Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

A Young Doctor's Notebook - Genç Bir Doktorun Notları

gloria

Önerilen İletiler

A Young Doctor’s Notebook
Genç Bir Doktorun Notları

Geçen gün tesadüfen izlemeye başladığım bu mini dizi toplam 4 bölümden (80 dakika) oluşuyor ama keşke daha uzun olsaymış. Son derece keyifle ve eğlenerek izliyorum. Kesinlikle de öneriyorum. Dört bölümden oluştuğu için film gibi de izlenebilir. Film ya da dizi nasıl isterseniz ama mutlaka izleyin smile.png

IMDB değerlendirmesi 10 üzerinden 8.1 puan olan dizinin başrol oyuncuları Harry Potter karakterini canlandıran Daniel Radcliffe ile Mad Men dizisinden tanıdığımız John Hamm..

Ünlü Rus edebiyatçısı Mikhail Bulgakov’un kısa hikayelerinden uyarlama olan dizi 1917 yılında tıp okulundan mezun olup küçük, ücra ve karla kaplı bir kasabaya doktorluk yapmaya gönderilen Bomgard’ın öyküsünü anlatıyor.

Süre: 1 saat 17 dakika (Toplam 4 bölüm
Yapım: İngiltere, 2012
Yönetmen: Alex Hardcastle

AYDN.jpg

A-Young-Doctor-s-Notebook-daniel-radclif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

İzleyenler için ikinci sezonu başladı haberiniz olsun.. Ben böyle içinde kar olan yapımları çok severim, hele bir de edebiyat uyarlamasıysa daha da güzel olur. O nedenle bu diziye bayılıyorum, bu akşam büyük bir keyifle diziyi izlemek istiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.