Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Bende 5 ay konustugum sevgilimden ayrıldm baska kızlarla konusuyomus kendisi söyledi. Ben hep ona dedim ki naparsan yap bırakmam seni ne istersen yaparım dedim yeterki beni baskası icin bırakma dedim ama yaptı.İki ay oldu ayrılalı ama ben hala cok seviyorum ve hep ağlıyorum cokta özlüyorum ama elimdende bisi gelmiyo napiym Allah askına yardım edin bana.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Mrb bizim 1 yılık bir ilişkimiz oldu sürekli tartışıyorduk çok ilgisizdisevgimi beli edemiyorum ama seviyorum diyordu defalarca ayrılmamıza rağmen barışıyorduk bazen 2 gün ayrı kala biliyorduk bazen bir ay bu sefer artık ilgisizliğine dayanamayıp ayrılmak istediğimi söyledim oda yolun açık olsun isabet oldu dedi acaba dönermi bana 10 gün oldu ne aradı ne msj atı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba farklı şehirlerde 1 yıldır ilişkimiz vardı geçen hafta Pazar günü birlikte uyuduk konuştuk sabah kahvaltı ettik hop ertesi gün telefon dahil heryerden engel koymuş bana .. üstelik ortak bir arkadaşımıza eski sevgilimle barıştım hem çok kilolu aramasın beni demiş.. acı aldatılmıştık üzüntü içindeyim inanamıyorum ne olur bi akıl verin ne yapayım geri dönüp özür diler mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir meraklıbayan

6 yıllık ilişki üzerine terkedildim hemde isteme aşamasındayken neden gıttı dıye sorarsanız sogumus artık sevmıyomus halbukı ayrılmadan 2 gun önce yemek yedık ellerımı tuttu bır gun önce senı sevıyorum mesajı attı bunlar ise kendını bana ısındırmak içinmiş bunları yaptıgına ınanamadım aılesını araya koydum 10 gun peşinden gıttım sonuc mu hattını degıstırdı tum aılesınden engelledı benı ınsan nedensız nasıl sogur bana sorun sende degıl bende ben hep senı guzel hatırlayacam dedi evlılık hayallerı verılen sözler hepsı kocaman yalanmıs 45 gun oldu ben kendımı toparlayamadım sureklı aglıyorum cunku bunu haketmedım ben aıleme kadar arayıp ıkı dunya bır araya gelse dunyada sadece kızınız kalsa ona donup bakmam dedı benımle evlenırse mezara gırdıgı gun olurmus 6 yılını gecırdıgın adam bır anda olmus düşman hala soktayım sankı bunlar rüya bır kızı ümitlendırıp 6 yıl gecirip ailesının içine sokup evlılık vaad edıp sonra yarı yolda bırakmanın hesabını nasıl ödeyecek ha bırde bana tesellısı benı oldu say hayatına bırını sok unutursun bana ınan bu gunler gecıcek benım ıcın boyle agladıgına bır gun pısman olucaksın dedı koskoca 6 yıl yasanmıslıklarrr herkes hayatına baskasını sokmus dıyo habukı o yemın ettı baskası yok dıye ıcım yanıyoo yasadıgım haksızlıgı kabul edemıyorumm tek dılegım bır gun bın pısman olsun bu acıyı oda yasasın

Evet çok doğru :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir askmiyim gunahmiyim

