Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ceza Almasaydınız Birisini Öldürür müydünüz?

Freyja

1. 1. Ceza Almasaydınız Birisini Öldürür müydünüz?

• Evet, kesinlikle öldürürdüm. Hımmmmm, kimden başlasam acaba..
      1
    • Hayır, ne münasebet ben sinek bile öldüremem!
      2
    • Vallaaaaa hayat ne getirir bilinmez, şu an öldürmek istediğim kimse yok ondan emin olamıyorum ama ileride kimbilirrrrr...
      0

Önerilen İletiler

• Admin--

Eğer ceza almayacağınızı bilseniz, şu anda birini öldürürmüsünüz?

Anket sorumuz ve cevaplarımız yukarıdadır, fikirlerinizi ileti olarak ekleyebilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Freyja..Bu soruya evet demek için nasıl sabırsızım bir bilseniz..Listem hazırdır..Böyle birşey olsa öldürmek için bir an bile tereddüt etmem..

Şu an bazı arkadaşların "İşte inancının seni getirdiği mevki bu" diyen sözlerini duyur gibiyim..Şunuda belirtmek gerekirse,bu alemdeki cezanın gözümde kıl kadar değeri yoktur.Bahsi geçen cezayı herkes anladı sanırım..Dürüst olmak gerekirse o cezadan korkum yoktur,asıl çekindiğim nokta utançtır..Bir baba çocuğunu sigara içerken yakaladığı düşünün,o çocuğun yere bakıp sus pus halini hayal ederseniz benim bahsetmek istediğim durumuda az çok bilirsiniz..

alıntıdır original.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çocuklarıma zarar vermeye kalkacak birini öldürürüm sanıyorum..unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oldurmem

ancak bazi istisnalar var ;

mesela adam beni bicaklaya bicaklara cigerlerimi komple sokuyo diyelim o an icin

elime silah gecerse heralde butun bedenine bosaltirim ..

ya da 'BARDA' adli filmdeki gibi biyerlerde gasp ediliyoruz diyelim ;

valla ole bi durum icin gonul rahatligi ile sanirim elimi kana bulayabilirim biggrin.png

tabi o anki pskoloji elbette daha farkli olucaktir ; ama gozlerinde nefret ve donuklugu iyi tecrube edersem belki de o anki ofkemle beynini dagitmek icin gozlerimi karartabilirim .. Allah imkan yaratirsa ...

ic daraltici bi mesaj oldu sad.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ceza alsakta almasakta öldürürsek katil oluruz ama

öldürmekten beter etme durumları vardır

mesela sevmediğin hoşlanmadığın haz etmediğin sana kötülük eden birine

öldürmeyi geçtim sende aynı şekilde karşılık verirsen ne farkın kalır ki ondan

inadına iyilik inadına hoşgörü ve sabır sabır sabırrr

başta anlamıcak ama birgün öyle bi anlıcak ki ölmekten beter olacak

benim taktiğim hep budur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ankete sağlıklı cevap vermek için, anket yapıcının ne demek istediğine bakmak lazım. "Ceza Almasaydınız Birisini Öldürür müydünüz?" Soru bu..

Anket yapıcı, içinde bulunduğunuz durumu sormuyor ki katılımcılar çocuklarını, ciğerlerini vs. katmışlar yorumlarına. Anladığıma göre cevap "sebepsizken öldürürmüsünüz" olacak.

Doğru fikir üretmek için yine bu konuda doğaya bakmak lazım. Hayvanlar sebepsiz öldürmüyor. Sadece aç kaldığında yemek için. Kaldı ki insanlar da düşünen canlılar. Bu konuda "Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma"yı düşünebilen canlılar.

Kendisine zarar gelmedikçe sebepsiz hiç kimse bir başkasını öldürmez, öldüremez.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

meraba'nın..

çok biçok sebebi de olsa..

öldüremeyeceği tek ferd;

dennise'dir..sleep.png

niçün?unsure.png

bikoz..

dennise olmazsa..

yalnızlıktan.. ve dahası..

