Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar,

benim forumdaki erkek arkadaşlara bir sorum olacak,birşeyler yazarsanız çok sevinirim,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüm çocuk ' birbirimize uygun değiliz' dedi ve beni terk etti,bir daha da birbirimizden hiç haber almadık çünkü ortak hiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

ondan hiçbir beklentim yok ama sadece merak etmeden duramıyorum hiç pişmanlık duymuş mudur, beni hiç düşünmüş müdür?

bir erkek görüştüğü, bir şekilde emek harcadığı bir kızı terk ettikten sonra birgün gelir de arkasına dönüp bakar mı, o kızı özler mi,ufak da olsa bir pişmanlık hisseder mi, kendisi için o kız bir anlam ifade eder mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

merhaba arkadaşlar,

benim forumdaki erkek arkadaşlara bir sorum olacak,birşeyler yazarsanız çok sevinirim,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüm çocuk ' birbirimize uygun değiliz' dedi ve beni terk etti,bir daha da birbirimizden hiç haber almadık çünkü ortak hiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

ondan hiçbir beklentim yok ama sadece merak etmeden duramıyorum hiç pişmanlık duymuş mudur, beni hiç düşünmüş müdür?

bir erkek görüştüğü, bir şekilde emek harcadığı bir kızı terk ettikten sonra birgün gelir de arkasına dönüp bakar mı, o kızı özler mi,ufak da olsa bir pişmanlık hisseder mi, kendisi için o kız bir anlam ifade eder mi?

meraba..

ben kızım ama yinede sorunu kendimce cevaplamak istedim.. kesinlikle pişman olur.Terkeden insanın vicdanı rahat durmaz.. bi şekilde aklına gelirsin ve en ufak bi yalnızlığında özler seni.. bana kalırsa eninde sonunda bi şekilde seni arıyacak belki vicdanı rahatsız olup seni merak ettiği için belki de seni sevdiğini anlayıp özlediği için arayacaktr.. Ama bence sen şuan onu boşvermeye çalış başkalarına bak.. Ne zaman ümidini kestin işte o zamn bişiler olur;) hayatımızda da hep öyle olmaz mı zaten:) bi dene bakalım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gelmez neden gelsinki, gelseydi hic birsey soylemeden cekip gitmezdi.. Gitme planlari bir gecede olmus birsey degildir bence daha onceden kararini vermis.. Diyelimki pisman oldu ve geri geldi sen terkedilen biri olarak kabul edecekmisin ?! yada soyle dusun cocugun yerinde sen olmus olsaydin geri gelirmiydin ciks ben olsam geri gelmem unutmustur simdi o seni bence sende unut !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle katılmıyorum...

bırakıp giden insan eninde sonunda bi şekilde döner.. bu böyledir yani kadın erkek ilişkilerinde bi nevi kural gibi bişeydir.. buna kısır döngüde diyebiliriz.. ama bencede unutsun.. çünkü tamda unuttuğu anda karşı tarafta bi kıpırtı oluyo.. artık malum mu oluyo noluyosa B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mmmm Katil cinayet mahaline geri doner diyorsun yani.. oldu oturup katilin donmesini beklesin kos kos eee donunce ne olacak o evlenmis coluklu cocuklu arkadasta terkedeni beklemekte elinde bir papatya geldi gelmedi geldi gelmedimi diyecek :yuvarlan: Ama ben geri donecegine pek inanmiyorum acikcasi kendini kandirmaktan baska birsey degildir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mmmm Katil cinayet mahaline geri doner diyorsun yani.. oldu oturup katilin donmesini beklesin kos kos eee donunce ne olacak o evlenmis coluklu cocuklu arkadasta terkedeni beklemekte elinde bir papatya geldi gelmedi geldi gelmedimi diyecek :yuvarlan: Ama ben geri donecegine pek inanmiyorum acikcasi kendini kandirmaktan baska birsey degildir..