Mrba ben sevdigim çocuğu en yakın arkadaşıma ayarladım tabi çocuk beni seviyodu bana teklif verdi ve ben ona ben seni sevmiyorum dedim ve ondan arkadaşım için bir şans istedim o kabul etmedi ama 1 ay sonra arkadaşıma bir şans verdi ve 2 gün çıktılar sonra ben ondan helallik istediğimde gözlerinden konusamamasindan beni sevdiğini anladım kızların baskısı ile ona hala benden bir şans istiyo musun dedim o da ben dusunecem dedi ve 2 gün sonra ewet istiyorum dedi ve çıktık 1 ay oldu sonra msjlasirken kız arkadaşımın konusu açıldı o da bana sen hep yüzüme kalkacan en doğrusu bitirelim dedi ve bir msjla bitirdi ben o kadar aradım açmadı ve benden helallik istediğinde helal etmiyorum seni affetmiyorum dedim ama o bu msjda geri dönmedi 3hafta hafta olacak sizce doner mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tam 4 yil beraberdik her gün bana seni cok seviyorum derdi ben demesem sitem ederdi sen beni sevmiyormusun neden sevdigini hergun soylemiyorsun diye. Sevgi kalbinde derdim sen benim nefesimsin derdim bundan ote sevgi olamazdi ben hep ona ben seni daha cok seviyorum dedigimde oda erkekler belli etmez ama daha cok sever derdi senin sacina zarar gelse dunyayi karsima alirim derdi bana bir gece tlfonda biraz atistik yarin goruselim dedi konuscaz bende ayrilmak mi istiyorsun dedim yuzume kardi soyleme dayanamam dedim sonra bulustuk arabada oturuyorduk kollarimdan tuttu kafani kaldir gozume bak dedi baktim ben seni hic birakmicam sen benimdin dedi yazimdan liseli asik sanmayin ikimizde 30 ustu yaslardayiz onu cok seviyordum hep konusur hayaller kurardik buyuk ikramiye hangimize cikarsa otekini isyeri kurup mudur yapacakti herseyi konusurduk ama ciddi konulara hic girmezdik cunku ben duldum cocuklarim vardi o hic evlenmemis ailesinin soyunu o yurutecekmis ben onu deli gibi severken sonumuzun boyle olcagini biliyordum zoruma giden 4 yil biz evli gibi yasamisiz bana durust olmasini beklerdim ayrilali 8 ay oldu ve ayrilmadan iki ay oncesinden hal ve tavirlarindan benden uzaklasmaya basladigini anlamistim neden boyle yapiyorsun dedigimde bir yakinini kaybetmisti kendime gelemedim toparlanamiyorum deyip dururdu bak derdim arada baska kiz varsa bitirelim yaa delimisin seni nasil sevdigimi biliyosun falan demeler artik hafta sonlari kankayla buluscam falan ayaklari her hafta sonu benim evde kalmisti hafta sonu ben sabah uyandirmaya calisirdim hadi git biri gelmeden eve zoraki giderdi ilk zamanlar ayrildigimizin gecesi yine beraberdik sabah uyandirmak icin yanina gittigimde baktim kalkmis hazirlanmis hayirdir dedim seni 4 yildir su yataktan kaldirmak icin saatlerce ugrasiyodum,!!!meger bizimki ikinci sevgiliyi etmis benim yanimdan kalkip benim yemegimi yiyip gidip onla bulusuyormus bitirelim dedim benim sevgimin degeri kalmamiski boyle yapiyorsun dedim. Yine inkar etti baska liz yok diye ama ben iyi deyilim sanada aci veriyom bitsin dedi.. noktayi koyduk ikimizde ve ben onla ayni sehirde yasiyorduk ayriliktan sonra baska

