Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Galaxy S3 Hakkında Bilgiler

Önerilen İletiler

38596fe21eb23e3.jpg

4.8-inç HD Super AMOLED ekran ve 1,280x720 piksel çözünürlüğü ile bu süper telefon, herkese göre bir telefon değil ancak meraklısı için fiyatının karşılığını sonuna kadar verebilecek kalitede bir ürün.

Samsung Galaxy S3 ile diğer akıllı telefonların (ortalama) karşılaştırması:

Ortalama ekran boyutu: Samsung G S3 4.8 inç / Diğer telefonlar 3,59 inç

İşlemci hızı: Samsung G S3 1,80 GHz / Diğer telefonlar 1,14 GHz

Konuşma süresi: Samsung G S3 6 saat/ Diğer telefonlar 6,73 saat

Tasarım:

"Mermer beyazı" ve "çakıl mavisi" olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor.

Tasarımın mottosu ise “doğadan esinlendi”…

Samsung özellikle cihazın tasarımıyla ilgili ciddi değişiklikler yapmış. Ancak yalnızca havalı olmak için bu telefonu tercih etmek büyük bir hata olabilir.

Samsung G S3'ün ağırlığı 135 gr ve Samsung G S2’ye oranla 17 gr fazlası var.

Samsung G S3‘ün kalınlığı ise 8.6mm ve bu ölçüye bakılırsa kendi öncüllerine kıyasla daha kalın olduğu görülüyor.

d48758cec9f33b6.png

Diğer özellikler:

Maksimum depolama alanı: 32 GB

Hafıza: microSD kart

Bağlantı: 4G, WiFi

İşlemci: Quad Core (4 çekirdekli)

Kaynak: -frasb.com-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Size şöyle bir önerim olabilir, bildiğim kadarıyla Samsung İPhone 5'in hızını kesmek amacıyla sene sonuna doğru Galaxy S3 Mini ve S2 Plus modellerini piyasaya sunucak, eğer çok fazla para harcamak istemiyorsanız S3 için sizin için iyi bir alternatif olabilir, ya da S3 alıcam diyorsanız da fiyatlarda iyi bir düşüş yaşanır İPhone 5 in satışa sunulması itibarıyla.Telefonun kalitesine değinecek olursak dört dörtlük bir telefon,işlemci ve diğer özellikler bakımından.Ancak benim kişisel görüşüm tabi bu dizayn ve sağlamlık açısından bir sonraki modelin çok daha güzel olacağını düşünüyorum,beni pek tatmin etmedi doğrusu.Biraz da büyüklüğü kousuna değinirsek ele biraz fazla büyük diyebilirim bu tabi kişiden kişiye değişen bir özellik ama tek elle kullanımı zor bir telefon,yani biraz dikkatli kullanılması gerekiyor.Şarjı diğer tüm smartphonelarda olduğu gibi pek dayanmıyor her ne kadar pili kuvvetli olsa da,tabi bu yine sizin ne kadar sıklıkla kullandığına bağlı olarak değişir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

S3 umu aldim ... cok memnunum smile.png)

oyunlar harika .. fifa 12 tam da pc deki gibi ..

internet performansi harika

full HD videolari saatlerce oynatiyor tek bi sekme bile yasamadim ..

sorusu olan varsa sorsun ; sanirim 2 saat icinde komple cozdum telefonu ...

tablet gibi bisey ...

simdilik 2 gunde bir sarj ediyorum .. bu arada bol bol Asphalt 7 ve modern combat oynadigimi da soliyim ..

pili dayanikli ..

tek sorunum ekran isiniyor 25-30 dakikaya kadar ama o kadar da olsun .. GPU ya araliksiz yuklendigim dusunulurse gayet normal ...

bi de bekledigim bi oyunun trailerini koyiim ;

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Galaxy S3'e 3000mAh Batarya

Bu batarya kitini satın alan Galaxy S3 kullanıcıları şarj sorunu yaşamayacak.

Samsung'un en popüler akıllı telefonu konumundaki Galaxy S3, piyasaya güçlü sayılacak bir bataryayla çıktı. Ancak telefonun güçlü donanımı bu bataryayı çabucak bitirmeye yetiyor. Eğer siz de Galaxy S3'ün daha uzun bir kullanım süresine sahip olmasını temenni ediyorsanız, 2013 yılında piyasaya çıkacak batarya kiti işinize yarayabilir.

samsung-galaxy-s-3-batarya.jpg

Sammobile tarafından paylaşılan batarya kitinin Avrupa'da 40 euro fiyatla satılması bekleniyor. 3000mAh'lik batarya, Samsung Galaxy S3'ün kullanım süresini yaklaşık 2 güne uzatmayı vaat ediyor. Batarya biraz kalın olduğu için telefonun standart arka kapağından farklı bir kapağı da beraberinde getiriyor. Kısacası, Galaxy S3'ü tek şarjla daha uzun süre kullanmak isteyenlerin incelikten feragat etmesi gerekiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.