biz kızlar için önemli olan onun dönmüş olmasıdır.. ne şekilde döndüğü önemli değildir yani en azında çoğu için bu böyledir ;)

bende tabiki oturup kös kös gelmesini beklesin demiyorum.. çok klişe olucak ama zaman gerçekten herşeyin ilacı.. zamanla arkadaş hem o çocuğu unutucak hem de o çocuk pişman olup geri adım atıcak işte böle bişi yani :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nedense siz kizlar terkedilen olunca ya kabul edemiyorsunuz yada sevdiginizi terkedilince anliyorsunuzki ahh geri gelse diyorsunuz :)) peki terkeden sibel79 arkadasimiz olsaydi yine halen donsun yada sibel arkadasimiz ona donermiydi nope yuzune dahi bakmazdi bence soyle bir gercek var Siz kizlar terkedilmeyi kabul edemiyorsunuz sadece terketmeyi kabul ediyorsunuz :)) Ama tabiki cocuktada hata yok degil hani en azindan giderken aciklama yapmasi gerekirdi neden ve nicin Eseklik etmis :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biyerde şöyle bir yazı okumuştum.. yalnız dikkatini çekmek isterim bu yazıda kesinlikle cinsiyet ayrımı yok yani tüm insanlar için geçerlidir ;) şöyle ki: " insanlar, gelmeleriyle kendilerini yalnızlıklarından kurtaran insanı severler; gitmeleriyle de kendilerini yalnız bırakan insana aşık olurlar.." bence kesinlikle doğru bir söz.. ayrıca bu soruyu soran sibel değilde soner olsaydı kesinlikle onada aynı yanıtı verirdimm..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Evet , dönmez diyenler kazandı ne yazık ki. Doğru, niye dönsün ki? Sevmeyen insan terkeder sonuçta,seven hiç terk eder mi? Sevmeyen bir erkek de haliyle sonradan o kızı sevmeye başlayacak değil ya.

Benden terkedilip de bu sayfayı bir umutla okuyan bayanlara tavsiye: Terkeden erkek asla geri dönmez, zaten sevmediği için gitmiştir, siz acılar içinde dönmesini umut ederken o yeni limanlara çoktan yelken almıştır bile ve ne yazık ki asla geriye dönüp terk ettikleri kadını düşünmezler, yani terkedilenin arzuladığı anlamda.

Umut işkencenin süresini uzatır sadece. Aylarca boşuna bir umutla geri dönmesini bekledim. Bu ihtimale inanmak istedim, bu şekilde acımı hafiflettiğimi sandım ama sadece acı sürecini uzatmışım. artık doğal olarak hiç umudum kalmadı, gerçekler tüm çıplaklığıyla karşımda, hiç sevilmemişim ve bu benim suçum değil , şimdi yani tam bir ylı sonra çektiğim aşk acısından kurtuluyorum. her bitiş bir başlangıçtır !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet artık dert etmiyorum, sonuçta aşk acısının da doğal bi süreci var yaşanması gereken ve o süreç yaşandı, bitti.

Benim durumumda o insandan hiç haber alamamak, ne yaptığını hiç bilememek beni boş umutlara sürüklemişti. Ayrıldıktan sonra bir kerecik bari görebilseydim, bir kerecik göz göze gelip bakışlarındaki sevgisizliği hissedebilseydim böyle umutla beklemezdim.

'' Asıl terkedilen terkedendir '' böyle boş laflara sakın inanıp kendinizi kandırmayın.Bu kendinize yapacağınız en büyük kötülüklerdendir çünkü birgün gerçekler illa ki başınıza balyoz gibi inecektir, gerçeklerden kaçılmaz sonuçta. Biran önce durumu kabullenip yolunuza devam etmeye bakın. Hatalardan ders çıkarın ve birgün güzel bir aşk yaşayacağınıza dair umudunuzu yitirmeyin :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Bende sibel arkadaşımız gibi bir durum yaşadım 1 haftadır terk edilen kız modunda ağlıyorum.5. senemizin içinde olmamıza rağmen ve ikimizinde ilk beraberliği olmasına rağmen terk etti beni.Sebebi ise kavgalarımızdan sıkılıp benden soğumuş olmasıymış.Sizce pişman olur mu?Ve çok sakın bir şekilde mesajla bitirdik ilişkimizi bana arkadaş kalabiliriz bir daha hiç görüşmicekmiş gibi konuşmaya gerek yok dedi.Sizce bir erkek neden böyle birşey söyler gerçekten artık bitirdi mi kafasında beni :( yada artık başka biri olduğu için mi arkadaş kalalım diyordur?Arkadaşlar yorumlarınıza çok ihtiyaçım var pişman olur mu ve ben bu insanla aynı sitede oturuyorum görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Misafir HEDİYE ZEYNEP