Sehire yerlestim onla beraber oldugum sehir bir gun bir yerde karsiladiriz diye aci cekiyodum ondan uzaklasirsam daha kolay unuturum dedim amaa olmuyor yapamiyorum 8 aydir gozumden akmayan yas kalmadi gozumu aciyorum aklimda günün bir saati unutsam onada raziyim bir saatde olsa acim dinerdi hayatin artik benim icin bir anlami kalmadi bir turlu toparlayamiyorum kendimi Ooo napiyor tahmin ettigim gibi kizla sozmu ne yapmislar iki ay oncesi mesaj atti bana nasilsin dedi cok iyiyim sende iyisin mutlusun dedim oylemi gorunuyor dedi ve bana beraberken soyledigi gibi bitanem yazdi dedim hayatinda baskasi varken neden bana bitanem diyorsun senin yerin bende hic degismicek dedi offf bu nasil bir sevgidir baska kizla oldugunu bildigim halde nefret edemiyorum ondan hergun aci cekiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba arkadaslar aslinda sorum erkeklere bende bi bayanim 3 yillik bi iliskim oldu birbirimizi cok seviyorduk asiktik son 11 ay bi karar almistik ve biz iliskiye girdik 25 gun veya bir ay oldu gorusemiyoruz ailesi beni istemiyorlar ve kabul etmiyorlar arkamdan cok cirkince laflar soylediler benim daha once hic bu kadar uzun iliskim olmamisti ilkti ilk defa asik oldum cok sevdim suan bir muzik bile dinleyemiyorum her aksam namaza oturup allaha el aciyorum kavusmak icin ne oldu nasil oldu anlamadim kuzeniyle konusuyordum o bizi konusturdu iki gun once bana dedi ki ben seninle olmak istemiyorum artik dedi ailemin istemedigi biriyle mutlu olamam nasil devam edebiliriz bitti dedi annem enistem ablalarim herkez duydu bu olayi onlar beni istemiyorlar ama namusumu ustune aldi sevdigim adam evlenecektik biliyorum oda beni seviyor hala ama ailesi herkez karsi geldigi icin hicbirdey yapamiyorum beni sevdigini hissedebiliyorum ama bilmiyorum belkide olmasini istedigim icin boyle dusunuyorum ikimizde daha 19 yasindayiz ben kendime yediremiyorum bi kiz olarak cok zoruma gidiyor 3 yildir ailesi yuzume gulduler hep sonradan biz zaten istemiyorduk dediler cocugu sakliyorlar ortaya cikmiyor ki enistem annem cok sinirliler bu konu hakkinda bisey yapamiyorlar arkadaslar sizce ozler mi geri doner mi cok ama cok zor bi durum benim icin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar aslinda sorum erkeklere bende bi bayanim 3 yillik bi iliskim oldu birbirimizi cok seviyorduk asiktik son 11 ay bi karar almistik ve biz iliskiye girdik 25 gun veya bir ay oldu gorusemiyoruz ailesi beni istemiyorlar ve kabul etmiyorlar arkamdan cok cirkince laflar soylediler benim daha once hic bu kadar uzun iliskim olmamisti ilkti ilk defa asik oldum cok sevdim suan bir muzik bile dinleyemiyorum her aksam namaza oturup allaha el aciyorum kavusmak icin ne oldu nasil oldu anlamadim kuzeniyle konusuyordum o bizi konusturdu iki gun once bana dedi ki ben seninle olmak istemiyorum artik dedi ailemin istemedigi biriyle mutlu olamam nasil devam edebiliriz bitti dedi annem enistem ablalarim herkez duydu bu olayi onlar beni istemiyorlar ama namusumu ustune aldi sevdigim adam evlenecektik biliyorum oda beni seviyor hala ama ailesi herkez karsi geldigi icin hicbirdey yapamiyorum beni sevdigini hissedebiliyorum ama bilmiyorum belkide olmasini istedigim icin boyle dusunuyorum ikimizde daha 19 yasindayiz ben kendime yediremiyorum bi kiz olarak cok zoruma gidiyor 3 yildir ailesi yuzume gulduler hep sonradan biz zaten istemiyorduk dediler cocugu sakliyorlar ortaya cikmiyor ki enistem annem cok sinirliler bu konu hakkinda bisey yapamiyorlar arkadaslar sizce ozler mi geri doner mi cok ama cok zor bi durum benim icin

Şimdi tatlım...  pasif erkekler analarının yada ailelerinin yönetimine neden girerler biliyor musun? parası yoktur, özgüveni yoktur çalışmadan yaşamaya alışmıştır. ailesi ona sürekli gerizekalı aptal diye diye onu buna iyice empoze etmiştir. kaldı ki nefret ettiği aile bireylerinin de sözünden asla çıkamazlar buda zaten gerçekten gerizekalı olduklarını perçinler... bu kalitesiz haya edep yoksunu v.sv.s  kişiler  sonrasında çirkinleşirler...sana aldığı bir hediyeyi bile bedelin ödenmişti senin! istersen ailene yollayayım sana gönderilen para dekontunu gibi çirkince bir şerefsizliğe kadar işi götürebilirler... oysaki o parayı sana gerçekten ihtiyacın olan bir eşyayı alman için çeyrek bedeli kadar küçük bir rakam olsa bile onunda katkısı olduğu için sen severek kabul etmiş olsan bile o daha sonra bunu kendi götünü kurtarmak için sana karşı çok çirkince kullanacak bir ****** olduğunu görebilirsin. ve anlıyorum ki sen de böyle çirkin bir insancıklara denk gelmişsin... ama bak şimdi sana bir tavsiye sakın üzülme ve asla gelse bile bu çirkinlikte insanları hayatına müdahil etme!

