Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Peki birşey soracağım F1443KDS7'nin F1248QDP'den farkı ne arkadaşlar, bugün bir forumda tavsiyesiyle karşılaştım da ?

farkları bulmak için araştırmak lazım... ama f1443kds7 ilk 11 kg ise f1248qdp daha düşüktür sanırım... 1443>1248 den yola çıktım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

farkları bulmak için araştırmak lazım... ama f1443kds7 ilk 11 kg ise f1248qdp daha düşüktür sanırım... 1443>1248 den yola çıktım smile.png

Çok mantıklı olmuş Amelia:).. Ben biraz araştırma yaptım ve Lg 1248qdp makinesinin 7 kg kapasiteli olduğunu buldum. 10 yıl motor garantisi de var...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karışık yıkama özelliği olsaydı çok daha iyi olurdu ama pek çoğumuzun evindeki makinalarda zaten böyle bir özellik yok.. Olmasa da olur..

evet çoğu makinede yok.. ama karışık yıkarken kullanılan bir bezler var... çamaşırlar ile atıyorsun renklerin birbirine karışmasını engelliyor... denenmiştir bilginize :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.