savaşta irade koyacak  ve mutlaka kazanacaktır.

çok geçmiş olsun, tez zamanda iyileşmeniz dileğiyle.

sevgiler, selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.