bırak bu insanlar başkaları ile evlensinler ve allah onlara bir kız evlat nasip edecektir!

tesadüfmüdür! asla!

eğer kötü bir erkeğe allah kız evlat nasip ediyorsa bu tavafuk'tur... ettiğini, söylediğini, yalanlarını kandırdığını o masum başka kız evlada yaşattığınla sınanacaksın demektir. bekle sabret çok dua et! ve erken gördüğün için bu yüzünü her gün şükret! yanına kalmaz kimsenin yarına kalır... wub.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba @_bir umut.._*   @@simin yazdıklarına ilaveten: anlaşılan kapalı bir ailede ve çevrede yaşıyorsun.

ama sen kendini bu insanların gözleriyle görme. bu kendine yaptığın en büyük haksızlık olur.

birini sevmiş ve onunla birlikte olmuş olman seni kirlenmiş, namus sorunu olan biri yapmaz.

sadece seni birini sevmiş, denemiş ve yanılmış biri yapar. bu suç değil.  

sevdiğin insanın seni böylesine  tutucu bir ortamda yaşadıklarınla tek başına bırakması çok acı ama geçecektir.  

bütün bu yaşadıklarının üzerine çıkabilirsin.

yaşadığın çevre itibarıyla çok zor gelebilir ama imkansız değil. bunu başarmış nice kadınlar var. sende bunlardan biri olabilirsin. 

geri gelmesi senin hayatında hiçbir sorunu çözmez. umarım onsuz en sağlıklı çözümleri bulur, hayata yine yeniden diyebilirsin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Meraba benimde iki yıl süren bi ilişkim oldu uzaktan aşktı bizimki gerci pekte aşk sayılmaz cunku duyduguma gore o beni hic sevmemiş. İlk tanıştıktan bir ay sonra askere gitti bir sene boyunca namusumla asker yolu bekledim bir sene boyunca hic gormeden bekledim sabahlara kadar sag salim dönsün diye yaradana açtım ellerimi yalvardım askerden geldi sag salim sükürler olsun 2ay sonra buluştuk hersey çok guzeldi ablalarimla tanisti ciddiyiz dedi çok seviyorum dedi bana annesinin üzerine yemin etti seni asla bırakmıycam dedi sözler verdi yeminler etti inandim güvendim ailesiyle tanistim ailemle tanisti hersey ciddiydi onu canimdan vazgecebilecek kadar cok seviyordum hala seviyorum benimle birlikteyken facesindeki nişanli yazan ilişki durumunu yok yapmişti 24gun once ortada hic bisey yokken beni terk etti gitti heryerden engelledi baskalarindan aradim küfürler etti yuzume kapatti beni sevmedigini soyledi sozce bunun yaptigi adamlik mi soz verip gonuk verip yari yolda yuz ustu birakmak delikanlilik mi ben asla ona hakkimida sevgimide helal etmiycem. Çok merak ediyorum acaba pişman olup bana donmek isteyecekmi?

