Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Leyla ile Mecnun

MonDieu

Önerilen İletiler

Superin uzerinde bir dizi, artik dizilikten cikti ruyalarima girmeye basladi :yuvarlan: Turkiyedeki tum dizileri girgira aliyor

http://www.youtube.com/watch?v=XGkcrQhc3kk

http://www.youtube.com/watch?v=M2W8WeYqu1M Ahhh ismail abi ahh yuru bi git yuru bi gitt :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

En sevdiğim dizimmmm smile.png Türkiye'de bu zamana kadar yapılmış en iyi absürd komedi dizisi.. Herkes muhteşem bu dizide, herşey muhteşem, çok seviyorum...

Ve bu akşam Leyla ile Mecnun'un da sezon finali...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Ben de en son iki gün önce youtube'tan beş-on kadar kesit izlemiştim. Merakla başlamasını bekliyorum, şimdilik ''İşler Güçler''i takip ediyorum...

''İşler Güçler'' de kendine has absürt tarzı ve komedi anlayışıyla kaliteli bir dizi, seviyorum kaliteli komedi dizilerini...

Hey idi günler hey, ''Kaygısızlar,Sıdıka,Yedi Numara'' vardı bir zamanlar...

Muhabbetle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hikaye bu ya:

Mecnun, Leylan'ın aşkından kendinden geçmiş bir hâlde çölde gezerken namaz kılan bir muhteremin önünden geçer.Adam döner Mecnun'a:'' Sen ne yapıyorsun, görmüyor musun namaz kılıyorum, önümden geçiyorsun?'' Mecnun da şöyle der adama: ''Ben Leyla'yı düşünürken seni fark etmedim, sen yaratanı düşünürken beni nasıl fark ettin?''

Adamın bu olay sonrasında ne düşündüğü, nasıl karşılık verdiği, hayatında değişiklik olup olmadığı meçhul...laughing.gif

Muhabbetle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben henüz izlemedim ama bu akşam büyük ihtimalle izleyeceğim fakat duydugum kadarıyla Sedef gitmiş hııı? Sedef benim bu dizide en sevdiğim karakterlerden birisiydi ve bu haber beni çok üzdü.. Üstelik Melis Birkan sanki bu dizinin formatına hiç uygun değil gibi... Bilmiyorum belki ona da alışırız zamanla :( Ama Sedef gitmeyeydi iyiydi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sezonun ilk bölümünde kullandıkları ''Şu Tepe Pullu Tepe'' türküsü fon müziği ve dizinin kendi duygusal müziği beni duygulandırmaya yetti.Dizinin finalinde herkes başka bir yere gitmiş, ayrılmışlardı; yaz tatili etkisinin soğukluğuyla birlikte bu yeni bölümünde bir soğukluk hissettim dizide ki bayan oyuncuların birkaçı da gitmiş galiba(Sedef,Leyla) ilerleyen bölümlerde eski tadını yakalar umarım...

''Şu Tepe Pullu Tepe''fon müziği:

http://www.youtube.com/watch?v=Ak7gzTJe3lU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni bolumunu dun yanlislikla izlemis bulundum coktandir izlemeyi birakmistim :. Leyla, Arda ve kor kiz diziden ayrildigindan buyana bakmiyordum. Ismail abii izmire gelmis Sekerpareyi aramaya :). Erdal bakkal markette calisiyordu :), Hirsiz olan barda sarki soylemeye basladi sarkisi patladi :). Mecnunun babasi Iskender komaya girmis hastanede uyandiginda ilk sordugu sey uzaya yerlestikmi :). Encok guldugum ise Iskenderin Erdali markette calisir vaziyette gorup. Erdal bakkalin mahcup olmasi :))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

İsmail Abi'nin birbirinden ünlü dedeleri, halaları, amcaları vs. vs. ile ilgili bütün videoları birleştirmeye çalıştım, merak edip izlemek isterseniz diye link atıyorum. Arada izlemek eğlenceli oluyor, komik :)

İsmail Abi ve Ünlü Genleri- Leyla ile Mecnun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Dizinin Ak Sakallı Dedesi Köksal Engür evinde 300 gram esrar ve hassas tartı bulundurmaktan göz altına alınmış :( Uyuşturucu ticaretiyle suçlanıyormuş, hayal kırıklığına ugradım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

İsmail Abi'nin birbirinden ünlü dedeleri, halaları, amcaları vs. vs. ile ilgili bütün videoları birleştirmeye çalıştım, merak edip izlemek isterseniz diye link atıyorum. Arada izlemek eğlenceli oluyor, komik smile.png

İsmail Abi ve Ünlü Genleri- Leyla ile Mecnun

Bu üstteki linke az önce İsmail Abi, Marilyn Monroe 'yu ekledim. (19. video)

-Sizin ananıza bacınıza alttan üfürsüler hoşunuza gider mi?-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.