Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

_KaMİKaZe_

Önerilen İletiler

Gülse Birsel'in merakla beklenen sitcom'u 'Yalan Dünya' nihayet Kanal D ekranlarında seyirciyle buluştu.

yalan_dunya_ekrani_yikti_1.jpg

Yalan Dünya ilk gecesinde izleyenden geçer not alırken Avrupa Yakası'nın tahtına aday olduğunu gösterdi. Başta oyunculukların ve tiplemelerin büyük beğeni topladığı dizi sosyal medyada da geniş bir reaksiyon aldı.

Yayına girer girmez Twitter'da TT listesinin zirvesine yerleşen Yalan Dünya'nın en merak edilen ismi olan Beyazıt Öztürk ise ilk gecede fazla süre almadı ve biraz geri planda kaldı. Olgun Şimşek, Sarp Apak, Altan Erkekli, Füsun Demirel, Öner Erkan ve Hasibe Eren ise şaşırtmadılar ve beklendiği gibi döktürdüler... Gecenin sürprizi ise genç oyuncu Bartu Küçükçağlayan ve canlandırdığı 'Orçun' adlı gerçek üstü karakter oldu...

Yalan Dünya'nın öyküsü omurgası itibariyle Avrupa Yakası'dan belirgin bazı çizgiler taşırken karakterler Avrupa Yakası'nı aratmayacak kadar zengin ve komik.

Yalan Dünya seyirciden gördüğü olumsuz tepkiler arasında ise gülme efektleri öne çıktı. Gerekli gereksiz her espride gülme efektinin devreye girmesi eleştirisi konusu oldu.

Arayıp arayıp gülme efektine mi kusur bulmuşlar..wassat.gif

İşte beni ve galiba herkesi kopartan "ÖPÜŞELİM Mİ" laugh.png

http://youtu.be/PGsVmV2s7kc

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok güldüm bu diziyi izlerken :) ama çok uzun sürdüğü için televizyondan değil internetten izliyorum bir de reklamlar falan ugrasamadım... Yalnız Orçun olayı bitirmiş, bence bu dizinin en büyük bombası ORÇUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

acilay karakteri cok orijinal ..

gelgitli gelgitli biggrin.png

Açılay benim de dizideki en sevdiğim ve sond erece ironik bulduğum karakterlerden birisi, o nevrotik halleri, konuşmaları, kurduğu cümleler, emeğine sağlık cümlesi falan var gerçekten de böyle tanıdığım tipler... entel gibi geçinen ama aslında sadece geçinen...

Nurhayat var bir de titiz, tertipli, hamarat bütün hanım teyzelerin seveceği türden, gelinim olsun diyeceği türden ama adama o konuşmalarıyla bir yerde illallah getirmiyor mu? Hahhahahha Komik vesselam...

Nurhayat karakteri ile ilgili bir video önereceğim aklıma gelmişken; Bir aralar Psikolog diye bir programın fragmanları yayınlıyordu onda 3. fragmanda rolü vardı, Yeliz Hanım adında bir karakteri canlandırıyordu, aynıııııısı, o zaman da dikkatimi çekmişti, dizide bu role de çok iyi gitmiş...

http://www.timsah.com/Psikolog-Fragman-3/C0VPVta_3y9

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben nurhayata hayranim yani rolunu okadar iyi yapiyorki gercekten kadini itici buluyorum :( Bizim adam acelaya kotu gozle bakiyor acayip kiskaniyorum. Orcuna cookk seker ' opebilirmiyim' beni bititmisti :) Cok guzel bir dizi. Gulse cok iyi bu iste.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yalan Dünya'nın videosu değil o Nurhayat'ın rol aldığı başka bir programın fragmanı... Özellikle ekledim Nurhayat'ı bir de burada yani Yeliz olarak izleyin diye :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.