Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bizi Kabullenemezler

KaRaKuRt

Önerilen İletiler

• Cevaplar 74
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Yok yok o kadar uzun değil 2006 da bu iş bitmesini istiyor türkiye, yoksa asyaya dönüş iş birliği başlar avrupaya yolladığımız madenler asyaya gider onlarda biliyorlar.

sen biraz yüksekten uçtun be

bizi almazlar onu bil de....

asya falan da dönemeyiz....

bize açık kapı avrupa olur ancak....

yani ne onlarsız biz oluyo ne bizsiz onlar...

keşke ihtiyacımız olmasa ama...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Almıyoruz deselerdi bak neler olucaktı türkiyede, terör kati şekilde bitirilicek destekliyen ülkeleri resmen dünyaya ifşa edilicekti avrupanın durumunu düşünün o zaman şimdiki gibi suspus durulmıyacaktı. Her dinde aşırı fağliyet gösterenler ayıklanıcak memleketlerine yollanacak ticari durumda 5 sene sonra çok ilerleme olucak, ama bir tek olay var dünyanın 3 büyük gücünün içinde olamıyacaktık bu da yok olmak demektir, senin yaşın kaç.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Almıyoruz deselerdi bak neler olucaktı türkiyede, terör kati şekilde bitirilicek destekliyen ülkeleri resmen dünyaya ifşa edilicekti avrupanın durumunu düşünün o zaman şimdiki gibi suspus durulmıyacaktı. Her dinde aşırı fağliyet gösterenler ayıklanıcak memleketlerine yollanacak ticari durumda 5 sene sonra çok ilerleme olucak, ama bir tek olay var dünyanın 3 büyük gücünün içinde olamıyacaktık bu da yok olmak demektir, senin yaşın kaç.

bizi yolunmuş kaza çevirmeden almazlar....

yaş falan da önemli değil arkadaşlar...

kafa ileri görüşlü düşünüyorsa mesele yok....

ayrıca bu avrupa dediğin yerde terörün desteği olduğunu tüm dünya biliyor...

kimi kime şikayet edeceğiz....

en büyük terörist ve yardımcısı amerika...

telaferde olanları takip ettiysen türkmen soykırımını görmüş olmalısın....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olaya bide şu açıdan bakın. Bu Topluluk (avrupa) zamanında bizden çok çekmiş. Şu anda koz onlarda ve çok da iyi kullanıyorlar.Ecevit zamanını bilenleriniz warsa hatırlar.Bu adamalr Yunanistanı üye yaparken bizide almak istediler. Ecevite teklif götürdüler gelin iknizi birden alalım diye.Tabiki o zamanın şartlarını hiç birimiz çok iyi bilemeyiz ama Ecevit o gün Türkiyenin onlar için bi pazar olucağımızı düşündü. Bu bizim Atatürk'ten sonra ileri görüşlü Vatanseverler yetiştiremediğimizi veya bi başka şekilde sölenecek olursa Olan vatanseverleride seçmeyip bu siayset oyununa sokamadığımızın göstergesidir.İşallah şimdi herşey daha iyi olur :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olaya bide şu açıdan bakın. Bu Topluluk (avrupa) zamanında bizden çok çekmiş. Şu anda koz onlarda ve çok da iyi kullanıyorlar.Ecevit zamanını bilenleriniz warsa hatırlar.Bu adamalr Yunanistanı üye yaparken bizide almak istediler. Ecevite teklif götürdüler gelin iknizi birden alalım diye.Tabiki o zamanın şartlarını hiç birimiz çok iyi bilemeyiz ama Ecevit o gün Türkiyenin onlar için bi pazar olucağımızı düşündü. Bu bizim Atatürk'ten sonra ileri görüşlü Vatanseverler yetiştiremediğimizi veya bi başka şekilde sölenecek olursa Olan vatanseverleride seçmeyip bu siayset oyununa sokamadığımızın göstergesidir.İşallah şimdi herşey daha iyi olur :excl:

ben şu anki siyasetçilerin hiçbirinin tam anlamıyla bir vatansever olduğunu düşünmüyorum....

ecevitin hamlesi ise tartışılır...

tarihi o zamanın koşulları içinde düşünürsek ancak doğruyu bulabiliriz....

yineliyorum...

bizi yolunmuş kaza çevirmeden almazlar....

bence almıyacaklar zaten...

ben de onların yerinde olsam almazdım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ToxsiN: dOĞRU SÖYLÜYOR BEN HATIRLIYORUM O ZAMAN KAYITSIZ ŞARTSIZ gelin demişlerdi ecevit kabul etmemişdi, boğz köprüsünede karşı çıkmışdı ama şimdi üstünden geçiyor nedense, sol dan ne hayır geldiki bu memlekete bu akşam baykalın olayınıda gördük.

ben de sağcıyım ama kim hayırlıysa onu isterim...

mesele sağ sol değil burda bence .....

milliyetçilik ve asimilasyon...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vatan neredeyse elden gidiyor.Sağ-sol artık yok,önemli olan sağdan veya soldan hangi partiden olursa olsun dışarıya uşaklık yapan insanların değil,gerçek vatanseverlerin iktidara gelmesi,tabi bu şartlarda nasıl gelebileceklerse...

yol kardeşim o dava bitmez...

sana o kadarını söylim....

ama milleti için çalışanlar başımızda olursa belki o zaman.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yol kardeşim o dava bitmez...

sana o kadarını söylim....

ama milleti için çalışanlar başımızda olursa belki o zaman.....

