Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
furkyone

ödül alan türk filmleri

Önerilen İletiler

son yıllarda baktığım da bazı türk filimleri türkiyede seyirci bılamazken avrupaya gidip fransa da özellikle ödül alıyorlar.

Ülkem de de altın portakal, vb. ödül alan filimlere bakıyorum. onları da anlamıyorum.

ilk başlarda bu ödül alan filimleri gidip izliyor her halde ben bir şeyden anlamıyorum diyordum. sonradan belki sizler katılmayacaksınız sen nereden anlayacaksın hıyar diyeceksiniz. bu ödül alan filmler halka dayatılmak istenilen bir takım dayatmaların kısa öz ifadeleri olduğunu gördüm. belki yanılıyorum dur.

ödül almayan veya dünyada ödül alan filimlere baktığımız da süper film teknolojisi, senaryo- oyuncu kalitesi, anlamıyorum. anlatın bana ben de anlayayım. bu duvardaki kan nası ödül aldı, bir zamanlar çevrilmişti antalyada ödül aldı otel hala anlamadım. anlatın anlayayım yavvvvvvvvvvvv. :(:(:(

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Tabi bir de tarz meselesidir.sen amerikan filmlerinden hoşlanıyorsundur.avrupa sineması sana cazip gelmeyebilir.amerikan filmleri ile büyüdük.bize empoze edildi hala da ediliyor.ama adamların filmlerinde aşktan köpek sevgisinden arkadaşlıktan öte bir şey görebiliyormusun?

benim şahsı fikrim biz amerikan sinemasından bile çok iyiyiz.avrupa sinemasında da aldıgımız ödülleri de hakediyoruz sinemada artık bir yerimiz var.en son izlediğim türk filmi karpuz kabuğundan gemiler yapmak bile çok başarılıydı.ki köy halkının kendi hikayelerini çektikleri bir filmdi.

sadece türk filmleri değil avrupa filmleri daha bir doyurucu.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.