İçeriğe atla


Fotoğraf

Bayana Yılbaşı Hediyeleri


Bu başlığa 1 cevap verilmiş

#1 asisedef06

asisedef06

    Yeni Üye

  • Φ Üyeler
  • Pip
  • 92 İleti

Gönderi Tarihi: 06 Kasım 2012 - 16:08

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte ardı arkası kesilemeyeceğini düşündüğümüz tüm dileklerimiz sıralanmaya başladı bile öyle değil mi? Bir de “yıl başında nereye gitsem? “, “yeni yılda ne hediye alsam?” tarzındaki sorularda hep kafamızı meşgul etmekte ne yazık ki! Ama yılbaşına kadar bu sorunların kafanızı meşgul etmesine izin vermeyeceksiniz öyle değil mi? Buna müsade etmemelisiniz çünkü.. Hediye alacağınız kişi kız arkadaşınız, anneniz, teyzeniz kısacası bir bayansa size onlara hediye edebileceğiniz çok şık önerilerimiz var.. Hediye de hem farklılıkları yakalamak, hem de güzelliği sunmak istiyorsanız fikirlerimizin hoşunuza gideceğini umuyoruz. En azından bir bayanı etkileyebilecek en özel hediyelerle huzurlarınıza ulaştığımıza eminiz. :)

Sevdiğiniz kişilere sizi güzel hatırlatacak en özel hediyeleri sunmanızı dileriz.. İsterseniz buyrun şimdi en özel seçenekleri inceleme yoluna gidelim.. Keyifli dakikalar başlasın ! :)


Bayana Hediye Edilebilecek Yılbaşı Sürprizleri

Gönderilen Fotoğraf

Farklılıktan yana olan bayan tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz bu ilginç küpeler görenleri incelemeye itecek enteresanlıkta.. Dostlarınıza ayrıcalık katmaya ne dersiniz?  

Gönderilen Fotoğraf

Bir bayanı farklı kılan aksesuarlarıdır. Aksesuarları hemen hemen her bayan kullanır ancak kullanılan aksesuarın hafızalara kazınabilmesidir önemli olan öyle değil mi efendim

Gönderilen Fotoğraf

? Belki de Eros’un çalınmış oku yüzüğünüze yerleştirilmiştir belli mi olur!  

Gönderilen Fotoğraf

Hayvanseverliğinizi ve farklılığınızı küpelerinizle ortaya koymaya var mısınız? Bu sevimli baykuşlar kulağınızda eminiz çok hoş duracaklar. Yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek bu puantiye tüylü küpeler sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek güzellikte..  

Gönderilen Fotoğraf

Yeni yılda en çok rağbet gören diğer bir hediye seçeneği de biblolardır. Yılbaşını konu edinen bu sevimli biblo sayesinde bir bayanı mutlu etmek hiçte zor olmayacak!  

Gönderilen Fotoğraf

” Çantasız hiç bir yere çıkmam.” diyen bir kız arkadaşınız varsa ne hediye alacağınız konusunda fazla düşünmenize gerek yok diye düşünüyoruz. Sevgilinizin hayatına renk katacak bu çanta sayesinde unutulmaz bir gün yaşatmaya hazır olun!  

Gönderilen Fotoğraf

Farklı çanta modelleriyle sevgilinizin gönlünü kazanmanız mümkün. Biraz modaya göz attığınızda kızların bu modellere hayran kaldığını göreceksiniz.

Gönderilen Fotoğraf

 

Gönderilen Fotoğraf

Leopar modası top-10 listesindeki yerini koruyor.. Yılbaşına bomba gibi bir giriş yapmayı planlayanların hediye edebileceği bu enteresan iPhone kılıfı herkesi şok edecek.. İphonunuzu kediye dönüştürmeye var mısınız?  

Gönderilen Fotoğraf

Bayanlar ne pahasına olursa olsun hiçbir zaman topuklu ayakkabı giymekten vazgeçemezler. Ve yeni yılda bir bayana hediye alacaksanız ve ona gönlüne sinecek bir hediye vermek istiyorsanız bize kalırsa tercihinizi ayakkabılardan yana kullanmalısınız.  

http://www.enilginch...iyeleri-104.jpg

Hani diyoruz ya bayanların sözünün geçtiği yerde aksesuarlar olmazsa olmaz.. O zaman şimdi de farklı bir yüzüğü daha ele alalım.. Bu muhteşem yüzük sayesinde yılbaşına şıkır şıkır girme fırsatını sevdiklerinize sunun..  

#2 Misafir_EA7_*

Misafir_EA7_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 06 Şubat 2016 - 03:01

Arkadaşlar bn bi kız arkadaşıma doğum günü için ona güzel bir anı veya hediye gibi bisey vermek istiyorum ne yapabilirim sizce(benim aklima yuvarlak kagitlar kesip icine meaajlar yazip kutuya koyup vermek geldi ama o zamn aynu sevgilimisiz gibi olur.)ÖNERİDE BULUNURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM..Cevap ekle