Aslında şunu söylemek gerekir   kadınlar  neden terkedildiğini merak eder sebep neydi ; ya da terkedildiğini kabullenememe   ama şu bir gerçek sevgide zaman yoktur istersen  bir salise , bir saniye  bir yıl beş yıl , on yıl  ne fark eder ki adı üstünde sevmek;  geçen zamanın önemi yok,  önemli olanın onun siretinin ,suretinin, gülüşünün  karşıdaki kişinin  kalbine işlemesidir . Gelse de gelmese de..........hug.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüaiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

bende ayrıldım ama ne bileyim erkek arkadaşımla yine konuşuyorum neden acaba? bende hiç bir şey anlamadım 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de yeni birisiyle başlamıştım iki hafta kadar cıktık ama onun öncesinde 1 bucuk senelik bir ilişkisi varmış ve bundan haberim dahi yoktu. Sonrası malum terkedildim. 14 mayıs gecesi beni bir daha arama ben eski kız arkadasımın yanındayım seninle olmaz diyerek bitirdi. Ondan sonra hic haber alamadım eski kız arkadasıyla iki defa gördüm belki daha göreceğim kim bilir smile.png aklımdan atamama sebebimin ise tamamen ego oldugunu düşünüyorum gercekten biz kızlar kendimize yediremiyoruz ayrılanın erkek olmasını. Ama ben hic bir şekilde o günden sonra ne aradım ne de sordum. Gerçek olgunluk ise bu noktada başlıyor. Sabır edin belki ALLAH sizin için daha hayırlısını hazırlamıştır. Aşk sadece istediğin kişiyle birlikte olmak değil aynı zmanda o gittikten sonra onun acısını da yaşamaktır. Çünkü aşk bunların hepsini kapsar aynı zamanda. Siz hakkını vererek sevdiğinizi düşünüyorsanız acısını da yaşamayı bilmelisiniz. Başkalarının yaptığı hareketler onları küçük düşürür sizi değil. Ve unutmayın ki hayattasınız bir aileniz sizi seven insanlar var zaman daralıyor . hayat birini bekleyip onun için dönüşü hakkında planlar yapmak için çok kısa. Ağlamayın demiyorum illa ki ağlayacaksınız kendinizi kasmayın aglamamak için bazen hiç olmadık yerlerde ağlayacaksınız. Ama herşey geçecek sizi öldürmeyen acı sizi güçlendirir. Ve tecrübe kötü kararlardan oluşur. Dönmesini de beklemeyin benden tavsiye dönecek olan bırakmazdı. Ona kapılarınızı kapattığınızı belli edin. Herşeyi arşivleyen kader günü gelecek onunla en güzel şekilde hesaplaşacaktır siz görsenizde görmeseniz de smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz çıkmıyoduk ama konuşuyoduk üni 2. sınıfta ben lise 3. sınıf hastanede tanıştık.konuşmaya başlamıştık.yaşımı öğrendiğimde tek tük konuşuyoduk sonra düzeldi. konuştuğumuzu yurttan bi kız öğrendi bunn üzerine o kızın bana zarar verbebileceği düşüncesiyle konuşmayalım dedi tamam dedim sonra bi gerizeklaı için mi dedim ben kendimi geçtim senin iyiliğin için dedi .1 hafta sonra facedeki paylaşımı şu oldu bazı amaçlar o kadar dedğerlidir ki o yolda malup olmak bile zafer sayır falan diye .. 2 buçuk ay oldu konuşmayalı. bi olay oldu hepsi benim dışımda ve benim lehime onunşla dalga geçtiğimi düşünmesin diye açıklama yaptım telden mesaj attım.terler gibi konuştu. sonra görüşmek istedim ve bekledim. orda arkadaşlarıyla soda içti güldü konuştu ve arkasına bile bakmadan çekti gitti.ben ona tersleyerek konuşmasının sebebini sormak istedim ama benle resmen dalga geçer gibi davrandı.o olaydan önce bi şey yoktu o olaydan sonra bunlar oldu. pişman olmuş mudur döner mi bilmiyorum ama sormak istedim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

bakın gıden eger sebepsız bı sekılde gıtmısse mutlaka döner tabı beraber cok vakit gecırmıssenız hayallerınız varsa ve ve siz onun ıcın onemlıysenız bı zamanlar mutlaka gelır degıl 7 ay 5 yılda gecse gelır yeter kı ihanet etmeden bekleyın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bakın gıden eger sebepsız bı sekılde gıtmısse mutlaka döner tabı beraber cok vakit gecırmıssenız hayallerınız varsa ve ve siz onun ıcın onemlıysenız bı zamanlar mutlaka gelır degıl 7 ay 5 yılda gecse gelır yeter kı ihanet etmeden bekleyın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.