Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Muayene Hk. **acil**

Önerilen İletiler

Arkadaslar merhaba,

Aralık 2012 yedek subay celbinde askere alınmak üzere başvuru yaptım 04/07 de şube beni saglık Ocağı'na sevk etti.kilo ve boy ölçümünde 183 cm ve 113 kg çıktım bunun üzerine askeri hastaneye sevk edildim.oradada muayene oldum kilo için 4 kilo fazlasin sınırdan dediler ve bu şartlarda 1 sene tehir edilir dendi.henuz raporumu almadım bu sabah kan verdim yarın rapor yazılacak . Fakat ben gitmek istiyorum . Askeri hastaneden aldığım raporu şubeye götürmesem yarın ve bu 4 kiloyu fazlasıyla 1 ay icinde verip sonra tekrar şubeye gidip yeniden sevk ederlerse askeri hastaneden bir problem çıkarırlar mı ? Yada 1 ay sonra tekrar bende tekrar bu ölçümleri yaparlar mı?

Böyle bir olay yaşayan veya bilgisi olandan cok acil bilgi rica ediyorum.

Herkese teşekkürler .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.