Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bebek arabasının kliması olsun

morbezelye

Önerilen İletiler

404889_295767737152514_100001578712590_797204_1709321174_n.jpg

Sevgili anneciğim ve Sevgili babacığım;

Beni doruklarında dolaştığınız heyecanlı ve zevkli bir aktivasyon sonrası dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanızı bana yaptığınız bir haksızlık olarak görüyorum.

Yaşama adım atmama, o zorlu tünelden dışarı çıkıp feryat figan ağlamama az bir süre kaldı. Konuşmalarınızdan anladığım kadarıyla sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Bu konuda da benim fikrimi almamış olmanıza bir anlam veremiyor ve bu yaptığınızı da bir haksızlık olarak görüyorum.

Fotoğraf makinesine benzeyen bir şeylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz.

Güç bela sakladığım pipimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin ********* bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismini koyucam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi aynı ama onu koyarsınız ömür boyu sizden nefret edeceğimi bilmenizi isterim.

Annecim sana gelince; Sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın. Çıkınca bunları birbir anlatacağım babama haberin olsun. Ama anlaşabiliriz tabi her şeyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Görün bakın neler beler yapacağım sizlere...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.