Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OLSADA YESEK! :)

simin

Önerilen İletiler

gözümün önünden hamsiler, istavritler geçiyor.

şu balık yapma işinin bir kolayı olmalı.

ev kokmamalı, her taraf yağ olmamalı, bütün mutfak çamaşır suyundan geçmemeli...

var mıdır bi bilen ?

ilk sorum balkonunuz varmı? çatı, teras v.b. bişilerde olur :)

Var ise;

küçük bir piknik tüp edinilir, sonra balkon duvarlarınada  sıçramasın diye gazete kağıtlarıyla muhtemel alan koli bandıylan gelişi güzel tutturulur :)  sonraa   tüm gerekli malzemelerle balkona iltica edilir :D uyguladığım çözüm yolum bu . piknik alanında değilsem tek çözümüm bu canım...  ben balığa dokunamadığım için  temizlemesini eğer balıkçı yapmadıysa sevdiceğim alır, temizler, hazırlar, pişirir sofraya getirir bende afiyetle yerimm.. her eve benim aşkımdan lazım :) wub.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk sorum balkonunuz varmı? çatı, teras v.b. bişilerde olur smile.png

Var ise;

küçük bir piknik tüp edinilir, sonra balkon duvarlarınada  sıçramasın diye gazete kağıtlarıyla muhtemel alan koli bandıylan gelişi güzel tutturulur smile.png  sonraa   tüm gerekli malzemelerle balkona iltica edilir biggrin.png uyguladığım çözüm yolum bu . piknik alanında değilsem tek çözümüm bu canım...  ben balığa dokunamadığım için  temizlemesini eğer balıkçı yapmadıysa sevdiceğim alır, temizler, hazırlar, pişirir sofraya getirir bende afiyetle yerimm.. her eve benim aşkımdan lazım smile.png 

teşekkürler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

..

bu da halloween kabak tatlısı..

antalya'dan..

çok güzel bizde de yani evde babannem tam bu 1 haftalık süreçte  kabak pişirirdi hep halada pişirir yani!  anlamazdım küçükken ama "kole dede" zamanı derdi bana ...  o gelip akşamları yiyecek ve bizim evimize bereket gelecek o yüzden yaptım derdi smile.png bende bakardım gelen giden yok smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..

sendeki iştahı hissedince

insan neler yapar isteyince

bi koşu gittim tarif aldım

biraz un ile yağ buldum
çırptım, çırptım, karıştırdım
elime yüzüme bulaştırdım
kimse kimseye benzemez
kendimi bi bilen ile yarıştırdım

hamuru incecik açtım

ve iştee sonucunda

sana patatesli-kıymalı börek yaptııımm..alkis.gif

afiyet olsun.. şeker-kaymak dahi bal olsun..biggrin.png

PATATESL%C4%B0-KIYMALI-EL-A%C3%87MASI-B%

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.