Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkek pafüm önerisi

SÜNGÜ

Önerilen İletiler

Ben Terre d'hermes by Hermes derim; Bakın kendisini nasıl tanımlıyor:

Uzaklardan gelen dokunuş... Toprak, su, hava... Madde, sıvı, koku... Terre d'hermes bir kavşak, elementler arası bir yolculuk, dönüşümün, sonsuzluğa yapılan hareketin öyküsü. greyfurtun pek de tatlı olmayan ve kabarcıklı kokusu ile birleşen portakalın asitli halinin parlaklığı ve neşesi. çakmaktaşının mat ve mineral çağrışımlı kokusu. karabiber, pembe tane biber, sardunya yaprakları, paçuli, sedir ağacı...

Kendisi çok ödüllü bir parfümdür. İöeriğinde hayvani herhangi bir esans kullanılmamıştır. Ama ilginç bir şekilde parfümün içinde çakmaktaşı olduğunu biliyorum. Ve gerçekten de çakmaktaşlarını birbirine sürttüğünüzde bir kıvılcım ve ardından bir koku çıkar ya onu bile hissedebiliyorsunuz bu parfümde.. Yağmur sonrası çıkan toprak kokusu var bir de bu parfümde... Ama her tene uyum sağlayamayabiliyor ayrıca bir kış kokusu ya da gece kullanılabilir. İçeriğinden dolayı sanırım esmer tenler için daha uygun bir koku... Ama çok güzel, ben çok seviyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir de ilginç olacak ama Channel'in Matmazel Coco diye bir parfümü var, aslında kadın kokusu ama ben bunu kumral tenli erkeklere de korkunç yakıştırıyorum. Hatta bence bu parfümü kadınlar değil erkekler kullansın, o denli yakışıklı bir parfüm yani smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 yıl sonra...

benimki versace eros smile.png

supesiz herkez kalitesinden supe olmayan parfum onermis ..

ama nasil ki ayni parfum iki degisik kisiyi ayni sekilde tamamlayamaz

ayni kisi de degisik kokulari surekli tasiyamaz - ya da kendimize gitmeyen bi parfumu baskasinda cok etkili de bulabiliyoruz

kendi parfumunuzu kesvetmeniz icin hislerinize oncelik vermelisiniz

bu da aksam saatlerine denk getirilmemelidir - gunun rutini ve yorgunlugu ve gun icinde alinan cok degisik telkin ve parfum kokulari (ve o kokulari kullanan kisilerin genel tavri cok onemlidir) kararinizi saptirabilir

en iyisi sabahleyin yeni gune baslarken algilariniz acik ve henuz hicbir dis telkine henuz maruz kalmamisken parfumeriye gidin ve sip diye gunlerce aradiginiz parfumu farkediverin .. aksam saatlerindeki herturlu alisveris genelde kararsizlikla sonuclanir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.