Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Öss'ye Nerde Gireceğimiz Belli Oldu..

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Adayların ÖSS'ye nerede girecekleri duyuruldu. Sınava nerede gireceğini öğrenmek isteyenler:

1) http://portal.osym.gov.tr/ adresine giriyoruz.

2) Sağ üst köşedeki bölümden TC Kimlik numaramızı ve bize verilen ÖSS Aday Bilgileri kağıdındaki internet erişim şifremizi yazarak sisteme giriş yapıyoruz.

3) Sol üst köşeden "Aday Bilgileri" butonuna tıklıyoruz.

4) Açılan sayfada sol taraftan "Atama Bilgileri" butonuna tıklıyoruz.

Böylece sınava nerede gireceğinizi öğrenebilirsiniz. Herkese başarılar... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belki 3 saatte belirlenmesi yanlış ancak her öğretmenin kriterlerinin farklı olduğu düşünülünce adil bi seviye belirleme için sınav şarttır.

iyi not almış bişey bilmeyen düşük not almış ancak diğerini ikiye katlayabilecek düzeyde zeki ve yetenekli ve çalışkan öğrenciler var adalet sağlansın gerisi boş her mesleğe ihtiyaç var çünkü

her öğrenci mühendis doktor olmaya kalkıyor bu memlekette meslek rehberliği ve iş alanı yetersiz

başka sorunlar var sınavdan önce hem de bir sürü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belki 3 saatte belirlenmesi yanlış ancak her öğretmenin kriterlerinin farklı olduğu düşünülünce adil bi seviye belirleme için sınav şarttır.

iyi not almış bişey bilmeyen düşük not almış ancak diğerini ikiye katlayabilecek düzeyde zeki ve yetenekli ve çalışkan öğrenciler var adalet sağlansın gerisi boş her mesleğe ihtiyaç var çünkü

her öğrenci mühendis doktor olmaya kalkıyor bu memlekette meslek rehberliği ve iş alanı yetersiz

başka sorunlar var sınavdan önce hem de bir sürü

bir sınavın bir ayrımın yapılması zorunlu ama bunun öss gibi olmaması gerektiği açık

öğrencileri ezberci zihniyete,kafalarını kaldırmadan test çözmeye yönelten ve bunun dışındaki hiçbir aktiviteye izin vermeyen acımasız bir sistem

belki biraz ağır olucak ama gençlerimizi(bende dahil),bu ülkenin geliceğini moronlaştıran bir sınav

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım o sınava ben de girdim 5 yıl önce çok deil hayatın her aşamasında sınav var zaten sen yeterliysen aktivitelerin sınırlanmaz ben en çok lise sonda gezdim ve dereceyle üniversiteye girdim ve birincilikle bitirdim zorlamak iyi bi yeri kazandırır belki ama sonar ne yapacaksın yeteneklerine ilgine uygunsa o kadar teste gerek yok sınav farklı olmalı tabi öss taraftarı deilim zaten değişecek zamanla ama şu an alt yapı yok belirtmek istediğim buydu teşekkür ederim :)

bu arada sınava gireceksen başarılar dilerim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.