döndumu ?
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1 buçuk aylık bir iliskimiz oldu bana cok bagliydi benden onceki hayati hep serserilik yaparak hatda bir kac defada madde kullanmis beni hep cok sevdiğini bizi guzel günlerin bekledigini daima soylerdi baya seviyordu ve beni kaybetme korkusu o kadar vardiki bi gün yüzük takalim ciddiye binsin is dedi kirmadim takdik yüzükleri bi ara tatile gittim diye aksamlari uyuyamiyordu ağlamaktan gözleri morarirdi uykusuzluktan o kadar ozluyordu gel diye yalvariyordu sonra gorusemedik gelmeme ragmen 20 gun felan sonra ayriligimiza 3 gun kala gel yine goruselim lütfen dedi olmaz dedim bayram telasi girdi pek konuşmadi benle sonra tam isleri bitti sabah msjda kandirmayalim birbirimizi olmaz bizden birsey umutlqndirmayalim kendimizi biktim senden dedi sıkıldim bende hemen gururdan tamam olur dedim sonra uzun bi veda konusmasi yazdi ozeldin benim icin diye bende bb engel aticam dedim engelledim 4 gundur konusmuyoruz coooook ozledim geri donermi sizce nolur cevap verin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Terkedilenin cektigini sadece kendisi bilir, Allah kimseye vermesin. O aciyi gecmiste cekenler o acinin ne kadar derin ve ne kadar zor tasindigini hatirlarlar. Ama icinde olana ne anlatsan bos. Cildiracak durumdadir. Hic bir olumsuz cavaba hazir degildir. Sadece yaslanacak ve anlayisli bir omuz lazimdir ve ZAMAN. O hic bitmeyecek sandigin derin aci zamanla azalacak.

En baslarda inanmasanda azalacak. Benimkisi öyle degil, gecmez sanirsin ama zamala gecer. Aklin basindadir, vücudun kontrolün disindadir sadece, yani hormonlara bagli olan tarafin. Bir türlü zehirlenme gibi. Zamanla vücut o giden insanin zehrini azaltip atacaktir.

Sabirsizca ne zaman dersin, ne zaman azalacak. Sen o aciyi dibine kadar yasa, karsi gelme hislerine her ne kadar kötü olsalar bile. Cabuk gecsin diye ugrasirsan o daha da uzar. Kafanda bin türlü senaryolar üretirsin, hic biri seni tatmin etmez.

Neden diye sorarsin cevabi yoktur. Kisir döngüye girer düsüncelerin... Düsünme, inatla düsünme. Kendini düsünürken yakalarsan bilerek durdur. Kendini ikna et. Biraz acitir bu yazdigim ama: Lütfen kendin icin yap bunu: Bittigine ikna et kendini. Onun dönme ihtimali olsa bile bu senin kontrolun dahilinde degil. Bu ikna senin toparlmaman icin önemli.

Hic düsünme günden güne yasa. Iyi bir dost bul her seyini anlatabildigin, seni seven bir dost. Dök icini. Duygularina müsade et. Utanma, insansin sen ve bu duygular senin insan oldugun icindir. Hepimiz senin gibiyiz. Bende gectim o acimasiz yakan cölden. Sanmaki onun gibisini bir daha bulamazsin, onun gibi seni anlayani, huyu onun gibi olani, onun gibi sana bakani, senden bir parcaydi sanki de ayrilip gitti...

Ne yazsam tatmin etmez seni. Seni böyle düsündüren o tiryakilik ve o tiryakiligi olusturan zehir azalacak. Sunu unutma dostum. SÖZ VERIYORUM SANA, GECECEK! Yaz biraz duygularini ki icinden ciksinlar, konus birileriyle yada dök kagida ki bosalsin icin.

Allah seni bir tane yaratmis. Tipa tip senin aynin yok bu dünyada. Ne kadar degerli oldugunun farkindaligini yükselt. Öyle biri cikarki birgün karsina, sendeki o farki gören. Bütün gecmisin icin sükür edersin. Bugün göremiyorsun sadece... Isyanda olma onun icin, duaya ver kendini, Allah sabrini verir!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Tarih 21.09.2015 at 03:27 , Misafir terk edeilen kiz dedi:

Bende sevgilimden ayrildm yazmamam gerektigim halde defalarca yazdm yaptiklarimdan dolayi cok pismanim aslnda gecen pazartesi bi sans vermisti bana ben istedigim zaman olacagz demisti ama bn dayanamayip yine yazdm oda bana kotu bir sey soyledi ve cok zoruma gitti watsapta engellemedi bni.. Ne yapacagm akil verin bana

