Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan?

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Selamlar,

Yabancı hocaların oluşturduğu bir eğitim organizasyonu var, The language Centre, İngilizce özel ders ve kurumlara ingilizce eğitimleri veriyorlar, hocaların hepsi çok kaliteli, ben şahsen IELTS kursu aldım kendilerinden  Sadece sınav pratği değil, önce ingilizcenizin seviyesini geliştiriyorlar, 4 ay içerisinde 6 dan 6.5 e yükseldim. Ayrca iş İngilizcesi, medikal, genel ingilizce şeklinde de veriyorlar. Özellikle bir konuda uzmanlaşmak isteyenlere tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

oydem isimli bir dil okulu var ilk günden beri memnunum. daha önce başka bir dil okuluna gitmiştim pek memnun kalmadım o yüzden onun adını vermek istemiyorum. oydem daha önce sadece izmirdeydi orda üniversite yıllarımda ispanyolca kursuna gitmiştim okulumun dili ispanyolcaydı çünkü, şimdi istanbulda da şube açmışlar sanırım. aynı zamanda ödüllü bir okuldur. ingilizce kursu'nu daha iyi verecek bir okul olduğunu sanmıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kız kardeşimle kaydolduk New York Studio Dil Okullarına. Seviyelerimiz ayrı olduğu için ben Intermediate, kız kardeşim de Elementary sınıfında ders aldık. Doğal olarak öğretmenlerimiz farklıydı ama ikimiz de iki ayrı öğretmenden çok yararlandık. Bize dili öğretmek için canla başla uğraştılar harbiden. 

Bir de  kurs arkadaşlarımızın öğrenme sistemleri ve hızlarının farklı olmasını da gözönüne alınca gerçekten öğretmenleri başarılı bulduk. Kursumuz bitti ama biz bu okula iyi ki gittik diyoruz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bundan yaklaşık 7-8 ay öncesine kadar güzel bir kurs bulabilmek adına çok uğrastım . Fiyat olarak ortalama düzeyde, pahalı olmayan ama eğitim kalitesi standartların üzerinde olan bir kurs arıyordum . Ben istediğimi buldum:) International Language School ana şubesi Kadıkoy fakat Kazasker'de VIP olan bir şubesi var. Ben orada eğitim görmekteyim, günümüzde dil okullarının öğrencilerini yürüyen para olarak görmesinin tam aksine ... Yönetiminde dertten anlayan , anlayışlı insanların bulunduğu bir kurum burası. Sizlere vicdanım tamamen rahat olarak söylüyorum ki gerçekten istediğiniz herşeyi burada bulabileceksiniz. Eğer bir uğramak isterseniz mutlaka Anıl Hocayla görüşün :))) Kendisi benim üzerimde mucizeler yaratıyor!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İş hayatınızda güzel kariyere sahip olabilmek için iyi bir üniversite okumak ve bunun yanında dünya dili olan İngilizce dilini, iyi bilmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte tabiki başka bir dil şartı da her zaman önümüze çıkmaktadır. Ne kadar çok dil biliyorsanız o kadar iş hayatında şansınız artmaktadır. İşverenlerin bir çoğu çalışanlarının iyi derecede İngilizce bilmesini isterler. 

Ülkemizde yabancı dil en büyük ortak sorunladan biridir. Bu sorun genellikle öğrencilerimizin veya çalışan arkadaşlarımız konuşulanı anlayabiliyor ama cevap veremiyor olmasıdır. Yabancı bir dilin en kolay öğrenilebileceği yer, kesinlikle o dilin konuşulduğu ülke olacaktır. Çünkü bir insanın dil eğitimi alırken en iyi şekilde alabilmesi, konuşma ve okuma gibi pratiklikleri kazanabilmesi için mecbur kalması ile çok ilgilidir. Bu da kısaca “yaşayarak öğrenme” anlamına gelmektedir. 

