Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan?

Önerilen İletiler

Eğer amacınız Toefl sınavına hazırlanmaksa sakın gidip de bazı dil okullarında vakit ve para kaybetmeyin derim. Ben birine gittim ve birçok sorun yaşadım. Arkadaşım da çok benzer sorunları diğer birinde yaşadı. Daha sonra tavsiye üzerine Mecidiyeköy'de Network English'te Veli Hoca'dan ders aldık. Kesinlikle tavsiye ederim. 2 ayda Toefl'dan 25 puan yükselterek 95 almamı sağladı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

dilkurumlarının gelip burdan tavsiye vermesi insanları aptal yerine koyması buralarda normal galiba yorum yapanların profillerine bakın aklı olan buralara gitmez zaten 1 iletisi var reklam vermek için yorum yapmış işte akıllı olun , paraya bakar bu işler hiçbiriside mükemmel degil ingilizce kendiliginden calısılarak ogrenilir bunlarda az olsa aracı olur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir oxford street magdur

oxford street(kadıkoy-bakırkoy) dil okulunu asla tavsiye etmem, dil hevesinizden olursunuz ve en onemlisi bir sorun çıkarsa benim başıma gelen hocanın ayrılması gibi ortada kalırsınız ne bir eğitim alırsınız ne de paranızı alırsınız. ortada kalırsınız paranızı geri almak için tek çareniz mahkemeye vermektir. bunlarla ugrasırım diyorsanız duum başka tabi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mrhb arkadaşlar ben kardeşim için dil eğitimi veren bir yer ararken daha önce adını duymadığım avrupa lisanları merkezi diye bir yere rastladım biraz teretdüt etmeme rağmen fiyatının uygunluğundan dolayı kayıt yaptırdım sonuç mükemmel tavsiye ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaslar burasi gercekten reklam cenneti olmus, dayanamadim yazayim dedim, ben de gittigim kursu yazicaktim ama yanlis anlasilmasini istemedim ozellikle bunlari soyledikten sonra smile.png o yuzden iyi arastirin arkadaslar şikayet sitelerine bakin insanlarin sikayetlerini okuyun dusundugunuz kurslara gitmeden once, tabiki sikayet olur hani insanlarin oldugu heryerde sikayet vardir ama ben en az sikayet alan yerleri arastirmistim bir liste yaptim tek tek aradim fiyat arastirmasi yaptim tecrubelerine ve hocalarin kalitesine gore tercih yaptim. 

Tarih: Düzenleyen: Admin
Bu mesajı gönderen aşağıda Nitelord ismiyle ikinci bir mesaj gönderen kişiyle aynı kişidir. Saygılar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sikayet sitelerine baktım, özellikle ismi gecen büyük kurslar hakkında çok şikayet var, hatta kendi gittiğim kurs İLM hakkında da şikayet vardı ama 2 tane falan, onlar da sınıf açamamışlar falan filan diye, ben memnunum düşünenlere tavsiye diyorum

Tarih: Düzenleyen: Admin
Bu iletiyi gönderen yukarıda Wolkie ismiylede postalama yapmıştır. İki mesajda aynı kişi tarafından gönderilmiştir. Saygılar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar burasi gercekten reklam cenneti olmus, dayanamadim yazayim dedim, ben de gittigim kursu yazicaktim ama yanlis anlasilmasini istemedim ozellikle bunlari soyledikten sonra smile.png o yuzden iyi arastirin arkadaslar şikayet sitelerine bakin insanlarin sikayetlerini okuyun dusundugunuz kurslara gitmeden once, tabiki sikayet olur hani insanlarin oldugu heryerde sikayet vardir ama ben en az sikayet alan yerleri arastirmistim bir liste yaptim tek tek aradim fiyat arastirmasi yaptim tecrubelerine ve hocalarin kalitesine gore tercih yaptim. 

hangisi paylaşabilirimisin ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hangisi paylaşabilirimisin ?

bakırköyde istanbul lısan merkezine gitmiştim, malcolm diye ingiliz bi hoca vardı, özellikle ingiliz aksanı hoşuma gittiği için o hocayı seçtim, her nekadar amerikalılar ingiliz aksanıyla dalga geçse de kadınların hoşuna gidiyor ^^ Seviyem gayet iyiydi anlamakta ya da okumakta gramerde falan hiç problemim yoktu 1 kurda advanced seviyesine ulaştım, pratik yapmak için efsane bi yer cidden, kantininde sürekli yabancı birilerini bulabiliyorsunuz ve gerçekten sosyal insanlar hatta kurs bittikten sonra 2-3 hafta gitmeye devam etmiştim sırf insanlarla muhabbet edebilmek için. gerçekten arkadaşlar pratik çok önemli akıcı konuşabilmek için. Benim ders aldığım hocanın ingilizcesi çok temizdi ben istedim hatta direk "please mate use ur accent !" smile.png aksanlı konuşmasını benle ders yaparken smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakırköyde istanbul lısan merkezine gitmiştim, malcolm diye ingiliz bi hoca vardı, özellikle ingiliz aksanı hoşuma gittiği için o hocayı seçtim, her nekadar amerikalılar ingiliz aksanıyla dalga geçse de kadınların hoşuna gidiyor ^^ Seviyem gayet iyiydi anlamakta ya da okumakta gramerde falan hiç problemim yoktu 1 kurda advanced seviyesine ulaştım, pratik yapmak için efsane bi yer cidden, kantininde sürekli yabancı birilerini bulabiliyorsunuz ve gerçekten sosyal insanlar hatta kurs bittikten sonra 2-3 hafta gitmeye devam etmiştim sırf insanlarla muhabbet edebilmek için. gerçekten arkadaşlar pratik çok önemli akıcı konuşabilmek için. Benim ders aldığım hocanın ingilizcesi çok temizdi ben istedim hatta direk "please mate use ur accent !" smile.png aksanlı konuşmasını benle ders yaparken smile.png

