Zıplanacak içerik
Admin

En Kullanışlı, Yaratıcı, Akıllı Ürün Kutusu, Tüpü veya Paket Tasarımları

Önerilen İletiler

Bugün diş macunumun tüpüne bakarken birden bire bu ürün tüpünün diğerlerinden farklı olduğunu ve bu ürünü sırf tüpünün kullanışlı olduğu için aldığımı fark ettim. Aslında diş macunlarının çoğunun biribirinden farkıda yok zaten.

Herneyse, aklıma bu başlığı oluşturmak geldi... Başlığı şöyle toparlayalım (bu da ayrıca bir soru olabilir toparlamak mı yoksa toplamak mı?)

Ürün ismi

Ürün Kutusu, paketi, tüpü neden kullanışlı, yaratıcı veya akıllı açıklaması

Gerçek ürün kutusu, paketi, tüp resmi veya fotoğrafı

Bunları sağlayalım ve bu ürünle ilgili kendi tecrübelerinizi anlatınız... smile.png

Bakalım neler çıkacak ortaya smile.png

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Olayı başlatan ürünü tanıtıyorum

Bu ürün: Sensodyne ProNamel Diş macunu

Neden: Tüpün kapağı üstünde durma özelliği var yani dik durabiliyor. Kapağın geniş olması nedeniyle çok basit bir şekilde bırakabiliyorsunuz. İkinci özellik tüpün özel bir latex madde ile çok akıcı ve yumuşak olması içinde hiç bir şekilde macun kalmamasını sağladığını hissediyorsunuz. Ayrıca bu özellik çok kolay sıkılma özelliğinide beraber getiriyor. Çok kolay kavranabiliyor. Ayrıca kapağında iki ayrı kilit olduğu için kapağı kapatma anında ilk kilit hemen kavrıyor ve diğer diş macunu tüplerinde olduğu gibi kapağı düşürme olayı bunda hiç olmuyor diyebilirim..

İşte ürün tüpünün resmi:

post-2-0-90390100-1338300256_thumb.jpg post-2-0-65181700-1338300257_thumb.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Amerikan ordusu ve Berry Plastic tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen bomba geçirmez duvar kağıdı ''XFLEX''..

Bu hem askeri binalarda, hem doğal afet riski bölgelerinde hem de kimya tesisi gibi tehlikeli yerlerde kullanılan askeri ve sivil amaçlı kullanılabilecek müthiş bir icattır.

Hali hazırda var olan duvara monte edilebilen bu duvar kağıdı bir tür kevlar yelek gibi düşünülebilir. Duvarın hem önü hem de arkasına uygulanabilen bu sistem muhteşem bir koruyucudur. Metrekare fiyatını şuan tam olarak bilmiyorum.

Videosu:

http://vimeo.com/7558394

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Heehhehhe aklıma yine o karikatür geldi :D Ben bunu tercih ediyorum çünkü işe yarar sonuçta :D

3093l7q.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Yeni Rakı

Çok pratik..biggrin.png

Hahahah çok güldüm biggrin.png Bu tür çözümler başka şeyler için de üretilse ya.. Mesela aklını ve mantığını kullanmak yerine kişisel mevzulara saranlara, üstünde oturdukları organla düşünüp konuşanlara da akılla alakalı bir şeyler.. biggrin.png

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İkea nın çocuk karyolası tasarımı, hem pratik hem kullanışlı

Uzayabilen çocuk karyolası;

Ebatlar: Minimum uzunluk 135 cm. Maksimum uzunluk 206 cm. Genişlik 85 cm.

Masif çam ağacı %100 polyester.

Çocuğunuzun yaşına göre kullanım kolaylığı.

karyola.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

0088097_voit-9733-twist.jpeg

Voit 9733 Twist

Dün aldık ve şimdiden vazgeçilmezimiz oldu.Evde egzersiz yapmak için çok pratik bir alet..smile.png

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Size yeni bir ürün getirdim... Saçlarınızı tamamen traşlamak mı istiyorsunuz işte size ürün...

Ürün Adı: HeadBlade yani KafaBıçağı veya Kafa İçin Traş Bıçağı

post-2-0-35870000-1396385013_thumb.jpg

Nasıl mı çalışıyor: İşte size bir video nasıl çalıştığını veya kullanıldığını gösteriyor

http://youtu.be/NJyLFnyWxC0

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.