Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
Misafir Unutamıyorum

Sevgilimden ayrılalı 6 ay oldu ve hala unutamıyorum orta sondayken aynı okuldaydık ce o şekilde birlikte olduk sonra ben verdiğim sözü bile tutamadım yani uzun mesele orası ve güven bitti sonra benden ayrıldı ve bu çocuk güvene aşırı önem veren biri suç bende açıkçası ayrılmakta da haklı ve ayrıldıktan 1 ay sonra özledim diye mesaj attım o bende özledim ama unutmak için elimden geleni yapıyorum ben seni çok sevdim falan dedi ve okullar kapandığında ben bundan helallik istedim benim yüzümden 9 yıllık arkadaşıyla arası bozulmuştu nasılsa daha göremem dedim helallik istedim işte dedi boşver takma kafana bu yaptığın çok güzel karakterli bi davranış falan filan dedi ve yaz tatili bittikten sonra liseye geçtik ve aynı okula düştük yine tam unuturum okullar değişti derken lisede de aynı yere düştük sürekli görüyorum ve çok fazla bakıyo arkadaşlarım konştu dedi seni çok seviyo neden kabul etmiyosun falan ya gerçekten olmuyo falan filan demiş yani öyle sizce beni 3 ay görmeyip okul başlayınca gördüğünde tekrar bi hoşlantı olmuş mudur?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir senelik bi ilişki ama bu surede bi çok kez ayrılıp barıştık ve çoğunda o ayrıldı. En son herşey çok iyi gidiyodu tam artık ayrılmıyıcaz bi daha derken dün yine bitirdi ve tek sebebi o mesajlarımı gormemis bende takmadı sandım sonra peki o zaman sen bilirsin iyi geceler dedim diye senin sevgine inanmıyorum dedi ve bitirdi sizce burda kim hakli gercekten seviyo mu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Döner hep söyle olmustur kIz sevmez erkek sever erkek gider kiz onsuz olamiycagni anlar onu özlemedim,unutum bitti der taki o senin karsina cikar ayaklarin titrer ,elin terler sogur ,yürüyemesin .sadece kendini kandirsin sent hala onu unuadin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ben Erkeğim tek msjla terk edildim vatsaptan engelliyim telde engellıyım  hiç konusamadım başka numaradan aradım  genede açmadı   başka telden msj attım defalarca cvp vermedi  eden benden kaçıyosun dıye msj attım.  bana enson  arama  beni dedi  görüşmek istemıyorum  aniden boyle dedi şaşkınım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir YaraliCeylan

Dönmez arkadaslar dönmez! 2 yillik bir iliskimiz vardi, güzel basladi ama sonu çok kötü bitti. Kendini sevdirdi bana sevdim hata asik oldum ona. Bir çok kez ayrildik baristik, hep o ayrilirdi ben bekleredim sonunda dönerdi.Öyle öyle bir gün gidis o gidis bekledim sevgilisi oldugunu ögrendigimde yapma sen onu sevmiyosun diyip dil döktm agladim hata yalvardim. Geri dönmedi. Duydumki Pesinden kosmalarimi bu yeni yaptigi sevgilisine anlatmis. Kisaca kimsenin pesinden kosmayin rezil eder SIZI! ve bosuna beklemeyin 1 sene 3 ay oldu hala dönmedi. Dönmiycekte..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni kız arkadaşım terketti bu forumda da genelde kızlar var sanırım siz kendi açınızdan düşünüp cevaplayın empati kuramadım merak ettiğim şeyler var. Güzel bir ilişkimiz vardı çok şey yaşadık çevresindekiler kıskanıyordu hayaller kuruyorduk evlilik üstüne yalnız ben onun üstüne çok düştüm çok ilgilendim ipler elindeydi kendimi ağırdan satmadım bu benim hatamdı, falan filan. Sonuçta bir gün arada olan küçük tartışmalardan biri oldu sonra da benden ayrıldı birkaç kez daha sebebini öğrenmek için görüştüm zar zor ikna ettim görüşmeye de! Bana hiçbir sebep söylemedi söyleyemedi kısacası birdenbire çekti gitti ve halada hiçbir şey demedi ben bunu zaten anlamadım ama artık anlamaya da çalışmıyorum. Merak ettiğim şu; ben haftalarca o kadar çok üzüldüm ağladım uyuyamadım yemeden içmeden kesildim kilo verdim sigara falan deli gibi içtim kendimi paraladım, acaba o bir kez olsun üzülmüş müdür, bir gün yattığında gözünden bir damla yaş gelmiş midir veya aniden içine bir şey düşüp beni hatırlamış mıdır pişmanlık demiyorum sadece bir parça canını sıkmış mıdır yaptığına bu kadar acımasız bir insan. Bunu merak etmiştim ?