Sorun bu milleti için çalışabilecek,dışarıdaki büyük abilerine değil,kendi halkına uşaklık edecek insanların bir türlü başa getirilmemesi,bir kaç gündür basını,maaşı dışardan gelen köşe yazarlarını takip ediyor musun?Yaptıkları toplum mühendisliği,hepsi ayağa kalkmış avrupa birliği şakşakçılığı yapmakta,imzalanan metnin Türkiye'yigelecekte Kıbrıs ve üniter yapının korunabilmesi konusunda nasıl zora soktuğunu yazanlar çok az,oyun planlı,tuzaklar iyi hazılanmış,köşe başları iyi kapatılmış,vatana hizmet edebiceklerin iktidara gelmesi çok zor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sorun bu milleti için çalışabilecek,dışarıdaki büyük abilerine değil,kendi halkına uşaklık edecek insanların bir türlü başa getirilmemesi,bir kaç gündür basını,maaşı dışardan gelen köşe yazarlarını takip ediyor musun?Yaptıkları toplum mühendisliği,hepsi ayağa kalkmış avrupa birliği şakşakçılığı yapmakta,imzalanan metnin Türkiye'yigelecekte Kıbrıs ve üniter yapının korunabilmesi konusunda nasıl zora soktuğunu yazanlar çok az,oyun planlı,tuzaklar iyi hazılanmış,köşe başları iyi kapatılmış,vatana hizmet edebiceklerin iktidara gelmesi çok zor...

dostum ben artık basını takip ederken midem bulanıyor...

hepsi amerikan *****...

***** çocukları....

bu memlekete bir atatürk gerek ama bilmem allah bize ikinci kez aynı şansı verirmi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

PROJENİN ASLI GİBİDİR

'EY ASLAN!

SIĞAMAYACAĞIN DELİĞE GİRMEK İSTİYORSAN,

YA KUYRUKTAN OLURSUN YA DA KULAKTAN'

BELKİ BÖYLESİ DAHA İYİ, GÖRMEK GEREKİR YANLIŞLARI,ÖZLER OLMUŞUM KAR DOLU, BEREKET DOLU KIŞLARI.İTİBAR ETMEZ, DUYMAZ OLDUM POH POHLARI, ALKIŞLARI.BİR YERLERDEN, BİR YERLERDEN TANIRIM BEN BU BAKIŞLARI...

ÇAVDAR, YULAF, BUĞDAY, ARPA EKMEĞİNİ BIRAKMIŞIM, KREMALI JAMBONLU PASTALARA, PASKALYAYA SULANMIŞIM.BU NASIL BİR KANDIRMACA, NASIL BİR HİKAYE.ANLADIM Kİ MEMLEKETİ PARÇA PARÇA ETMEK GAYE.SONRA TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR MİSALİ 'GEL YAVRUM SENİ EDEYİM HİMAYE...'

KORKULARI SALMAK, KORKUYA VERMEK ORTALIĞI.İNSANLIK ADINA ZİRVEYE ÇIKARMAK ZORBALIĞI VE NİHAYETİNDE BİR AVUÇ ZEHİRLE YAKALAMAK ZOR BALIĞI. ADINA YARDIM, ADINA DİYORLAR HİBE.GEBE KALMANIN, VEFASIZA VEFA BORCUNUN NERESİ İYİ BE!DOMUZDAN KIL KOPARDIM DİYE SAYMA KAR, DİKKAT ET, SONUNDA KALMAYACAKTIR SENDE DOMUZ MİSALİ AR.DİLENCİNİN NE KIYMETİ VAR DİLENMEYENİN YANINDA, SADAKASININ KARŞILIĞINI İSTER ANINDA.DİLENMEKTEN VAZGEÇER DİLENCİ EĞER BİR DAMLA ŞEREF VARSA KANINDA.

ALEVDEN BİR ÇEMBER ÇİZİLMİŞ DARALTILIYOR, ÜŞÜMEMEK ADINA ODUN MİSALİ İNSANLAR ATILIYOR. MUTSUZLUK, UMUTSUZLUK UYUŞTURUCU PAKETİYLE MUTLULUK DİYE DİYE SATILIYOR. REFAH SEVİYEYİ YÜKSELTECEKLER İNSANLIK ADINA, HELE BİR TADIN, TADIN DA BAKIN BU ZEHRİN TADINA. BU KADAR KOVALAMACA, OYALAMACA NEDEN, HİÇ BOYUN VERDİ Mİ HELE DÜŞÜN MAZİDE BU MELUNLARA DEDEN.BUNLAR DEĞİLLER Mİ KÜRESELLEŞME, MEDENİYETLEŞME, UYGARLIK ADINA DÜNYAYI MAHVEDEN...

