Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Şu anda ayağınızda hangi renk çorap var?

Admin

18 üye oy verdi

1. 1. Şu anda ayağınızda hangi renk çorap var?

• Siyah
      2
    • Kahverengi
      2
    • Kırmızı
      1
    • Sarı
      0
    • Yeşil
      1
    • Bordo
      0
    • Mavi
      0
    • Gri
      0
    • Mor
      0
    • Turuncu
      0
    • Eflatun
      0
    • Beyaz
      1
    • Pembe
      0
    • Çıplak ayak
      9
    • Rengarenk
      0
    • Lacivert
      2

Önerilen İletiler

• Admin

Ama ben oyumu kullanmışdım kahkaha.gif mavi buldum en yakın laughing.gif tüh

Oyunu silebilir ve tekrar kullanabilirsin.... anketin altında oyumu sil butonu var onu kullan :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kışın renk bildirebilirim şimdi çıplak..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

admin abeyyy sayesinde ayağıma baktım.niye baktıysam sankim ayağımda çorap varda rengine bakıyorum.tırnaklarım uzamış.şimdi kesemem.annem gece gece tırnak kesilmez derdi.niye kesilmiyecekse.sabah keseyim.unutmazsam tabi.

en son ne zaman bakmıştın ayağına, kokuyordur da senin ayakların hüh..pinch.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

admin abeyyy sayesinde ayağıma baktım.niye baktıysam sankim ayağımda çorap varda rengine bakıyorum.tırnaklarım uzamış.şimdi kesemem.annem gece gece tırnak kesilmez derdi.niye kesilmiyecekse.sabah keseyim.unutmazsam tabi.

bu konuyu biraz araştırdım , eskiden ışıkların olmaması yani baya bir eskiden bahsediyorum ışıkların gaz lambası olduğu zamanlardan bahsediyorum , kesilen tırnağın etrafa sıçraması veyahut karanlıkda tırnağınızın fazla kesilmesi çok acı verir . bu batıl değil sadece büyüklerimizin bize verdiği öğütler .Anneme soruyorum annecim neden kesilmez tırnak oğlum bilmem ki ; büyüklerimiz bize böyle söyledi.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gece tırnak kesilir mi?

Abbasi halifelerinden Harun Reşid,İmam Ebu Yusuf Hazretleri'ne "Geceleyin tırnak kesilir mi?" diye sorar.İmam Ebu Yusuf da "Evet,kesilir" der. "Delilin nedir?" diye sorunca İmam Ebu Yusuf Hazretleri şu cevabı verir:"Rasul-i Ekrem sallallahü aleyhi vesellem Efendimiz "Hayırlı işi geciktirmeyiniz." buyurmuşlardır.Temizlik de hayırlı bir iştir.Geciktirilmez.Gece de yapılır,gündüz de yapılır.

Fetâva'l-Hindiyye, Hey'et, Cilit: 5, Sayfa: 358.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hala tırnağımı kesmedim yavv.neyse elleriminkide uzasında beraber keserim.hem ayak tırnaklarımı kim görecekki benim.

kaan kardeş saol bilgiler için.

delifırtına senin ayakların peygamber ayağımı.sanki senin ayakların kokmuyo alla alla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hala tırnağımı kesmedim yavv.neyse elleriminkide uzasında beraber keserim.hem ayak tırnaklarımı kim görecekki benim.

kaan kardeş saol bilgiler için.

delifırtına senin ayakların peygamber ayağımı.sanki senin ayakların kokmuyo alla alla.

çapaya git barilim de tırnakların işe yarasın..:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hala ayak tırnağımı kesmedim yavlaughing.gif

pis şey..laughing.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana şey dedi.sensin şey .p

Derim tabii, leş gibi kokutuyosun burayı girip çıkıp..Git elini ayağını yıka tırnağını kes öyle gir buraya!!!! whistling.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bi kerem eve geldiğimde ilk şey elimi yüzümü ayağımı yıkamak olur.evet tırnağımı hala kesmemiş olabilirim.ama..aması yok işte yaa utandım hee.yarın ilk iş tırnağımı kesmek olacak.unutmazsam tabi yine.dost başa düşman ayağa bakarmış.ben kendimlen barışık biriyim o yüzden ayağıma bakmıyom belki.yok buda olmadı.tamam apla yaa sen kazandın.yendin beni.bak herkese yenilmem he.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bi kerem eve geldiğimde ilk şey elimi yüzümü ayağımı yıkamak olur.evet tırnağımı hala kesmemiş olabilirim.ama..aması yok işte yaa utandım hee.yarın ilk iş tırnağımı kesmek olacak.unutmazsam tabi yine.dost başa düşman ayağa bakarmış.ben kendimlen barışık biriyim o yüzden ayağıma bakmıyom belki.yok buda olmadı.tamam apla yaa sen kazandın.yendin beni.bak herkese yenilmem he.

laughing.gif:hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.