Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TUHAF AMA GERÇEK_Bunları biliyor muydunuz?

morbezelye

Önerilen İletiler

Steve McQueen karate dersi aldığı hocasına aktör olması için o kadar baskı yapmış ki...

Hocası bu baskılara dayanamayıp aktör olmuş.

Hocası kim miş biliyor musunuz? islik.gif

*

*

*

Kim olduğunu merak eder sorarsanız ya da doğru cevabı bilip burada söyleyen olursa resmini buraya yapıştıracağım..

Yoksa bir hafta bekleyeceksiniz... yaaa... İşte böyle rolleyes.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AscxPrPCQAAAe2t.jpg

Zlatan Ibrahimovic'in oynadığı tüm takımlar şampiyon olmuştur.

Her şeyin bir sonu olduğu gibi...İlk kez bu yıl oynadığı takım şampiyon olamamıştır.

Hangi takım olduğunu biliyor musunuz? tongue.pngislik.gif

(yeterince zor olabildi mi bilemiyorum. Olmadı bir daha ki sefer daha zor soracağız artık..) rolleyes.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Morbezelye kardeşim, herşey tamam da Bruce Lee ile Chuck Norris alakasını kuramadım benhuh.png "İkisi de döver sonuçta, ne farkeder ki, kötek kötektir " demek istiyorsan onu bilemem tabi..

İkinci sorunun cevabı Milan' mı acaba?ermm.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Asmn26qCQAEZ4YA.jpg

1700′lü yıllarda yaşayan İngiliz sirk çalışanı Thomas Wedders dünyanın en uzun burunlu insanı olduğu biliniyor.

Efsaneye göre Wedders’ın burnu 19 santimetre…

19 cm'lik bu efsanenin yanında ülkemizde yaşanmış Rize’li Mehmet Özyürek gerçeği var. Özyürek’in burnunun uzunluğu 9 cm.

1997 ve 2000 yıllarında dünyanın uzun burun şampiyonasında iki kez üst üste en uzun burunlu seçildi.

mehmet_ozyurek.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Morbezelye kardeşim, herşey tamam da Bruce Lee ile Chuck Norris alakasını kuramadım benhuh.png "İkisi de döver sonuçta, ne farkeder ki, kötek kötektir " demek istiyorsan onu bilemem tabi..

İkinci sorunun cevabı Milan' mı acaba?ermm.gif

Dediğin gibi hepsi aynı bunların... :) İçlerinde en iyi silah kullanıp adam döven "Chuck Norris" diye düşünüp, havadan sudan nedenlerle oda eksik kalmasın diye görüntü verdik işte...

Zlatan Ibrahimovic sorusu için İpucu Resimdeki giydiği formaydı... "Milan"...

Sevgilerimle :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye de 2012 yılı nisan-mayıs aylarında 'okul sütü programı' kapsamında dağıtılan sütlerden öğrencilerin rahatsızlanması üzerine hükümet üyeleri, vali, kaymakam, il ve ilçe milli Eğitim kademelerinin üstün çaba ve fedakarlıkları sonucu sorunun sütte değil, psikolojik sıkıntılar yaşayan öğrencilerde olduğu anlaşıldı. unsure.png rolleyes.gif tongue.png w00t.gif

Okul sütü temiz çıktı. Sorun Öğrencilerde.! blush.png

Ayrıca bu gelişmeler sonrası saygın yöneticilerimizin bu tespitlerine "hadi oradan sizde.." diyerek karşı çıkanların akıllarını başlarına almasını sağlamak amacıyla, çok bilinen bir atasözü "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır öküzü değil.." olarak güncellenmesine karar alındı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1.200.000 sivrisinek aynı anda kan emmeye başlarsa ortalama bir insanın vücudundaki tüm kanı emebileceklerini biliyor muydunuz?

Cibinlik alcam ben, fena oldum..unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amanınblink.gif Bir anda canlanıverdim nedenseshifty.gif

Hemen gidip kıvrılayım bari hediyeme..Yatayım püfür püfür..sivrisineksiz..sleeping.gif

Uyurken yataktan yuvarlanıp havuza düşmede...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kafası karma karışıktır İdris Naim Şahin'in şimdi...

"Hükümetin karizmasını çizince "Susan dilsiz Şeytan" dediydi Baam! diye başbakan ona.

Hüseyin Çelik'in bir kalemde silip giydirmeleri de cabası...

Eee öte tarafta da Leman var! Redhack var! takla attırıyor insana "

Tuhaf ama gerçek İşte!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tuhaf ama gerçek Mersin Defterdarlığı RedHack için Özel Albüm Düzenlemiş...

http://mersindefterd...asp?Kategori=34

Hükümetin dikkatini çekerde sayfa içeriği değişir diye sayfada bulunanları alıntılayalım buraya en iyisi...

gallery_20009_592_329009.png

7bl1m7e2.jpg

v4j8zbm3.jpg

x3m5vyw4.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tuhaf ama gerçek! Liberal ekonomi RedHack'i kullanmaya başlamış!...

Telif hakkı ödüyorlar mıdır acaba?

ESAS... Önemli soru ŞU!...

Pınar sunun sorumluları da RedHack'i desteklediler diye içeri alınan üniversite öğrencilerinin akıbetine uğrayacaklar mı acaba?

584508428.jpg?key=24483264&Expires=1337993216&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=sfnmJqtxqm1uo1YvuPb-hQOO0MppB4wgJU4goh3HQ4-aEK4CVkTid4FxvBk5K4EcSJY8ot79ICgHfUEduuDh5HAntYo0jm~KwiKG29putGGHZ4-gVaatdxEk8phfkT4AxtVB2ui5qDZlSZ1sZTZuxEo8C1-IKMvyS5SmIUbv-0A_
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.