la her sabah kantinde sakızla beraber sigara içen eleman senmisin? tongue.png şaka yapıyorum   Ben de İlm deyim,  ama şeklim var direk Osman hocadan alıyorum ben der ^^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uzun zamandır ben de araştırıyordum, arkadaşlarımın tavsiyesiyle Justenglish'e görüşmeye gittim...olayı çok ciddiye alıyorlar, eğitim konusunda çok net tavırları var. Senden istenileni ve sana vereceklerini açık açık söylüyorlar. Eğitim ortamı da çok kaliteli, türkçe hoclardan gramer, yabancı hocalardan konuşma üzerine dersler alıyorsun. Şirinevler şubesine gidiyorum ben, oldukça memnunum. İstanbulun biçok yerinde şubeleri var zaten, internet sitesinden bilgi alabilirsin ulaşım konusunda.

fiyatları nedir o konudada bilgi verirmisin acaba

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki hangisi üzerinde karar kıldınız ? smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba

Size şöyle yardımcı olabilirim.thy host olarak çalışıyorum.işim gereği ingilizcemin çok iyi olması gerekiyor.Evim mecidiyeköyde olduğu için oturduğum semtden kurs araştırmaya başladım.Bir kaç kurs araştırdım.Eğitim kalitelerine ve fiyatlarını inceledim.Sonunda Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Okulları na karar verdim.1951 yılında kurulması,kurucularının türkiyenin etkili kurumlarının olması beni etkiledi.Derslerde de speaking ağırlıklı konuların ilerlemesi beni fazlası ile memnun etti.Başladığım günle şu anki ingilizce seviyem arasında çok fark var.Tabiki bu benim düşüncem.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence ingilizce öyle 10-15 kişilik sınıflarda öğrenilemez. Bunun en iyi yöntemi teke tek özel ders alarak öğrenmektir. Herkesin seviyesi farklı olduğundan öğretmen genel olarak anlatır ve geçer dersleri. Ama özel ders almak daha etkili olacaktır. Bu nedenle özel ders i tavsiye ediyorum.

Özel ders almak size sınavın tekniklerini kavramanıza yardımcı olacaktır. Aksi taktirde ingilizce seviyesi belli olmayanlarla aynı ortamda nasıl ingiliizce öğrenebilirsiniz ki ?. Ben şiddetle tavsiye ederim. kanada kültür merkezi bunlardan biri. Güvenle gidebilirsiniz. Sevgilerle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğitim alan bir arkadaşımın tavsiyesiyle kayıt yaptırdım. Kurumun İsmi World Wide Institute Mecidiyeköy şubesi. başlangıç seviyesinde başladım. Ortamları çok güzel ayrıca öğretmenlerde Yabancı ve Türk öğretmenlerden oluşuyor ben çok memnunum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2 hafta önce İstanbul'da Just English'e kaydoldum. Çok araştırma yapmıştım. En sonunda buna karar verdim. Alt yapı var biraz ama yeterli değil.Pre-İntermediate seviyesinden başladım. İyi mi bilemem ama inş emeklerimin sonucu iyi olacak.

alt yapı yetersiz derken kursun alt yapısından mı bahsediyorsunuz anlamadım. bende bu kursu düşümüyorum da. geri dönüş yaparsanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mrhb arkadaşlar ben kardeşim için dil eğitimi veren bir yer ararken daha önce adını duymadığım avrupa lisanları merkezi diye bir yere rastladım biraz teretdüt etmeme rağmen fiyatının uygunluğundan dolayı kayıt yaptırdım sonuç mükemmel tavsiye eder

gerçekten tavsiye edebileceğim tek dil okulu mükkemmel öğretmenleri harika yönetimi ile ciddi eğitim veriyırlar. herkese tavsiye ederimn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Just English’e tavsiye sonucu kayıt oldum. Hocaların bilgisinden ve samimiyetinden çok memnunum. Hedefime ulaşmam konusunda bana yardımcı olacaklarından kuşkum yok. İngilizcemin ileri bir seviyeye geleceğini düşünüyorum.Sizede tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar ben de iyi bir ingilizce kursu arıyorum, kursu bitirdiğimde takılmadan konuşabiliyo olmak istiyorum. bakırköy ve şirinevlerde gittiği kurstan memnun olan arkadaşlar varsa lütfen yazabilirler mi? 

Şimdiden teşekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.