Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan?

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
Misafir wordpress bbb

Gerçekten iyi bir ingilizce öğrenme için yola ciktiysaniz, amaç ciddiyse,  üstüne bir de yurtdışı yapacaksanız temelinizi Kadıköy'de wordstudio Atilla hocayla kurun..bol bol çeviri ve haber dinliyorsunuz. .İngilizce ile ilgi bilmediğiniz birşey kalmayana kadar. .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Tarih Tuesday, March 20, 2018 at 11:51 , Misafir wordpress bbb dedi:

Gerçekten iyi bir ingilizce öğrenme için yola ciktiysaniz, amaç ciddiyse,  üstüne bir de yurtdışı yapacaksanız temelinizi Kadıköy'de wordstudio Atilla hocayla kurun..bol bol çeviri ve haber dinliyorsunuz. .İngilizce ile ilgi bilmediğiniz birşey kalmayana kadar. .

Katılıyorum çok başarılı ve faydalı. .kesinlikle denenmeli. Kelime düzeyinizi arttırmada özellikle. Ama düzenli takip edilmeli ders kaçırmamak gerekiyor. Ben biriki ders kaçırdım. Bu sefer grubu takip edemiyorsunuz çünkü çok hızlı ilerliyor. Ama harika bir deneyimdi. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba herkese,

İstanbulda the american english diye bir ingilizce kursu var. Orası hakkında bilgisi olan var mı ? Eğitim sistemi hoca ilgi alaka vb. şeyler açısından tavsiye ediyor musunuz ? Şuan kampanyada 8 kur 950 tl normal fiyatı ise 4200 tl acaba giden biri var ise bilgi verirse çok makbule geçer.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar merhaba. Online ingilizce kurslarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz ? Ben bir süredir araştırıyorum bu konuyu ama emin olamadım. Aralarında en iyisi konuşarak öğren gibi duruyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu yaz başlamak istiyorum mutlaka.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

İngilizce eğitiminde benim için önemli olan şey hocaların kalitesiydi. Çok araştırdım kurs olarak İngilizce kursu için Kare Akademi’yi öneririm. Hocaları oldukça kaliteli. Bildiğim kadarıyla dersleri sadece üniversite hocaları veriyor. Fiyatları da bana makul geldi. Hem online eğitimleri var hem de sınıf eğitimleri veriyorlar. Ben online eğitim almıştım çok memnun kaldım. Dershanecilik anlayışından ziyade üniversite kalitesinde eğitimleri. Yerleri Bostancı metrosunun hemen çıkışında sınıf eğitimi düşünenler için oldukça kolay ulaşım sağlanıyor. 

https://www.akademikare.com/

buda siteleri bir bakabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Mesleğinizi ingilizce yapmak istiyorsanız yani bu çok iyi okumak,anlamak ve yazmak demektir. Kesinlikle #wordstudio Atilla hocaya gidin..en guzel çalışmalardan birini yürütüyor. Sabırla birkaç ay gidin. Temeli almaya başladıktan sonra yavaş yavaş çok iyi konuşmaya ve yazmaya en sonunda da baştan aşağıya ingilizce bir cv 'ye kavuştugunuzu göreceksiniz. Belki birkac kurs daha vardir böyle çalışan ama Atilla hoca #wordstudio açık ara en iyisi. Yds ve ielts gibi sınavlar için de son derece faydalı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

öncelikle merhabalar yıllardır bu kurs ortamlarının içinde olan biri olarak bütün kursları denedim diyebilirim ama sınıf bazında olan derslerin sonucu hep hüsran oldu birebir derse yöneldim bende Erenköy de Im Global Language center ı tavsiye ederim bi incele istersen birebir şeklinde tamamen senin amacına yönelik ders veriyorlar ben gayet memnun kaldım 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

nasıl birşey istediğini bilmediğim için kendi tecrübeyi anlatayım:

ielts girsem diyip girdim bir yola akademik batı dilleriyle yolum kesişti. ielts hocaları efsaneydi. yüksek skora sahipti ve bana gösterdiği taktiklerle sorularda bir kuş gibi uçtum. speakingde zaten şakıyordum. anlıycağın akademik batı dilleri sayesinde ielts de bir tek ben uçtum :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Tarih 11.12.2019 at 12:17 , Bora Grk dedi:

