Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İlk dövmeniz neydi?

KiRaZ

Önerilen İletiler

ankh (ankh of life) var sırtımın ortasında. neredeyse küçüklüğümden beri mitolojiye meraklıyım ve bu sembole de ayrıca bayılıyorum :) bu yüzden yaptırmak istedim. yaptım oldu.

fakat bendeki hikayesi biraz ilginçtir, şöyle ki: her şeye inanacak derecede temiz kalpli (saf) bir baayan arkadaşım vardı o zamanlar -burdan kendisine selam söyleyelim-. ben ona bu işaretin aramızdaki aşkın sonsuzluğunu simgelediğini söylemiştim. o da buna cidden inanmıştı yani. sanırım hala da inanmaya devam ediyor :) olsun napalım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@Stalkes

Söylediğin yalanla tıpkı dövme gibi kızı aklına kazımışsın farkındamısın..whistling.giftongue.png dövmenden her bahsettiğinde kız aklına geliyor anlaşılan..kahkaha.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biggrin.png ordan öyle mi görünüyor biggrin.png

kesinlikle.. yuvarlan.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu aralar çok aşığım radyacıım. kimseyi kazımıyorum yani smile.png

öyle böyle şöyle bildiğin gibi değil.

sonsuz bir aşk yaşıyorum radyacıım. öyle böyle şöyle kimseyi kazıyacak gibi değilim yani smile.png

Hayırlısı olsun..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

@@MonDieu fotograf çıkmamış, merak ettim..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkez dövme yaptırmasın aga! heleki çoluk çocuk (yada erişkin embesil) hiiçç yaptırmasın.. ben dövmelerimi yaptırdığımda mesela annem ne der diye hiç düşünmedim ! gördüklerinde de tek soru acıdımı oldu! :) sözüm oki taşımaya yüreği olmayan heleki özel içerikli dövmeleri yaptırmayacak... sonrasında binbir takla atarlar, sonra vay nasıl kıvırsaydım birisine açıklama yapmak zorunda kalınca kendilerini yerden yere atarlar.... :) yani neymiş! Embesiller HÜRRİYETİN'E kavuşmamış benlikler dövme yaptırmamalıdır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Nasil olur cikmamis bir yerde yanlislik yaptim ama nerede dur bakalim simdi olacakmi smile.png

Dinamik resimleri ekleyemezsiniz... Gordugunuz ve kopyaladiginiz resim flash gosterimin bir parcasi bunlar resim olarak algilanmaz... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 yıl sonra...
Tarih ‎7‎/‎30‎/‎2012 at 05:55 , KiRaZ dedi:

İlk dövmeniz neydi? vücudunuzun hangi bölümüne yaptırdınız? Neden?

seninkileri say say bitmez :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.