Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
hidiv

istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan?

Önerilen İletiler

Misafir melo

Misafir Hande nilay kurt ingilizce kampüsünün dil eğitiminde memnun kaldınız mı acaba ? önerir misiniz?

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir wordpress bbb

Gerçekten iyi bir ingilizce öğrenme için yola ciktiysaniz, amaç ciddiyse,  üstüne bir de yurtdışı yapacaksanız temelinizi Kadıköy'de wordstudio Atilla hocayla kurun..bol bol çeviri ve haber dinliyorsunuz. .İngilizce ile ilgi bilmediğiniz birşey kalmayana kadar. .

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir aleyna
Tarih Tuesday, March 20, 2018 at 11:51 , Misafir wordpress bbb dedi:

Gerçekten iyi bir ingilizce öğrenme için yola ciktiysaniz, amaç ciddiyse,  üstüne bir de yurtdışı yapacaksanız temelinizi Kadıköy'de wordstudio Atilla hocayla kurun..bol bol çeviri ve haber dinliyorsunuz. .İngilizce ile ilgi bilmediğiniz birşey kalmayana kadar. .

Katılıyorum çok başarılı ve faydalı. .kesinlikle denenmeli. Kelime düzeyinizi arttırmada özellikle. Ama düzenli takip edilmeli ders kaçırmamak gerekiyor. Ben biriki ders kaçırdım. Bu sefer grubu takip edemiyorsunuz çünkü çok hızlı ilerliyor. Ama harika bir deneyimdi. 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Merhaba herkese,

İstanbulda the american english diye bir ingilizce kursu var. Orası hakkında bilgisi olan var mı ? Eğitim sistemi hoca ilgi alaka vb. şeyler açısından tavsiye ediyor musunuz ? Şuan kampanyada 8 kur 950 tl normal fiyatı ise 4200 tl acaba giden biri var ise bilgi verirse çok makbule geçer.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Birdost

Merhaba. Uzun süredir öğrencisi olduğum konuşarak öğren firmasını tavsiye ederim. Hem online hem de çok iyiler. şu linkten girip bilgi alabilirsiniz:

http://www.konusarakogren.com/ingilizce-kurs-yeni/

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Online ingilizce kurslarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Ben bir süredir araştırıyorum bu konuyu ama emin olamadım. Aralarında en iyisi konuşarak öğren gibi duruyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu yaz başlamak istiyorum mutlaka.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir misafir

merhaba ben yeditepe üni hazırlık atlamak için global dil akademisine gittim çokta memnunum birebir ders bazında çok ilgililer şiddetle tavsiye ederim

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.