Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BUNLAR TÜRK MÜ?

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

BUNLAR TÜRK MÜ?

BUNLAR TÜRK MÜ?

'Türküm diyemem' sözleri ortalığı karıştırdı

Tesettürlü yazar Esra Elönü'nün canlı yayındaki ''Türklük''le ilgili sözleri Twitter'da infial yarattı...

Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Kime Göre Neye Göre' programda 'Ben kimim? ' sorusuna cevap arandı. İlginç çıkışları ile dikkat çeken tesettürlü yazar Esra Elönü'nün ' Kendimi hiçbir zaman Türk olarak tanımlamadım, kimliğim sorulduğu zaman asla 'Türk'üm ' demem. ' sözleri Twitter'da ortalığı karıştırdı.

300620121546378087666.jpg

ASLA TÜRK'ÜM DEMEM

'Ben sen kimsin sorusuna asla Türk'ün diye cevap vermem ' diyen Esra Elönü, kimliklerin ön plana çıkarıldığı zaman asıl ırkçılığın yapıldığını söyledi. Elönü tepki çeken sözlerine şöyle devam etti:

'Türküm demem' sözü ortalığı karıştırdı!

video için tıklayın

2491_300620121011.jpg

BU KANIN ASALETİ NEREDEN GELİYOR?

'Bu kanın asaleti nereden geliyor? Biz başka bir kimlik üzerinde üstünlük kurmaya çalışıyoruz. Ben asla sorulduğu zaman Türk'üm demem. Bu beni rahatsız eden bir şey. Neden Türkiye'li diyoruz. Bu da beni rahatsız ediyor. Bir adalet devleti diyebiliriz buraya. 'Egemenlik kayıtsız şartsız Türk Milleti'nindir ' sözü de beni rahatsız ediyor. Bu Kemalist zümrenin ortaya çıkardığı sözlerden bir tanesiydi. '

TWİTTER'İ KARIŞTIRDI

Tesettürlü yazar Esra Elönü'nün bu sözleri Twitter kullanıcılılarının tepkisine neden olurken, kullanıcılar Habertürk'ü de mesaj yağmuruna tuttu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birisi veya birilerinin söylemleri hakkında yorum yapabilmemiz için olayın tamamına hakim olmamız gerekli, böyle bir haber metni yanıltıcı olabilir.

Ancak bu olaydan bağımsız olarak benim milliyetçilikle alakalı fikrim, Türk kimliğini Türkiye'de yaşayan herkesin sahiplenmesi gerektiği şeklinde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ancak bu olaydan bağımsız olarak benim milliyetçilikle alakalı fikrim, Türk kimliğini Türkiye'de yaşayan herkesin sahiplenmesi gerektiği şeklinde.

Katiliyorum alt donanimlari ne olursa olsun.

Bunlarin hep hakimiyeti yurtdisi olmustur. Baska ülkelere hakimiyet degil kendilerine hakim, biat kültürüne gecmislerdir..

Bu söylemlere ilk yurdisinda örgütlenmislerdir yurt disi cemaetlere üye olan herkes bilir ve onlarla muhatap olanlar bilir ki?

Onlara Türk müsün gardas dendigin de onu soran ister bosnali ister arnavut ister fasli ister kafkasli vs vs onlara hayal kirikligina ugratmislardir,,

Agizlarina Türk kelimesini almak günah mis gibi tavir takinarak som agizlarindan cikan tek kelime müslümanim ondan sonrasi bla bla bla,,

Avrupa´da yasayan müslümanlarin sevmedikleri tek müslüman gurup Türkiyeden gelenlerdir..

Hangi hakimiyetden bahsediyoruz..

Bunlarin yaninda Avrupa´da bir dakika kalabilmek icin direcli burun vede gözlerin kapali olacak..

Kulaklarinda agir isetecek,,

Ki,

Türk kimligine zarar gelmesin.

Saygilar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diyemezse diyemesin

kendini inkar edenlerin, yan anlamda kurduklari oyalayici cumlelere bakilmaz

turk iste bildigin tipik turk

Türk deyince batida heyacanli caliskan üretici temiz pak uysal vede cabuk sinirlenen yatirimi düsünen güvenli misafirperver sevecen capkin cocuklarina düskün cocuklarinin gelecegini ön planda tutan sözünde duran karisina düskün ölümüne seven..vs. vs.

Tabii bu Türk kimligi Türk vatandaslari tarafindan saglanmis..

Aynanin öbür yüzü simdiye kadar kimliksiz yasayanlarin bizlerin yeni farkettigi gibi batinin da tanimasiyla yeni kimliklerimizin ortaya cikmasi..

Bu bize tipik bir Türk dedirtebilir mi..

Bu kimlikler zannediyorum hilafeti kaybedenlerin uzun süre kendilerini kaybettirmeleri ve bugün tekrar hilafete kavusmalari ve onlarin varligi

Tipik hilafet senaryosu diyebiliriz.

Türklükle alakasi olmayan.

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.