Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen kadinlar okusun, kadin gözüyle cevap istiyorum.

murat222

Önerilen İletiler

Ben erkegim rumuzdanda belli oldugu gibi, ben bundan 5 sene önce bir kizla tanistim sevgili olduk 3 yil süren bir iliskimiz oldu nisanlanmistik ve sonunda ayrildik ve aradan 2 yil gecti hep aci cektim hic kimseyle beraber olmadim , simdi eski sevgilimden bi kac gün önce haber aldim düsünce icindeymis bana dönme gibi bir niyeti var ama kesin degil. bu kizla ben iliskiye girmistim, simdi duydumki benden sonrada senelik bir sene biriyle cikiyormus ve onunlada iliskiye girmis, bana zaman ver diyor bende dedimki ben seni baskasiyla bile beraber oldugun halde cok sevdigim icin kabul ederim ama onunla yattigin icin kabul edemem dedim affetmem asla dedim. ama cok seviyorum napcami bilmiyorum sizce hatami yaptim. benle yatti sonra onunla ve simdi mutlu olamadigini anladi bana geri dönme ihtimali var. napcami bilmiyorum o ilk benimde bana aitti ben sevgilimden degil karimdan ayrilmistim sene hep acisini cektim halada cekiyorum ve yine severek ayriliyor gibiim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben erkegim rumuzdanda belli oldugu gibi, ben bundan 5 sene önce bir kizla tanistim sevgili olduk 3 yil süren bir iliskimiz oldu nisanlanmistik ve sonunda ayrildik ve aradan 2 yil gecti hep aci cektim hic kimseyle beraber olmadim , simdi eski sevgilimden bi kac gün önce haber aldim düsünce icindeymis bana dönme gibi bir niyeti var ama kesin degil. bu kizla ben iliskiye girmistim, simdi duydumki benden sonrada senelik bir sene biriyle cikiyormus ve onunlada iliskiye girmis, bana zaman ver diyor bende dedimki ben seni baskasiyla bile beraber oldugun halde cok sevdigim icin kabul ederim ama onunla yattigin icin kabul edemem dedim affetmem asla dedim. ama cok seviyorum napcami bilmiyorum sizce hatami yaptim. benle yatti sonra onunla ve simdi mutlu olamadigini anladi bana geri dönme ihtimali var. napcami bilmiyorum o ilk benimde bana aitti ben sevgilimden degil karimdan ayrilmistim sene hep acisini cektim halada cekiyorum ve yine severek ayriliyor gibiim

Fikrini aşağılardan yukarılara doğru kaydır, beyninle düşün yani :) O zaman en dogru kararı vereceksin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öyle demedim, sen istediğin gibi anlıyorsun, bence "unut gitsin ondan sana hayır yok" senin vermiş olduğun karar...

Bir insanı zekası için seversin, komik olduğundan seversin, sohbet etmesi zevklidir onun için seversin, hep yanındadır her kötü anında seninle birliktedir onun için seversin, iyi vakit geçirdiğin için seversin vs. vs. Yani anlayacağın bir insanın sevmek için veya sevmeye devam etmek için çok fazla sebep var, bakış açını değiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim karım olacak olan kişi ilk benim olsun! ama diğer tüm kadınlarlada ben olayım :) sen neden bakirliğini saklamadın arkadaşım evleneceğin kişiye??? yazık o kişi şuan senin bu düşünceni bilmiyor ve seni sevmeye bile devam ediyordur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cünkü onu hala unutamadim ve bana böyle bile gelse affedebilirim belki cok seviyorum

Neyi affediyorsun sen? Kimi affediyorsun? İnsanlar hayatlarını yaşıyor, cinsellik yemek içmek gibi bir ihtiyaçtır, kadının da erkeğin de buna aynı derecede ihtiyacı vardır, yemek yiyor diye sen birisini cezalandırır mısın ya da yemek yedin ama seni affediyorum der misin? Demezsinnnn!!! Cinsellik de aynıdır belki yemek yemek kadar sık hissedilen bir ihtiyaç değildir ama ihtiyaçtır... Anlıyor musunnn?

Sen bence bi zahmet kimseyi sevme allah aşkına, sen insanlardan uzak dur, bakire değilmiş de, başkasıyla sevişmiş de, zartmış da, zurtmuş da... Bırak kızın hayatını da yakma... Bir de geri dönecek yok efendim kimle yattın kaç kez yattın kıza hayatı zindan edecek...