Bela ol ne olursa olsun yaz ara engellerse başka yerden ara benim gibi ol ben 1 yıl 3 ay böyle yaptım ve şuan konuşuyoruz 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba dsha önce tanıştığım biri vardı 7 yıl önce onu Red etmiştim gecen yaz yine yazdı ama yine istemedim geçenlerde karşıma çıktı takipleştik bana yazdı 2 hafta konuştuk ben olumlu bakıyordum ama ona belli etmedim. bişey yoktu mutluydu bende ama bir anda uzak durmaya sormamaya başladı yazmamaya bende cok üzüldüm tam alışmıştım halbuki yıllar önce de ulaşmaya çalışmıştım ama ulaşamadım. sonra ben dayanamadım yazdım biz olabiliriz diye cocuk zamanım yok deyip beni bıraktı gitti aslında bana yazan birşey olmasını isteyen oydu. sizce bir insan bir insanla bir yola girmek isteyip niye kendini geri çeker pişman olsun istiyorum çünkü üzdü olur mu peki bilmem Sizce? 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Benim bir buçuk yıllık bir erkekle ilişkim vardı. Kendisi Türkiye’de ben Almanya’da ama akraba sayılırız, birbirimizi tanıyoruz yani. Ailesi beni çok sever ve ilişkimizi onaylıyorlar. Mesafeye rağmen çok eğlenirdik, herseyini anlatırdı ve beni herseye dahil ederdi. İlk başlarda herşey çok güzeldi ama sevgilim tek tük yalan söylerdi ben anlayıncada kavga çıkarırdı.

Bir gün kendisi Karadeniz’e geziye gitti ve benden orda bi tanıdığı kadın olduğunu sakladı bende ayrıldım. Sorun bir kadının olması değil benim sorduğum halde bana yalan söylemesi. Neymiş korkmuş beni kaybetmekten. Bir kaç kez ayrıldığım oldu ama ayrılığımız en fazla 30 dakka sürdü çünkü kendisi hep yazdı bana ve beni suçlayarak bir şekilde barıştık. Sonra bir kez daha yalanını yakaladım ve ayrıldım. Ayrılınca beni her yerde engelledi ama 3 hafta sonra yine geldi ve yine beni sorumlu tuttu, kendisini masum olduğunu ve benim ona güvenmediğimi belirtti. Bir şekilde arayı yine düzelttik.

Bir ay sonra yine yalan söyledi ve ben artık onu kanıtlaya bildim, bu seferde üzerime gelme demeye başladı ve zamanının ihtiyacı olduğunu belirtti, tamam dedim ama ayrıldı gibiydi. İki hafta konuşmadık ve ben onu aradım artık bir açıklama yapması gerektiği söyledim insan iki hafta boyunca düşünür mü? . Ben bitirirsem birdaha geri dönüşü olmaz dedi. Benim zorumla benimle konuştu aradığımda o konu hakkında konuşmayalım dedi ama beni bekletiyor. Bana ayrılmak istemiyorum ama başka yoluda yok dedi. Bırakma dedim, lütfen zorlama dedi, seni kandırmak istemem dedi. Belki bir gün yine karşılaşırız dedi. Olacağı varsada artık olmaz dedi. Sen bana güvenmiyorsun dedi.

Bende benim İçime güvensizliği sokan sensin dedim, ayrılmak istediğine emin misin diyince emin değilim ama doğrusu bu dedi. Ben ağladım tabiki, seni seviyorum bunu asla unutma kendime iyi bak dedi. Numarani silmem demisti bir hafta sonra yani Dün numarami da silmis.

Neden böyle yaptı? Ve sizce geri döner mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

döner.. ne olursa olsun döner defalarca yaşadım her seferinde kabul ettim içimdeki sevgi his yüzünden.. ama öyle bir zaman geliyorki anlıyorsun ne kadar geç olsada yanlış karar veridiğini kesinlikle 2. şans 1.ye ihanettir.. herkes eninde sonunda layığını buluyor bırakın giden gittiği yerde kalsın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir Giden defolsun

Gidenin arkasından ağlamayın,ileride evlenseniz bu karakterle çocuklarınızı ve sizi yüzüstü bırakıp yine gidecektir,kurtuldum diye kurban kesin,insan kendi katiline aşık olurmuş,kalbinizi kıran yarın sizin belinizi de kırar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir unutmak gerek

