Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Birisi Çay Yapsada Şöyle Sıcak Sıcak İçsek

Admin

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Admin

nasıl ama nasıl güzel,, insanın resmin içine dalası geliyor : )

harbiden orada olmak vardı anasını satayım diyesim geldi... :) Ayrıca Melike Demirağ ve Şanar Yurdatapan'a Saygılar

https://youtu.be/-OllF9sNPmc

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • Admin

ahh İstanbul nasıl ama nasıl güzelsin, bekle bizi, bekle...

Evrim inanmayacaksın ama ben o çayı içtim. Tam orada Galata kulesinin gölgesinde (Ben Galata Kulesi olarak kabul ettim ama başka bir yerde olabilir :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Admin

efem İzmir'de çay festivali yapılacakmış, görseli de sayfalarından buldum.

şu gıcık pazartesinin sıcak çayları benden herkeslere gelsin wub.png

#izmirteafestival

CxNZ2XmXcAMC4ma.jpg

Gorselleri cok guzel olmus... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

ahh ahh diyorum kimse de demiyor ki Evrim kızım nerelerdesin aylardır yoksun öldün mü kaldın mı?

efem gördüğünüz üzere yaşıyorum henüz ölmedim unsure.png  mümkünse daha çok yaşayayımrolleyes.gif rolleyes.gif

günün çaylarını canım kendime şey ediyorum wub.png siz vefasız forumdaşlarıma da çay may yok sleep.png

şaka şaka hepsi sizin olsun hug.gif  ben çayın dibine de razıyım blush.png  özledim hepinizi hug.gif hug.gif

ama bu sefer hazır çay yok. lütfen şu çay tarlasında azcık terleyin sonra onları işleyin hep beraber içelim wub.png

karadeniz-bb.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ahh ahh diyorum kimse de demiyor ki Evrim kızım nerelerdesin aylardır yoksun öldün mü kaldın mı?

efem gördüğünüz üzere yaşıyorum henüz ölmedim unsure.png  mümkünse daha çok yaşayayımrolleyes.gif rolleyes.gif

günün çaylarını canım kendime şey ediyorum wub.png siz vefasız forumdaşlarıma da çay may yok sleep.png

şaka şaka hepsi sizin olsun hug.gif  ben çayın dibine de razıyım blush.png  özledim hepinizi hug.gif hug.gif

ama bu sefer hazır çay yok. lütfen şu çay tarlasında azcık terleyin sonra onları işleyin hep beraber içelim wub.png

Ben size büyük bir semaverde yaptım hadi bakalım davranın :)

cay.jpg

634e6a54749ca023dbec93b169925d0b.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.