Önce düşünce biçimini değiştir sen anladın mı? Sevme işine sonra geçersin... Çünkü sen böyle sevmiş olmuyorsun...

Yukarıda yazdıklarımı tekrar oku

Bir insanı zekası için seversin, komik olduğundan seversin, sohbet etmesi zevklidir onun için seversin, hep yanındadır her kötü anında seninle birliktedir onun için seversin, iyi vakit geçirdiğin için seversin vs. vs. Yani anlayacağın bir insanın sevmek için veya sevmeye devam etmek için çok fazla sebep var, bakış açını değiştir...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyi affediyorsun sen? Kimi affediyorsun? İnsanlar hayatlarını yaşıyor, cinsellik yemek içmek gibi bir ihtiyaçtır, kadının da erkeğin de buna aynı derecede ihtiyacı vardır, yemek yiyor diye sen birisini cezalandırır mısın ya da yemek yedin ama seni affediyorum der misin? Demezsinnnn!!! Cinsellik de aynıdır belki yemek yemek kadar sık hissedilen bir ihtiyaç değildir ama ihtiyaçtır... Anlıyor musunnn?

Sen bence bi zahmet kimseyi sevme allah aşkına, sen insanlardan uzak dur, bakire değilmiş de, başkasıyla sevişmiş de, zartmış da, zurtmuş da... Bırak kızın hayatını da yakma... Bir de geri dönecek yok efendim kimle yattın kaç kez yattın kıza hayatı zindan edecek...

Önce düşünce biçimini değiştir sen anladın mı? Sevme işine sonra geçersin... Çünkü sen böyle sevmiş olmuyorsun...

Yukarıda yazdıklarımı tekrar oku

konuyu tam olarak bilmiyorsun, o ilk defa benimle yasadi bu duyguyu ilk bende tatti ve bende onu kendime ait hissediyorum ve tekrar bunu baskasiyla yasaip bana dönebilme ihtimali icin cok üzülüyorum sadece, benim demek istedigim ihtiyacini akrsilamasi degil, sadece büyük bi hayal kirikligi gibi birsey yani benden sonra baskasiyla olsun istemezdim böyle biseyi ama yinede böyle bile kabul edecek kadar seviyorum, biraz da erkeklerin duygusu olarak düsünmeye calisirmisin lütfen ben bakire olsun istemiyorum sevdigim kisinin illaki. ama ilk bende yasadi sonra baskasinda sonra tekrar bana böyle dönmesi zor durum benim icin.

tek anlamda demek istedigim su eger ilk defa onda yasayip sonra bana gelseydi belki bukada üzülmezdim anliyomusun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek gibi düşünmem gerekseydi lütfen sadece kadınlar okusun onlar cevaplasın demezdin dimi :) O zaman erkekler okusun onlar cevap versin, çünkü ben anlamıyorum.

Sen ilk duygunu kimde tattın, onda mı tattın, ondan başkasıyla birlikte olmadın mı? Sen de bu açıdan bak... Ona dönmek istiyorsun ama ilk duygunu onda tattıysan... ya da başkasında tatıysan o zaman niye ona dönmek istiyorsun, ilk tattığın kişiye dön... Ne bileyim mantıklı geliyor mu bunlar sana?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek gibi düşünmem gerekseydi lütfen sadece kadınlar okusun onlar cevaplasın demezdin dimi smile.png O zaman erkekler okusun onlar cevap versin, çünkü ben anlamıyorum.

Sen ilk duygunu kimde tattın, onda mı tattın, ondan başkasıyla birlikte olmadın mı? Sen de bu açıdan bak... Ona dönmek istiyorsun ama ilk duygunu onda tattıysan... ya da başkasında tatıysan o zaman niye ona dönmek istiyorsun, ilk tattığın kişiye dön... Ne bileyim mantıklı geliyor mu bunlar sana?

bende biliyorum dogru olan seyin cinsellik acisindan düsünülmeden kararli biri olmayi ama iste duygular karistigi icin insanin damarlarina, gözü bir süre baska birsey görmüyor, mantik acisindan bakarsak senin dediklerine katiliyorum zaten, iste insan bir parcasinin baska biriyle böyle birsey yaptigini ögrenince cok üzülüyor. ama gel görki benim bu kalin kafama ragmen onu böyle bi durumda bile tekrar kabul edebilecek duruma düsürdü ona olan askim. ama evlenmeden yapti ya böyle bisey o yüzden üzülüyorum biz bir kere hata yaptik evlenmeden ama 2. defa yapmasaydi bari keske..
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.