Başlığa ilk yazan kız arkadaşın yaşadıklarıyla paralel şeyler yaşıyorum keşke geçen 8 sene de neler yaşadı şuan ne durumda bilebilsem. Yeni biriyle tanışıp mutlu olabildi mi? Unutamadığı haber beklediği o adamdan bir daha haber alabildi mi? Belki evlendiyse eskiyi hatırlayıp üzüldüğü günlere pişman oluyor mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir öylesinebiri

beni çok sevdiğinden emindim bir gün ansızın beni bıraktı ve şuan başkasıyla değmiyor gençler hiç kimse için kendinize ödün vermeyin..ama pişmanlık terk eden kişi de mutlaka bir gün olacaktır belki 10 ay sonra belki 1 yıl sonra ama elbet bir gün :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir Misafir gizli

İlk aşk çocukluktan bizzat yaşadığımı anlatayım,7 sene birlikte olduğumuz tüm hayallerimin sahibi evimin hatunu helalim dediğim bir kez elini tuttuğum bakmaya kıyamadıgım büyük yeminler sözler verdiğim sabah ezanlarını şahit tuttuğum o masum aşk,üniye gidince sudan çıkmış balık gibi boşluğa düşüp imtihan olduğum gaflete şeytana uyduğum ihanet girdabına girip sesinden utanır yüzüne bakamaz olduğum sebepsiz benden nefret etsin diye terk ettiğim o muhteşem insan,göz göze geldiğimizde kalplerin konuştuğuydu bir zamanlar,14 yıl geçti evlendim çoluk çocuğa karıştım,oda aynı şekil evlendi çocuğuda var,unuttum mu ? Neden terketttim? Nasıl oldu? Hayat o kadar kısa ki bazen gaflete düşünce gözlere perde iner,kendince delikanlılık yaptığını sanır haketmediğini oyun olduğunu sanarsın ama bitmiştir,Şimdi ise çaresizlik girdabı vicdan azabı uykusuz sessiz gecelerin gözyaşı ,sevgi farklıdır,aşk başkadır,Büyük sözler büyük yeminler vermeyin Sema ya giden her söz size imtihana sürükler,Sonra kıldığınız namazlar da duadan başka bişiy gelmez elden,bir helallik bile isteyemezsiniz,Fani dünya ahrette de dileyemezsin..Keske terk eden değil terk edilen olsaydım,en azından bir kez ölürdüm,nefesi yarım almaktan iyidir.Son söz ahiretteki hesaba kaldı bu dünya da ne yapabilirsin ki elden ne gelir yakışır mı başkasının helaline göz dikmek ?Kader...Unutulmaz mutlaka hatırda gönülde kalınır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba, 1 hafta önce 7 aylık ilişkim bitti erkek arkadaşım ayrılan taraf oldu. Birbirimizi çok seviyorduk ama ben ilk başlarda ondan çok emin değildim annem istemiyordu ve bu yüzden ona bazen soğuk davranıyordum sebebini d söylemiyordum bir iki kere ondan durup dururken ayrıldım ama 1 gün sonra geri döndüm o da zor da olsa affetti ben onu üzdüğüm için pişman oldum ve ona daha güzel davranmaya başladım ama yine dr aramızda sorunlar çıkıyordu benim onu çok sıkmamdan vs. şikâyet ediyordu benim onu sevdiğimden şüphe ediyordu. En son bana soğuk davranmaya başladı hevesinin inancının kalmadığını söyledi. Ben d ayrılmak istiyorsan söyle dedim ve zor da olsa söyledi. Onun küçük bir rahatsızlığı var ve bu yüzden strese üzüntüye gelmek istemiyor. Bunu da sürekli dile getiriyordu. Ben iki kere ona dönmeye çalıştım ama ama kabul etmedi mutlu olduğunu artık kimsenin onu uzmedigini çok yorulduğunu hayatına da kimseyi almak istemediğini söylüyor ben mesaj attığımda beni tersliyor yazma artık diyor. Ne yapacağım bilmiyorum pişman olur mu ilerde ben onu çok seviyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.