Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Himmetin kutsiyeti -1-

cazibdervis

Önerilen İletiler

Aramakla o yar bulunmaz

Madde deyil ki alınıp satılmaz

Gir yola yoldaş ol

Mana sırrına gardaş ol

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz

Önden giden ehlullahı duydun

Nefis girdabında çabaladın durdun

Hakikat ap aşikar aleni imiş

Batıl yolda oyalandın yoğruldun

Muharrem bi çare imiş haberi yokmuş

Mana ummanına dalanlara ziynetler çokmuş

Zatı bari öyle azim ulu ki

Dünyada uyuyanların haberi yokmuş

Daha yazılacak söylenecek pek çok

MUHAMMED söylemiş kabul eden yok

Ebu Lehep Ebu Cehil olma gel

Nefsin arzularının bekası yok

Zatı uluhiyetinle nice makamları geçirdin

MUHAMMED sırrında abu hayat içirdin

Aşk şarabınla enaniyetimi bitirdin

Malükül mülk GALİB ÇEMREK

Himmetsiz olmaz, H.olmaz, Himmetsiz olmaz

Cazib dervis

Muharrem OL

01 - 01 - 2010

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

VUSLATIN SEVDASI AŞKI ---------------------------------------AŞKIN SEVDASI VUSLATI

Aramakla o yar bulunmaz -----------------------------------------Amâda yanar çerağım

Madde deyilki alınıp satılmaz--------------------------------------Ahâd samed bineğim

Gir yoluma yoldaş ol -----------------------------------------------Noktada hudur durağım

Mânâ sırrıma gardaş ol---------------------------------------------Yetimi hakir görmeyin

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz !-------------------------------Sahibi var bunların !

Önden giden ehlullahı duydum -----------------------------------Dört hakikatle benim işim

Nefis girdabında çabaladım durdum------------------------------Vahdette haşir neşirim

Hakikat ap aşikar aleni imiş----------------------------------------Esfelde Ahsende pişiririm

Batıl yolda oyalandım yoğruldum----------------------------------Kesrette Hakka erişirim

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz !-------------------------------Sahibi var bunların !

Muharrem bi çare imiş haberim yokmuş -----------------------Himmetle Nusretle oldu bunlar !

Mânâ ummanıma dalanlara ziynetler çokmuş------------------Tarikata girip yoda kalanlar

Zati barim öyle azim uluki -----------------------------------------Nefsini hiçe saydı bulanlar

Dünyada uyumuşum örtüm yokmuş ----------------------------Ruh Nefis Tevhidinde doğanlar

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! ----------------------------Sahibi var bunların !

Daha yazılacak söylenecek pek çok ----------------------------Kutubumun ismi GALİB

Muhammed söylemiş kabul eden yok ! ------------------------Sırdır uluhiyetimin içinde

Ebu Leheb Ebu Cehil olma gel ----------------------------------Miracımda verdi ne acayib

Nefsimin arzularımın bekası yok ---------------------------------Nefsimin Ruhuma hicretimde

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! -----------------------------Sahibi var bunların !

Zatı uluhiyetimle makamlarımı geçirdin --------------------------GALİB adımın zuhuratını

Muhammed sırrımda abu hayat içirdin---------------------------Her tecellisinde görene

Aşk şarabınla enaniyetimi bitirdin --------------------------------Melami Muharrem hakikat verdi

Alemlerimin malikül mülkü Galib ÇEMREK ----------------------Azamet sırrımda yüzene

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! -------------------------------Sahibi var bunların !

01-01-2010 07-10-2011

CAZİB DERVİŞ

Muharrem OL

BURSA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

VUSLATIN SEVDASI AŞKI ---------------------------------------AŞKIN SEVDASI VUSLATI

Aramakla o yar bulunmaz -----------------------------------------Amâda yanar çerağım

Madde deyilki alınıp satılmaz--------------------------------------Ahâd samed bineğim

Gir yoluma yoldaş ol -----------------------------------------------Noktada huuu'dur durağım

Mânâ sırrıma gardaş ol---------------------------------------------Yetimi hakir görmeyin

Önden giden ehlullahı duydum -----------------------------------Dört hakikatle benim işim

Nefis girdabında çabaladım durdum------------------------------Vahdette haşir neşirim

Hakikat ap aşikar aleni imiş----------------------------------------Esfelde Ahsende pişiririm

Batıl yolda oyalandım yoğruldum----------------------------------Kesrette Hakka erişirim

Muharrem bi çare imiş haberim yokmuş -----------------------Himmetle Nusretle oldu bunlar !

Mânâ ummanıma dalanlara ziynetler çokmuş------------------Tarikata girip yoda kalanlar

Zati barim öyle azim uluki -----------------------------------------Nefsini hiçe saydı bulanlar

Dünyada uyumuşum örtüm yokmuş ----------------------------Ruh Nefis Tevhidinde doğanlar

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! ----------------------------Sahibi var bunların !

Daha yazılacak söylenecek pek çok ----------------------------Kutubumun ismi GALİB

Muhammed söylemiş kabul eden yok ! ------------------------Sırdır uluhiyetimin içinde

Ebu Leheb Ebu Cehil olma gel ----------------------------------Miracımda verdi ne acayib

Nefsimin arzularımın bekası yok ---------------------------------Nefsimin Ruhuma hicretimde

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! -----------------------------Sahibi var bunların !

Zatı uluhiyetimle makamlarımı geçirdin --------------------------GALİB adımın zuhuratını

Muhammed sırrımda abu hayat içirdin---------------------------Her tecellisinde görene

Aşk şarabınla enaniyetimi bitirdin --------------------------------Melami Muharrem hakikat verdi

Alemlerimin malikül mülkü Galib ÇEMREK ----------------------Azamet sırrımda yüzene

Himmetsiz olmaz himmetsiz olmaz ! -------------------------------Sahibi var bunların !

01-01-2010 07-10-2011

CAZİB DERVİŞ

Muharrem OL

BURSA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.