öncelikle merhabalar yıllardır bu kurs ortamlarının içinde olan biri olarak bütün kursları denedim diyebilirim ama sınıf bazında olan derslerin sonucu hep hüsran oldu birebir derse yöneldim bende Erenköy de Im Global Language center ı tavsiye ederim bi incele istersen birebir şeklinde tamamen senin amacına yönelik ders veriyorlar ben gayet memnun kaldım 

bora kardeşim tavsiyen için çok teşekkür ederim bende Im Global Language Center da Murat Hoca sayesinde Ielts sınavında 6 almam gerekiyodu 8 aldım kendime bile inanamadım gerçekten:) sınavlara hazırlanan herkese şiddetle tavsiye ediyorum birebir ders bazında bence en iyilerden biri tamamen ihtiyaca yönelik yardımcı oluyorlar 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

toefl sürecimi gerçekten ciddiye alıp ele alınca tek başıma yapamayacağımı anlamıştım.ama desteği nereden görebilirim bilemedim. çevremde ingilizce bilen çok fazla insan ve onların gittiği kurslar hocalar vardı. en çok duyduğum yerle yada isimle görüşeceğim dedim. resmen liste tuttum açık ara farkla akademik batı dillerini duymuştum. listemin artık tamamlandığını düşündüğüm zaman ona en yakın tavsiye edilen iki kuruma daha gittim. o iki kurumda toefl için ayrı bir seviye tespit sınavı dahi yoktu. değerlendirme yaptığımda bünyesinde toefl skoru güncel hoca bulunduran ve sınavın stratejilerine hakim tek kurum akademik batı dilleriydi. artıları eksileri kefelerde ağır basınca kayıt oldum ve bir dakikasında bile pişman olmadım. referans isteyenlere duyurulur. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

erkek kardeşim şehir dışında bir üniversitenin makine mühendisliği bölümünü kazandı. bir mühendis olarak yabancı dil bilmemenin hezimetini çok çektim bu yüzden kardeşim ilk yıldan itibaren dl öğrenmeye başlasın ve mezun olduğunda mesleki alanda kendisine geliştirmesine olarak anadili seviyesinde ingilizce bilsin istedim. bu sebeple araştırmaya başladım. araştırmalarımın hepsini telefon bilgilendirmesiyle almak durumunda kaldım. aradığım kurumların %90ı A1 A2'den bahsetti. açıkçası ben daha interaktif ezberci sisteme karşı bir eğitim almasını istedim. ama aradığım kurumlar yanlızca grammerden bahsetti ve bu beni tatmin etmedi.forumlardan  adını duyduğum akademik batı dilerini aradım. konuşma sonunda yaklaşık yarım saat çok keyifli bilgilendirme aldığımı farkettim. kurumun kendine ait yayınları olduğunu eğitmenlerinin akademisyen kökenli olduğunu online platform ve canlı yayınlarla öğrencilere destek sağladığını speaking club mantığı ile öğrencinin keyfine bırakılan konuşma klüplerinin değil katılımın zorunlu olduğu interaktif konuşma derslerinin yapıldğını ve daha bir çok daha önce duymadığım artılarının olduğunu öğrendim. kardeşimin birinci yılı tamamlandı. şuan mesleğine ait makalelerde problem yaşamadığını gördükçe iyiki de orası diyorum. eğitimde bu özgün tarzı yakaladıkları için akademik batı dillerine teşekkür ediyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkese merhaba burdaki yorumlardan yola çıkarak bi çok yerle görüştüm ama beni en etkileyen Im Global Language Center oldu Özyeğin Üniverstesi Prace sınavı için ders aldım writing ve listening Murat Hoca gerçekten işini çok iyi yapan biri birebir dersin dışında online olarakta çok yardımcı oldu kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç forum gezerken özellikle yabancıl dil öğrenmede başlık açıldığını bir merak oldugunu gördüm ve bende deneyimimi paylaşmak istedim. Açık konuşmak gerekirse Türkiye'de yabancı dil öğrenmenin mümkün olmadığını düşünenlerdendim ama tahmin edersiniz ki yurt dışın da gidip dil öğreneyim demek oldukça pahalı bir durum. Bu sebeple nasıl yapsam diye düşünürken yurt dışı eğitim programlarından başlayarak bir araştırma içine girdim. Oradan oraya oradan oraya derken kendimi akademik batı dillerinde buldum çünkü yurtdışı eğitimlerini anlaşmalı dil kurslarında değil kendilerine ait Londra'daki okullarında veriyorlar ve aracı firma olmadığı için ücretleri de hayli uygun. Üstelik eğitim metodları da farklı yani yıllardır duyduğumuz a1 a2 şeklinde değil amaca yönelik hem iş hayatında hem akademik anlamda hem de günlük hayatta rahatça kullanabileceğimiz bir eğitim. Kursa kayıt olmaya karar verdim ve yaz döneminde başlayacağım bir aksilik çıkmazsa. Eğitim aldığımda tekrar güncellerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Uzun yıllardır kurumsal bir firmanin satış departmanindayim. Firmanın yurt dışı bir programi icin kisa sureli bir ozel ders eğitimi almıştım akademik bati dillerinden. Türkiyeye döndükten sonra da egitimime devam ettim. Kurs egitimlerin de en büyük korkum ilkokullularla eğitim almak olmuştu ama öğrencilerin çoğu benim gibi çalışan. Kullandiklari yayinlar yetiskinlere özgü,  şuana kadar çalıştığım 4 hoca da akademik kariyere sahip iyi hocalar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Tarih 07.05.2020 at 02:49 , erdemgorkem1953 dedi:

