İçeriğe atla

Fotoğraf

sarkı arıyorum kafayı yıycegım bulamıyorum yardımcı olun

sarkı arıyorum yardım

Bu başlığa 9 cevap verilmiş

#1 ocabbar123

ocabbar123

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 16 Aralık 2012 - 23:27

bugun bır yerde bır sarkı duydum bayan soyluyordu hareketlı bır sarkı arabada dınlebılıcek bır sarkı bır tek yerı aklımda kaldı sarkının oda soyle defalarca boyle dıyordu

#2 stckhlm

stckhlm

Yeni Üye

• Φ Üyeler
  • Pip
  • 14 İleti

Gönderi Tarihi: 10 Ağustos 2013 - 14:23

#3 Misafir_hasret habibe_*

Misafir_hasret habibe_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 24 Temmuz 2014 - 23:28

Arkadaşlar benimde aradığım Bi şarkı var sanırsam 4 sene kadar önceydi radyoda sonuna denk geldim
sesi ve şarkı söyleme tarzı daddy yankee ye benziyordu şarkı rapa benzer bişeydi
"daralo " diyip duruyordu yardımcı olur musunuz :)

. -hasret

#4 Misafir_hasret habibe_*

Misafir_hasret habibe_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 24 Temmuz 2014 - 23:33

Arkadaşlar benim de aradığım bir şarkı var..
sanırım 4sene kadar önceydi radyoda sonuna denk gelmiştim . Sesini daddy yankee ye benzettim aoyleyiş tarzıda dilide benziyodu sürekli "daralo" diyodu yardımcı olur musunuz :)

#5 Misafir_Hmm_*

Misafir_Hmm_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 13 Ekim 2015 - 02:07

Arkadaşlar benimde aradığım Bi şarkı var sanırsam 4 sene kadar önceydi radyoda sonuna denk geldim
sesi ve şarkı söyleme tarzı daddy yankee ye benziyordu şarkı rapa benzer bişeydi
"daralo " diyip duruyordu yardımcı olur musunuz :)

. -hasret

Jason derulo diye biri olmasın?

#6 Misafir_sanssiz_*

Misafir_sanssiz_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 14 Aralık 2015 - 01:24

benimde var bi parca klipte kırmızı donlu adam kız kardeşinin erkek arkadaşını kovuyodu evden hep ikiside beyaz saçlıydı kızın ses ip inceydi yardım lütfen

#7 Misafir_erkek_*

Misafir_erkek_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 30 Ocak 2016 - 23:22

Benim de var aradıgım şarkı wawwaye waaoo eee dio  bisikleti 1 tane adam prensese ulaşmaya çalışıyor mevsimler falan geçior

#8 Misafir_Jackk_*

Misafir_Jackk_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 14 Şubat 2016 - 16:11

Bende bi sarki ariyorum sertap erener sanirim sadece aaaa diye tiz bi sekilde bagirdigini duydum hatta yetenek sizsiniz de kizin biri o sarkiyla perdeyle dans falan ediyordu hatirlayan veya bilen varsa lutfen cvp yazabilir mi :)

#9 wolfff

wolfff

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 09 Kasım 2016 - 17:55

arkadaşlar herkese iyi akşamlar 

yıl 2002 veya 2003 bir tv kanalında hep yabancı ve türkçe şarkı çalardı oradan dinlediğim bir şarkı yıl 2016 ve hala bulamadım

klibinde bir süpermarket arabasına binmiş bir bayan vardı ve şarkıyı bir erkek söylüyordu. klibin çoğu bölümü otopark gibi bir yerde geçiyor ve şarkıyı söyleyen hatırladığım kadarıyla bir gruptu. şimdiden teşekkürler...

#10 Janya

Janya

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 2 İleti

Gönderi Tarihi: 24 Ağustos 2017 - 02:15

Bi şarkı vardı. Kadın işten çıkıyor sanırım şarap alıyor evde içiyor ama sürekli farklı içkiler . Bilen varmi şarkıyı hatta klip eski siyah beyaZdı sanırım lütfen yardımcı olun

Cevap ekle