Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

PKK belasından Hizbullağ belasına

hasan17

Önerilen İletiler

Üstümüzden yine karabulutlar eksik olmuyacağa benziyor.. pkk yı tam öldürücü darbeyi yapıyorsunuz kısmende olsa onu yok ediyosunuz.. şimidide hizbullah terörü çıktı karşımıza ilerdede bunlarla uğraşabiliriz... nezaman bi belayı atlatsak başka bi bela koyuyolar önümüze birileri bizi güçlenmemiiiiizi istemiyor eskiden olduğu gibi

Allah Türk milletini korusun

inanıyorum ki devletimiz bu belayıda başından atacak güçte kuruldu yıllarca önce onun harcı kuvvetli atıldı....... temeli atanlar ülkesini karşılıksız sevenler

yolumuz gazi(atatürk) sevdamız şehittir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hizbullah zamanında PKK ya karşı kontrgerilla tarafından kurulmuş bi yapılanmadır!!! Amç PKK yı yok etmekti ama daha sonra Hizbullah kontrolden çıktı!!!

ben senle aynı düşünceyi paylaşmıyorum. Hizbullah tamamen başkaları tarafından kurulan bir yapılanmadır ve özellikle iran ve batı işbirlikçileri tarafından desteklenmiştir.Dikkat edersen pkk olduğu dönemde hizbullah pASif bir görüntü gösteriyo veya tam tersi hizbullah olduğu dönemde pkk pasifleşiyo yorum senin.....

saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İkisinden de nefret ediyorum.

Eline silah alıp masum insanları öldürenleri, sebep her ne olursa olsun sevemem.

Düşüncelerini ve fikirllerini konuşarak halledemeyenler insan değildir.

Bu bağlamda ülkeme her kim olursa olsun zarar verecek,bölmeye çalışacak yada arap edebiyatı yapacak olan,aslını türk değil de ümmet olarak kabul eden her silahlı ve dilini silah olarak kullanıp halkı kandıranlar benim baş düşmanımdır.

En acı tarafı da hala kış uykusundan uyanamamış olmamız.Politikacılar rahat koltuklarında,sözüm ona aydınlar puroları ağzında ahkam kesiyorlar.

Biz de alık alık seyrediyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkes gibi bende bu terör örgütlerinden nefret ediyorum ama bazı gerçekleri belirtmek istedim zamanında hükümetlerin teröre(özellikle pkk'ya)karşı yürüttükleri yanlış politikalar şimdi başımıza dert oluyor!

Saygılarımla...

ben senle aynı düşünceyi paylaşmıyorum. Hizbullah tamamen başkaları tarafından kurulan bir yapılanmadır ve özellikle iran ve batı işbirlikçileri tarafından desteklenmiştir.Dikkat edersen pkk olduğu dönemde hizbullah pASif bir görüntü gösteriyo veya tam tersi hizbullah olduğu dönemde pkk pasifleşiyo yorum senin.....

saygılarımla

Sevgili arkadaşım burda hangi hizbullah dan söz ettiğimizde önemli!! Bir İran'da var bu Hizbullah İran İslam Devrimi'nin ihracına yönelik dini, askeri bir örgütlenme. Irak ta bir Hizbullah var tam adı 'Hizbullahı Kürdistanı Irak' bunun başında Barzani'nin kayınpederi var(Barzaniyi tanırsınız herhalde).Iraktaki, PKK ya destek vermekte ama bunların Türkiye'de faaliyet gösteren Hizbullahla ilişkisi yok. Türkiye'de bir çok faili meçhul cinayetin arkasında Hizbullah olduğu söylendi ama o kişiler bizzat derin devlet tarafından ortadan kaldırılmaktaydı!!! Tarihi yanlış hatırlamıyorsam 1992 yılında MİT Müsteşarı bir yemekte Hizbullahı soran gazetecilere şu yanıtı veriyor:"Hangi Hizbullah? Bir İran'daki Hizbullah vardır.Birde PKK'nın baskınlarına karşı kendini koruyan,dini inançları kuvvetli vatandaşlar vardır" Hatta o dönemdeki basında Hizbul-Kontra diye bunu gündeme getirmiştir...

Bende yorumu bundan sonra sizlere bırakıyorum...SAYGILARIMLA....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.