Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Şemdinli komplosu!

hasan17

Önerilen İletiler

Şemdinlideki olayı anlatırken görsel ve yazılı basın şöyle diyor pkk üst düzey kişiler kitapevinde buluşacaklarmış.. ama bir araba yanaşıyor ve patlıyor... içinde silahlar kimlikler,kroki çıkıyor ve bunu gerçekleştirmek isteyen kişiler tam kaçarken birileri tarafından yakalanıyor ve arabanın hemen jandarmaya ait olduğunu söylüyorlar ve yakalananlarda askermiş(!) anlamadığım;

1- Eğer böyle bir buluşma varsa devletimiz neden terör örgütü gibi araba patlatma yolunu seçiyor.. devletimizin şüphelendiği bir kişiyi tutuklama hakkı yok mu? yoksa oralarda devleti saymıyorlar mı? devletimiz oralardan kimlerden çekiniyor? orda teröristler cirit atıyor ama sen onları tutuklayamıyorsun otoritemiz bu kadar zayıfmı?

2- Her olayın ardında özelllikle derin devletle ilgili olaylarda(susurluk) arabanın bagajından bir sürü silah çıkıyor madem arabayı patlatacan neden silahlar arabanın bagajında duruyor silahların ne işi var

3- Birde siz şansızlığa bakın olayı gerçekleiştirmek isteyen kişi kimliğini düşürüyor hemde askeri kimlik tüğtüğ bak gördünüz mü nekadar sakar bu olay sadece filmlerde olur.buna kimse kanmaz neden kroki çiziyorsunki şemdinli sanki 20 milyonluk şehir sanki newyork şemdinlide kaçtane kitapçı var ki? herhalde eylemi gerçekleştircek kişide unutkanlık var adamlar olaydan sonra ters istikamete kaçarken hemen yakalanıyor. eee bunlar hiç eğitim almamış mı hadi onu geçtik hiçte mi film de mi izlemedin... 5 dk içinde arabanın jandarmaya ait olduğunu hemen nasıl anladında medyaya hemen haber verdin......

Bence bu olaylar devletin iç ve dış yüzüyle ilgili değil... tamamen dışarıdan bir elle yapılmış olabilir ben burdaki amacı devletin otoritesini zayıflatma ve askeriyi yıpratma olarak görüyorum ve burdaki insanları özellikle devlete karşı kışkırtma ve bir kaos ortamı yaratma olarak görüyorum....Dikkatimi çeken bir diğer konu ise bu olaydan bir hafta içinde ABD Danimarkada ki roj tv kapanmasını istiyor

saygılarmla..........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.