Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ilke itibarı ile komünizim..

ASTSUBAY_MERT

Önerilen İletiler

ilke itibarı ile komünizim tam bir saçmalıgı gösermektedir...dini reddeden insanlara günde bir avuç pirinci laik gören bir düşünce sistemi ile bir ülke degil bir kasaba bile huzura ulaşamaz...bizler yüce mustafa kemalin genç evlatları olarak onun şu sözüne kulak vermeliyiz"TÜRK LERİN EN BÜYÜK DÜŞMANI KOMÜNSTLİKTİR HER GÖRÜLDÜGÜ YERDE EZİLMELİDİR"...SAYGILAR...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilke itibarı ile komünizim tam bir saçmalıgı gösermektedir...dini reddeden insanlara günde bir avuç pirinci laik gören bir düşünce sistemi ile bir ülke degil bir kasaba bile huzura ulaşamaz...bizler yüce mustafa kemalin genç evlatları olarak onun şu sözüne kulak vermeliyiz"TÜRK LERİN EN BÜYÜK DÜŞMANI KOMÜNSTLİKTİR HER GÖRÜLDÜGÜ YERDE EZİLMELİDİR"...SAYGILAR...

-_-:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

birincisi siz mustafa kemalin ardından gittigini belirten kisiler ve ustalarınız bu ülkeyi 1923 ün ne kadar gerisine getirdiginizin farkında mısınız? Ayrıca kafasına cuval gecirilildikten sonra bunu sineye cekenlerin bana kalırsa kemalist olmasam bile mustafa kemalin adını agzına almaktan utanması gerekir diye dusunuyorum... sizce yanılıyormuyum? ayrıca komünizm ilkesel olarak da pratik olarak da butun zenginliklerin ortak bolusuldugu bir dünya yı (tabii sadece bu özelligi ile değil ama) belirtir bilgilerinize....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gündemi falan da takip ediyorum ama atlamışım heralde, hayırdır yönetim sistemimizin komünist sistem olması gibi bi tartışma veya yönelim falan mı var? canınınız sıkıldıkça başucu oyuncağı gibi komünizmi alıp ona laf atıyorsunuz..(komünizmi savunduğumdan falan değil!)

biraz da ülke gerçeklerinden, gündemden, tehlikelerden, oyunlardan bahsetseniz daha hayırlı olur. zira ülkenin (illa siyaset olacaksa) komünizm gibi bir tehlikesi yok, kaç kış geçti hala gelmedi!

ne çok korkularınız, alıp veremedikleriniz varmış meğer bu sistemle, nasıl bir takıntıysa bu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.