çatışarak enerji alabileceği..

hiç kimse kalmıyacağından..

kendiciği..

terk-i dünya ya da terk-i doğa..

olabilicektir de ondandır..kahkaha.gif

itihar mı etsin çocuk..

etmesin.. kıyamayız..

severiz..flowers.gif

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öldürmek

Öldürmeyi cözüm olarak gören

Öldürür

Bir yolunu bulur öldürür ya korkudan ya cesaretden

Bunu cözüm olarak görmeyen ölürse öldürür

Ya cesaretden ya korkudan

Cocuklar kadar nefret ederim

Bir canliya zarar vermekten

Öldükten sonra öldürmek,

Ölüme karsi konacak en iyi tavir veya en delice tavir bundan baska iyi tavir olabilir mi!

ÖLÜM

Öldürme cehalet kültürüdür

Ölümde onlarin agzindadir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

meraba'nın..

çok biçok sebebi de olsa..

öldüremeyeceği tek ferd;

dennise'dir..sleep.png

niçün?unsure.png

bikoz..

Bikoz; tüm insanları severim. Dennise'yi daha bir severim. Zira zaman zaman (az da olsa smile.png ) dikkat çekiyor. Sıradan biri değil yani.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nedenlerim çok fazla.. ama önce kulağına çay kaşığı sokardım... sonaaa o keltoş kafasında kalan son telleri tek tekk yolardımm.. sonraaaa işte şindi yazmayayım bırdan gene uyarı alcam :) ama anasıyla onu öldürmek isterdim! :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anketteki seçeneklerden birini tercih etmek tam manasıyla duygu ve düşüncelerimi karşılamaya yetmiyor, dolayısıyla evet ye da hayır veya olabilir demiyorum.Bu durumların üçünü de farklı zamanlarda bazen aynı anda yaşıyorum.Şu an itibariyle doğrudan beni hedef almış birinin ,birilerinin oluşturduğu öldürme noktasına getiren sıkıntılarım yok, uzun zamandır en çok kendime kızıyorum. Öyle anlar oluyor ki gördüğüm bazı insanları- bana göre çok kötü insan- ceza almayacağım bir şekilde bir seri katil kurgusuyla öldürme hayalleri kuruyorum, bazen de öyle oluyor ki öfkem geçerse, durulursa, alt bir seviyeye gelirse naif,narin yanım ağır basıyor ben bir insanı öldürecek, bu durumu taşıyabilecek bir ruh haline sahip değilim ruh haline bürünüyorum, kötü tabir ettiğim insanların başlarına onlara acı çektirecek işlerin gelmesi temennisini hissediyorum bu haldeyken.

Hayat çok tuhaf yahu!!!

Muhabbetle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nedenlerim çok fazla.. ama önce kulağına çay kaşığı sokardım... sonaaa o keltoş kafasında kalan son telleri tek tekk yolardımm.. sonraaaa işte şindi yazmayayım bırdan gene uyarı alcam smile.png ama anasıyla onu öldürmek isterdim! smile.png))

Zaten öldürecek nedenler sadece kendi nedenlerimizdir. Diğerlerinin nedenleri haklı olamaz. Hatta nedenleri olmaya hakları da yoktur. Onlar kim ki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o keltoş kafasında kalan son telleri tek tekk yolardımm..

simin-simin

sorcam ama soramiyorum biggrin.png

ama anasıyla onu öldürmek isterdim! smile.png))

deha iste : D

sonraaaa işte şindi yazmayayım bırdan gene uyarı alcam smile.png

ahahaha kortu gozum ama

soriim ben soriim ; merak ettim ;

adamcagizin kafasinda niye sac yok kahkaha.gifninja.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

simin-simin

sorcam ama soramiyorum biggrin.png

deha iste : D

ahahaha kortu gozum ama

soriim ben soriim ; merak ettim ;

adamcagizin kafasinda niye sac yok kahkaha.gifninja.gif

laughing.gif hep o anasının onu gütmesi yüzünden, maddi ve manevi özgürlüğü olmamasından! dış görüntü olarak adam! ama özünde asla olamadığından... kısacası ben yok etmedim o saçları ben tanıdığımda öyle idi ben gittim daha beter şindi usutuk.gif birde vucuttaki fazlaca birikmiş o yağ kütlelerinden kafa derisi saçları barıtmamış olabilme ihtimalide çok yüksek whistling.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.