İngilizce öğrenmek için ülkeleri gezmek zorunda kalmamak için Happy English With ASG Ankara İngilizce Kursu sizlere en iyi şartlarda ve koşulda eğitim vermektedir. İngilizce'yi en kısa sürede size sevdirecek ve öğretebilecek olan Arzu Sunu Gök, bugüne kadar aldığı yüksek öğrenimler, bitirdiği kurslar ve geliştirdiği yeni teknikler ile sizlere İngilizce konusunda yardımcı olacaktır. Birebir uygulamalı anlatım ve konuşma dersi veren Happy English With ASG İngilizceyi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ankara ingilizce Kursları arasında uygulamalı anlatımı ile büyük fark yaratan kursumuz birçok sertifika almıştır. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bahçeşehir hazırlık sınavını 40 saatte Global Dil Akademisinde GEÇTİM. 20 saatini Mustafa hocadan 20 saatini Furkan hocadan aldım. Oh my GoD! bu iki hoca gibi
eğitmenlerin kesinlikle bizlere önceden eğitim vermeleri gerekiyor. Adamlar bana 40 saatte hazırlığı atlattılar ya!Bu kadar mütevazi

ve bunu da söyleyeyim , yds kursu ile ilgili birtakım hem gezerek hemde internetten araştırmalarım oldu 2 senedir kendi başıma hazırlandım çeşitli hocalardan
özel ders aldım malesef hedeflediğim puanı alamadım daha sonra global dil akademisini tavsiye ettiler markadan daha önemlisi eğitmen tabiki
4 ay gibi bir süre kursa gittim öğretmenimin ismi furkan öğretmendi ve bu süre zarfında hem hocadan hem de kurumdan çok memnun kaldım hedeflediğim puanı elde
ettim sizede şiddetle tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bu sene üniversite sınavım var istediğim bölüm İngilizce öğretmenliği tek başıma evde çok zorlanıyorum bir kursa gitmek istiyorum ama fiyatlar hava uçuyor sizin bildiğiniz 1500-2000 arası istanbul avrupa yakası kısmında var mı bildiğiniz kurslar veya sadece ingilizce ders veren dershaneler ? unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar,

direk konuya gireyim. En iyi bildiğiniz ingilizce kursu hangisidir acaba ? Fiyat /performans açısından olursa daha bi iyi olur ama farketmez. önerileriniz için şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bostancı tren istasyonunun orada bilidiğim ve tavsiye edebileceğim bir kurs var.

biraz küçük bir yer ama öğretmenler çok kaliteli ve işlerini çok iyi yapıyorlar diyebilirim.

Bostancı ELS (English Language School)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Taksim'de speaking parrot diye bir kurs var. Orası da tamamen konuşma üstüne bir eğitim veriyor. Hem fiyatları uygun hem de aylık ödeme alıyorlar. O açıdan çok iyi yani. Memnun kalmazsan bir ay sonra bırakabiliyorsun. Öğretmenleri de gayet işini düzgün yapan insanlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar,

direk konuya gireyim. En iyi bildiğiniz ingilizce kursu hangisidir acaba ? Fiyat /performans açısından olursa daha bi iyi olur ama farketmez. önerileriniz için şimdiden teşekkürler

İstanbul Lisan Merkezini tavsiye edebilirim. Bakırköy şubesinde  ders aldım. 2013 İlkbahar YDS'den 56 almıştım. İLM'ye gittikten sonra 2013 Sonbahardaki YDS'den 80 aldım. Çok ilgilendiler sağolsunlar, sonucunu da aldım.tongue.png tongue.png tongue.png 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2 hafta önce İstanbul'da Just English'e kaydoldum. Çok araştırma yapmıştım. En sonunda buna karar verdim. Alt yapı var biraz ama yeterli değil.Pre-İntermediate seviyesinden başladım. İyi mi bilemem ama inş emeklerimin sonucu iyi olacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

British English dıye bir kurs var. Istanbulda. yabancı öğretmenler ile birlikte çok iyi aktivite klübleri var. Bazen işim yüzünden kaçırıyorum, sağolsunlar özel dersler ile takviye klüblerıne katılıyorum. Tüm Ingilizce sınavlarına hazırlıklarda tercih edilebilir diyebilirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben interokula katıldım ve çok memnunum. Hem evimdeyim, hemde gerçek sınıf ve öğretmenler ile ders görüyorum. Ayrıca ana dili ingilizce olan öğretmenlerde speaking dersleri var. Çok hoşuma gitti ve çok yararlı gerçekten tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.