Emin ol ki üzülmüştür ağlamıştır aklınada girmissindir ama...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

5 yillik bir iliskiden sonra ailemin istememesi üzere kactim gecen yaz dügünümüzü yaptik bir kac ay sonra hamile kaldim daha 2,5 aylik hamileyken esim kacip gitti sacma sapan sebeplerden. Ne kadar ugrassamda geri dönmeye niyeti yok gibi daha ne yapabilirimki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben 5 yil sevdm birini bi turlu olmadi kader birlestirmedi ama. Baska sehre yerlesti bidha gormedim uzun bir sure. Sonra aradan 1 yil gecti bigun ben faceye bi girdim msj atmis numarisini birakmis bana ulas konusacklarm var diye bnde ulastm konstm. Bana dedi temeli döndum o istanbla gtmsti urfaya geldi tekar hersyi birakp geldgni soyledi ben sok oldum hala cok seviyodum gece evimin onune geldi arabayla ici icine sigmiyodu sabh olsnda goruselm diye. Ben calsyodm isten sonra gorustk sanki yillardr konusuyo gibydk aslinda cok uzn bi hikayemz vr lisede tanismistik uzun yillar cikmistk olmamisti ayrildk aradan bir yil gecti koskoca bir yil ve geri döndu . Biz cok mutlydk hersy yolunda giti üc hafta kadr sonra ne oldgnu. Anlayamadm bi suru aile sorunlari oldu onun ve beni aramamaya basladi konsmadi hicbisey demeden cekti yine giti biti bile demedi sonra gormedim hic kayboldu bi anda geldi hersyi mahfetti yani dönmesi sorun degl arkdslar herkz bigun döner eger sevmise gercktn . Ama ömur boyu yaninda kalmk önemli. Ben ona hic hakkimi helal etmedim hic mutlu olamadim ben o da olmasn . Belki okur bunu bigün burdan .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Evliyken zaten iliskisi vardi 4,5 sene yalvardim cocuklarim icin.,cok hatalarina goz yumdum ama nafile bosandi bende imzaladim., kotuye bisiy olmuyo geri donmezde herseyimi aldi maddi manevi nafaka bile istemedim Allaha havale ettim dile kolay 19 sene cektim kotu aliskanliklarindan tut her pisligini simdi adam oldu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bakın hanımlar erkekler zaten sevsede çok öncede ayrılma sinyallerini verirler mesela sosyal hesaplarda çok takılırlar size normal arkadaşıyla konuşuyor muş konuşurlar ne bilim buluşmaya gittiğinizde uzak oturu ya da yanınnızdayken aa şu kız ne kdr tatlı vs. gibi davranışlarda bulunurlar yani siz hayatındayken onlar zaten çok önceden kendilerine yeni bir arayış içinde olmuşlardır belki de sizinleyken bulmuşta olabilir ve bakın yorulmuş bir erkek varsa bu yüzünden sizi bırakmışsa emin olun ki elinde sonunda sizin değerinizi anlarlar ama yapmanız gereken şu olmalı sizi bir defa bırakan hep bırakır kimseye açık kapı bırakmayın ha çok mu seviyonuz gerçektenbi ilişki de neler beklediğinizi iyice ona anlatın ve bunu kavramasını sağlayın emin olun ki bazen seven erkekte gider hele bu zamnda seven sevmeyen aldatma yollarında yani kendinizi kaptırmayın davranışlarına sürekli bakın ve dikkatli olun bnde terk edildim başka kızlarla konuştuğunu söyledi ama arkadaşça ve unutmayın siz ne yaparsanız yapın giden birini tutamazsınız gitmek mi istiyor bırakın kendi haline döner ya da dönmez siz o zmn zarfında kendinizi iyileştirmeye bakın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ilk başlarda unutamıyorsun onsuz hayat duruyor yediğin içtikğinden gezdiğin hiç bir şeyden keyif alamıyorsun ama sonra onun gelmiycegine alışıyorsun 3 ay sonra adı bile geçse hiç canin yanmiycak ve hissizlesicen gelsede git diyicen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah buyuruyor ki ayakkabı baginizi bile benden isteyin .isteyin ki vereyim. Şüphesiz kalpler benjm elimdedir dilediğimi diledigime isindiririm. Öyleyse Allahtan hayirlisiyle onunla birlikte mutlu olmayı hak yolunda birbirinize rehber olmayı dile ve sus. Zira allah sana bir kapı Acarsa onu kimse kapatamaz ve senin olan bir şekilde sana gelir. RabBim sabretme gücü versin amjn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir misafir selin

Arkadaşlar bende erkek arkadaşım ile ayrıldık o ayrıldı ama beni çok seviyordu üç yıl pesimden koştu bana çok değer veriyordu hala da öyle ve biz kuzeniz kendisi dayimin oğlu olur.ayrıldığımız halde dört gün önce teyzem ile msjlasirken yanına oturup tüm msjlari okunmuş bide bana slm söyledi üstüne teyzemle selfi yapıp net e attı beni kıskandırmak için pişman mi olmuş geri döner mi sizden akıl alsam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.