herkese merhaba burdaki yorumlardan yola çıkarak bi çok yerle görüştüm ama beni en etkileyen Im Global Language Center oldu Özyeğin Üniverstesi Prace sınavı için ders aldım writing ve listening Murat Hoca gerçekten işini çok iyi yapan biri birebir dersin dışında online olarakta çok yardımcı oldu kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim 

tamamen burdaki yorumdan yola çıkarak gittim gerçekten çok memnun kaldım işlerinde çok başarılılar Im Global Language Center ı şiddetle tavsiye ederim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ingilizcenin gözümüzde büyütüldüğünü düşünenlerdenim. bu sanırım ilkokul dahil eğitim hayatımızda sürekli olmasına rağmen öğrenememek üzerimize bir bahane olarak yapıştı maalesef. bu zinciri kırmaya karar verdim ve gerçekten kararlıyken kendim kadar emin gördüğüm kurs akademik batı dilleriydi. bir kaç aksaklık oldu pandemi dolayısıyla eğitimler online oldu ama online yani yüzyüze olmayan bir eğitim bile bana dahi ingilizce öğretebildiler. görüşmenizi şiddetle öneririm. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Kızım yıllardır kolej eğitim aldı. ingilizcesini geliştiremedi. Temel seviyede kaldı. İzmir deki arkadaşımın oğlu Akademik Batı dillerinde eğitim almıştı. Onun tavsiyesiyle tanıştık. Kızımın Akademik batı dillerinde almış olduğu 6 aylık eğitimi B1 Seviyesine getirdi. Bu işi gerçekten çok iyi biliyorlar. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

İstanbul da çok fazla dil kursu alternatifi var. Bende yüksek lisans planımdan dolayı yds için arayışa girmiştim. Çalıştığım şirketin anlaşmalı olduğu akademik batı dillerinde karar kıldım sonrasında. Seviye tespit sınavında altyapım yds ye yönelik zayıf çıktı. Aslında bizlere okullarda öğretilen kur mantığındaki ingilizcenin ne kadar yetersiz olduğunu da farkettim. Öğrenci kitlesi üniversite öğrencileri ile yetişkinlerden oluşuyor. Kendilerine ait yayınları da tamamen yetişkinlere yönelik. Hazırlık plus eğitimim sonrası yds ye yönelik eğitimlerine katılıcam. Arayışta olanlar için akademik batı dillerini kursunu da görmesini tavsiye ederim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.