Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EN KOMİK ROMANTİK KOMEDİ FİLMLERİ

gloria

Önerilen İletiler

EN KOMİK ROMANTİK KOMEDİ FİLMLERİ

Romantik komedi seviyorum ama kimi zaman o kadar sıradan ve komedi olmaktan o kadar uzak kalıyorlar ki izlerken sıkıntıdan patlıyorum. O halde bir listemiz olsun ki canımız komik bir romantik komedi izlemek istediğinde buradan seçelim :smile:

Ben bu güne kadar izlerken en çok ama en çok eğlendiklerimi aşağıda sıralayacağım lütfen siz de bildiklerinizi eklemeyi ihmal etmeyin :smile:

CENNET GİBİ (Just Like Heaven) – 2005

Oyuncular: Mark Ruffalo, Reese Witherspoon
Yönetmen: Mark Waters

51KRTR6EH7L._SY445_.jpg

HER YERDE AŞK (Love Actually) – 2003

Oyuncular: Hugh Grant, Colin Firth, Keira Knightley, Emma Thompson, Rowan Atkinson
Yönetmen: Richard Curtis

1145136719_big.jpg

50 İLK ÖPÜCÜK (50 First Dates) – 2004

Oyuncular: Adam Sandler, Drew Barrymore, Rob Schneider
Yönetmen: Peter Segal

502035~50-First-Dates-Posters.jpg

AŞKA YOLCULUK (Leap Year) – 2010

Yönetmen: Anand Tucker
Oyuncular: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott

Leap-Year.jpg

AŞKA İKİ HAFTA (Two Weeks Notice) – 2002

Oyuncular: Sandra Bullock, Hugh Grant
Yönetmen: Mark Lawrence

Two-Weeks-Notice_2.jpg

BİLEKKESENLER: BİR AŞK HİKAYESİ (Wristcutters: A Love Story) - 2006

Oyuncular: Patrick Fugit, Shannyn Sossamon, Shea Whigham, Tom Waits
Yönetmen: Goran Dukic

tumblr_ky6eljhxrE1qb6wexo1_500.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kaçak Gelin - Runaway Bride

Film bilgileri

Yönetmen: Garry Marshall
Görüntü Yönetmeni: Stuart Dryburgh
Senaryo: Sara Parriott, Josann McGibbon
Oyuncular: Richard Gere, Julia Roberts, Joan Cusack, Hector Elizondo

Film özeti
Yine yönetmen Gary Marshal’ın yönettiği ve Julia Roberts ile Richard Gere’ın oynadığı Pretty Woman (Özel Bir Kadın) çok beğeni toplamıştı. Bu üçlü birkaç yıldan sonra tekrar bir araya geldi Runaway Bride’ı hazırladı. Film Amerika’da romantik komediler türünde şimdiye kadar yapılmış en fazla hasılata sahip oldu.Ike Graham New York’ta bir gazetecidir ve ciddi sorunları vardır. Patronu eski karısıdır, yazı yazmak için gerekli ilham perisini kaybetmiştir ve çok kısa zamanda bir yazı hazırlaması gerekmektedir. Ike Marryland’de bir kasabada sık sık nişanlanan fakat düğünlerinden devamlı kaçan Maggi Carpenter hakkında bir haber duyar ve onunla ilgili bir yazı dizisi hazırlamaya karar verir.

runaway-bride.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Bugün bu listeye bir film daha ekliyorum. Az ama öz, böyle güzel... Burada gerçekten de izlerken en zevk alacağınız romantik komedi filmleri var. Sıradan bir liste değil..

Bugün izlediğim Altıncı Kattaki Kadınlar filmi tam bu listeye layık bir film...

les-femmes-du-6e-etage-bande-annonce-10375334kovmz.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bugün evde pinekledim durdum keşke daha erken farketseymişim.

Bir daha pineklemen gerekirse bu filme bir göz at, çok seveceğine eminim :) Bu zamana kadar kime önerdiysem çok beğendi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok tatlı bir film izledim, önce aslında Supernatural dizisindeki Dean Winchester karakterini canlandıran Jensen Ackles bu filmde diye bir bakayım istedim çok da umudum yoktu, ama izleyince şeker gibi geldi. Hemen buraya ekleyeyim dedim, sonra bir ara sinemalar bölümünde tanıtımını da yaparım.

Filmin adı TEN INCH HERO, film 2007 yapımı. Türkçe ismi KÜÇÜK KAHRAMAN

Online kanallarda bulmanız mümkün, böyle şeker gibi eğlendirici bir film izlemek istiyorsanız buyrun işte.

Gloria iyi seyirler diler :)

ten-inch-hero1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Dün akşam izledim bu filmi, çok da güzel eğlendim. Eğlenmelik, gülmelik, her zamanki gibi romantik bir komedi olmasından dolayı gerçeklerden son derece uzak konusuna rağmeeeen epey iyi vakit geçirdim. Önereyim.

the-other-woman.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...
  • 9 ay sonra...

Aşk hakkında harika bir film romantik. 

Alıntı

Elim Sende (2017) 

Bulut ve Mavi birbirlerini ilk gördükleri anda aşık olmuşlardır. Fakat kimsenin bu aşkı söylemeye cesareti yoktur. Birbirinden habersiz iki aşığın inişli çıkışlı ve sevgi dolu hikayeleri herkesin yüreğini ısıtacaktır Senarist ve yönetmenliğini Banu Kaptanoğulları’nın üstlendiği filmin başrollerini Seda Kement ve Serkan Gürkan paylaşıyor. Romantik türdeki filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Eşref Kolçak, Fatih Küçük, Gülşah Yavuz, Belkıs Akçil, Tayfun Sav, Cüneyt Tek, Tuğba Özay yer alıyor. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Aaaaa buraya Artık Gün (Leap Year) filmini nasıl olmuş da eklememişim. Her ne kadar romantik komedi klişeleriyle dolu da olsa, sonunu tahmin de etsek, filmin özellikle baş kısımları son derece eğlenceliydi. Ben çok sevmiştim. 

large_8Uvoonb7KurfRbwkekQtFjLcE4q.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.