NEDEN HALA SIĞINTI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.DİLENCİLİĞE, UŞAKLIĞA BİZ YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIYORUZ. HAYALDE, DÜŞLERDE ÜLKELER, KITALAR AŞIYORUZ.

NAMERDİN KAPISINDA DURUYORUZ ELPENÇE, SAHİPKEN BU KADAR DİNAMİK, ATİK NÜFUSA, GENCE. AHH! AH! BİR BIRAKABİLSEK, DEMESEK SENCE-BENCE; NE KADAR GÜZEL OLUR DEĞİL Mİ EL ELE VERİNCE...İNŞALLAH...

AŞIK LAKLAK

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

PROJENİN ASLI GİBİDİR

'EY ASLAN!

SIĞAMAYACAĞIN DELİĞE GİRMEK İSTİYORSAN,

YA KUYRUKTAN OLURSUN YA DA KULAKTAN'

BELKİ BÖYLESİ DAHA İYİ, GÖRMEK GEREKİR YANLIŞLARI,ÖZLER OLMUŞUM KAR DOLU, BEREKET DOLU KIŞLARI.İTİBAR ETMEZ, DUYMAZ OLDUM POH POHLARI, ALKIŞLARI.BİR YERLERDEN, BİR YERLERDEN TANIRIM BEN BU BAKIŞLARI...

ÇAVDAR, YULAF, BUĞDAY, ARPA EKMEĞİNİ BIRAKMIŞIM, KREMALI JAMBONLU PASTALARA, PASKALYAYA SULANMIŞIM.BU NASIL BİR KANDIRMACA, NASIL BİR HİKAYE.ANLADIM Kİ MEMLEKETİ PARÇA PARÇA ETMEK GAYE.SONRA TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR MİSALİ 'GEL YAVRUM SENİ EDEYİM HİMAYE...'

KORKULARI SALMAK, KORKUYA VERMEK ORTALIĞI.İNSANLIK ADINA ZİRVEYE ÇIKARMAK ZORBALIĞI VE NİHAYETİNDE BİR AVUÇ ZEHİRLE YAKALAMAK ZOR BALIĞI. ADINA YARDIM, ADINA DİYORLAR HİBE.GEBE KALMANIN, VEFASIZA VEFA BORCUNUN NERESİ İYİ BE!DOMUZDAN KIL KOPARDIM DİYE SAYMA KAR, DİKKAT ET, SONUNDA KALMAYACAKTIR SENDE DOMUZ MİSALİ AR.DİLENCİNİN NE KIYMETİ VAR DİLENMEYENİN YANINDA, SADAKASININ KARŞILIĞINI İSTER ANINDA.DİLENMEKTEN VAZGEÇER DİLENCİ EĞER BİR DAMLA ŞEREF VARSA KANINDA.

ALEVDEN BİR ÇEMBER ÇİZİLMİŞ DARALTILIYOR, ÜŞÜMEMEK ADINA ODUN MİSALİ İNSANLAR ATILIYOR. MUTSUZLUK, UMUTSUZLUK UYUŞTURUCU PAKETİYLE MUTLULUK DİYE DİYE SATILIYOR. REFAH SEVİYEYİ YÜKSELTECEKLER İNSANLIK ADINA, HELE BİR TADIN, TADIN DA BAKIN BU ZEHRİN TADINA. BU KADAR KOVALAMACA, OYALAMACA NEDEN, HİÇ BOYUN VERDİ Mİ HELE DÜŞÜN MAZİDE BU MELUNLARA DEDEN.BUNLAR DEĞİLLER Mİ KÜRESELLEŞME, MEDENİYETLEŞME, UYGARLIK ADINA DÜNYAYI MAHVEDEN...

NEDEN HALA SIĞINTI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.DİLENCİLİĞE, UŞAKLIĞA BİZ YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIYORUZ. HAYALDE, DÜŞLERDE ÜLKELER, KITALAR AŞIYORUZ.

NAMERDİN KAPISINDA DURUYORUZ ELPENÇE, SAHİPKEN BU KADAR DİNAMİK, ATİK NÜFUSA, GENCE. AHH! AH! BİR BIRAKABİLSEK, DEMESEK SENCE-BENCE; NE KADAR GÜZEL OLUR DEĞİL Mİ EL ELE VERİNCE...İNŞALLAH...

AŞIK LAKLAK

çok hoş bir yazı ellerine sağlık.bu çarka dişli olmayalım.

saygılarımla :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.