Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORMULA-1 'CİLER BURAYA !

Önerilen İletiler

Formulayı ilk izlemeye başladığım da sıkı bir Coulthard hayranıydım.Çünkü bence Mclaren Mercedes'te Hakinen'den çok daha iyi bir pilot olduğu halde 2.sıradaydı ve ben hayat görüşü olarak herzaman haksızlığa uğrayanın yanında olurum huyum kurusun.  :D Schumacher'e ise sinir oluyordum çünkü bana göre tek özelliği Ferrari gibi diğerlerinin çok üstünde bir otomobille yarışıyordu.Orda onun yerine ben olsam da şampiyom olurdum. :P

Sonra Hakinen gitti ve Coulthard kısa dönem 1. pilot oldu.Ama beklediğim çıkışı yapamadı ben de ondan vazgeçtim.Sonra Montoya'yı gördüm ve gerek pisteki hırslı tavrı

gerekse o zamanlarda gıcık olduğum Schumacher'le sık sık ağız dalaşına girip birkaç kez de onu yarış esnasında pist dışına atması :devil: onu benim favorim yaptı.Ama oda çok şımardı.

Şimdi ise favori olarak Alonso ile Raikonnen arasında gelip gidiyorum.Ama büyük bir ihtimalle bu sene Alonso şampiyon olur...

15984[/snapback]

bu sene kesin Alonso da, biz senin sampiyonunu konusuyoruz be eftalit gec kaldin ;)

15997[/snapback]

Dedim ya Alonso ile Raikonnen arasında kaldım.Ama karar verdim bu sene kim şampiyon olursa gelecek yıl favorim o olacak... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 52
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Alonsonun ağır siklet box şampiyonu olduğunu öğrendim.. Naim Süleymanoğlunun da yüzmede dünya şampiyonu olduğunu biliyordum. İki şey biliyorum atık..)) Teşekürler arman..

Saygılar..

16013[/snapback]

Ne demek ne zaman ihtiyacın olursa üstad :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

schumi  mclaren e gecerse gelecek sene kesin yine o şampiyon olur araba manyak kaçıyo abi  adam pitten çıkıyo  schmu pistten geliyor  dakka sürmeden fark atmaya başlıyor

16018[/snapback]

Var mı öyle bildiğin olası bir durum... :ninja:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkes oldugu yerde kalsin, en azindan Mclaren pilotlari yeni sezondada ayni...

bu sene Kimi nin sampiyon olmasi biraz zor, 3 yaris var ve arada 25 puan fark,

üc yaris da Alonso hic puan almayacak öylemi, sezonun en saglam arabasiyla...

mübarek aylarda olmasaydik iddiaya girelim derdim yaaa :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

mübarek aylarda olmasaydik iddiaya gilerim derdim yaaa  :P

16035[/snapback]

matematiksel olarak varmı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

16035[/snapback]

16038[/snapback]

mantik diorum :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

16035[/snapback]

16038[/snapback]

mantik diorum :closedeyes:

16058[/snapback]

matematiksel aşk konu başlığını sen açmıştın doğru olaya böyle yaklaşıyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEYLER MCLARENDE PİLOT BAKIMINDAN DEĞİŞİKLİK OLMAYACAK. SENEYEDE AYNI ŞEKİLDE OLACAK.

AMA FERRARİDE BARRİCHELLO SENEYE BAR TAKIMINA GİDECEK YERİNE MASSA'NIN GEÇECEĞİ KONUŞULUYOR.

2007 'DE İSE MİCHAEL SCHUMACHER YARIŞLARI BIRAKACAK VE YERİNE RAİKKONENİN GEÇME OLASILIĞI YÜKSEK.

OLAY BU...........

BU SENE ALONSO ŞAMPİYON OLACAK AMA SENEYE JUAN PABLO MONTOYA EN BÜYÜK FAVORİM...

efatalit35 SANA DA ŞUNU DİYECEĞİM. MONTOYAYI TUTTUĞUNDA AKILLI DAVRANMIŞSIN TBR EDERİM AMA BIRAKMANI ANLAYAMADIM. MONTOYA GİBİ BİR PİLOT BIRAKILIR MI YAAA...

FORMULA-1'DE 20 PİLOT VAR M.SCHUMACHERE MEYDAN OKUYAN TEK PİLOT MONTOYADIR...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya schumacher le karşılaştırılabilecek tek sürücü sennadır gerisi palavradır.Montoyanın ise en az 5 sene daha sürmesi gerekir ki bişiler yapsın.Montoya gibi geçmişte o kadar çok sürücü vardıki yetnek olarak bulunmuş ama sıra pilotu olmuştur.Örnek olara Jan Alesi,Fisichella,Frentzen,Mika Salo.... vs örnekler bitmez.O kadar güvenme

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ama Montoya'da birinci oldu.Gelecek sene şampiyonda olacak...

:lol::lol::lol:

MONTOYA ÖNCE SCHUMİ KOMPLEXİNİ AŞSIN, SONRA GELİP BENİ AŞSIN SONRA GİTSİN ŞAMPİYON OLSUN.. :lol::lol:

SENEYE EFSANE AYAĞINI TEKRAR GAZA BASACAK...AHA F1 E RENK GELDİ, SCHUMİDEN BASKASI SAMPİYON OLDU...GERÇİ RENKLERİ BİRAZ GICIK AMA FERRARİ BİR NUMARA....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bassın bassın bakalım ayağını gaza schumi ayağını bastıkça Montoya'ya da şevk gelir bari.İlk senesinde schumacher'e pist dışında az ot yoldurtmadı mı montoya.Yine yoldurtacak Allah'ın izniyle.

Gelecek sene,efsane olacak kestane.Herkes kimin en büyük olduğunu

görecek,bu böyle biline...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ABİJİM ADAMIN DERDİ YARIŞ KAZANMAK ŞAMPİYON OLMAK DEĞİL Kİ VARSA YOKSA SCHUMİ YARIŞ BİTİREMESİN... :angry: YETENEK FUKARASI Bİ HERİF...HIRS KÜPÜ...KESKİN SİRKE MİSALİ ORTADA KALIYO SONRA...

AYRICA ORGANİZATÖRLERİN SON 2 SENEDİR YÜKSELEN SESLERİNİ KISMAK İÇİN ÇIKARMADIK KURAL BIRAKMADILAR...SON 2 SENEDİR ÇIKAN BÜTÜN KURALLARIN HEPSİ FERRARİNİN VE SCHUMİ'NİN ÖNÜNÜ KESMEK İÇİNDİR...AMA SENEYE....GÖRECEZ HEPİMİZ KİM KRAL KİM SOYTARI....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.