Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En son hangi filmi izlediniz, kaç puan verirsiniz?

mimoza

Önerilen İletiler

Biraz önce Two Weeks Notice i izledim, Öyle Sandra Bullock'lu, Hugh Grant'li falan eğlencelik bir romantik komediydi :)

Beğendim valla :)

Romantik komedi seviyorsanız izleyebilirsiniz kesinlikle :)

Puanımı da vereyim madem; 10 üzerinden 6,99 olsun ya da ne bileyim işte 7.29 da olur belki bilemiyorum, kararsızım... Bu arada puanı verirken değerlendirmemi kesinlikle romantik komediler alanı içinde yapıyorum. Sinemayı öyle genel olarak düşünmedim :)

206615.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Dün akşam Parallel Life (Paereolrel Laipeu-Paralel Hayatlar) isimli bir film izledim aslen çok güzel bir konusu vardı ama o kadar karışık işlenmişti ki kimi zaman ne oluyor ne bitiyor anlamakta zorlandım. Bazen bazı filmleri iki kez falan izlemek lazım ayrıntıları çözmek için bu da aslında öyle bir film... Ama ben ikinci kez izler miyim bilmiyorum, anladım anlayacağım kadar.

Film bir Güney Kore filmi bu arada, zaten herkes birbirine benziyor... 10 üzerinden 8 senaryosu için veririm. Ama senaryonun işlenişi bence 10 üzerinden 6 falan... Yine de izleyin... Ters köşe filmlerden birisi...

1533085.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

En son Forrest Gump'ı izledim. Kısacası izlediğim en güzel filmdi diyebilirim... Biraz konusundan bahsedeyim

"Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla oldukça çetin başarılara imza atar. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor."

Başrollerini Tom Hanks ve Robin Wright Penn paylaşıyor...

220px-Forrest_Gump_DVD.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam The Imposible (Kıyamet Günü) isimli filmi izledim. Bi gerildim bi ağlamaklı falan oldum, 7'ye yakın bir puan veririm ben bu filme...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"The Color Purple" son izlediğim bu fildi 2 gün önce çok sevdim çok beğendim... 10 verdim kendimce  smile.png

Çok güzel bir filmdir ben de bi 10 yıl önce kadar izlemiştim, çok severim bu filmi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen akşam Oyunbozan Ralph'i izledim. Animasyon... Bence 80 dönemlerinde atari vs. oynayanlar bu animasyonu izlesinler... Kahramanlar ve onların maceraları size çok tanıdık gelecek, eğlenceli... Ben bu filme 7,5 veriyorum.

791879_detay.jpg?1352275512

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sonra bir de Otel Transylvania'yı izledim. Onda da eğlendim ama Oyunbozan Ralph kadar değil... Yine de izlemeye değer... Puanı bence 7.0 olabilir.

01.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ooo Hansel ile Gretel: Cadı Avcıları yazmayı unutmuşum. Güzel fantastik bir film olmuş ama sanki bu dizi olsaymış çok daha güzel olurmuş. Puanı bence 6,5.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hatrlanacakbiran.jpg

Özcan Deniz'in "Evim sensi"n filminin orjinali, sonradan Türk uyarlamaya baktım da orjinalinden oldukça kötü..

Puanım 10/7

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

En son "Limitsiz" i izledim. Güzel bir kurgu olmuş. İzlemekte geç kalanlardanım.

Güzel filmdi ben de beğenmiştim. Bu arada forumda tanıtımı vardı ilgilenenler bakabilir. Limitsiz (Limitless) veya Limit Yok her iki isimle de biliniyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

izlimmii ? smile.png

İzle canım... Niye 6.5 vermişim bilmiyorum ama mesela şu an daha da çok puanlandırabilirim. Psikolojime göre değişiyor işte :D öğleden sonra 5 e düşermiş :D 5'e düşmeden izle bence :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir de film;

Çalıntı Hayat bence 6,5

Sonra bir de Otel Transylvania'yı izledim. Onda da eğlendim ama Oyunbozan Ralph kadar değil... Yine de izlemeye değer... Puanı bence 7.0 olabilir.

Dün akşam The Imposible (Kıyamet Günü) isimli filmi izledim. Bi gerildim bi ağlamaklı falan oldum, 7'ye yakın bir puan veririm ben bu filme...

Biraz önce Two Weeks Notice i izledim, Öyle Sandra Bullock'lu, Hugh Grant'li falan eğlencelik bir romantik komediydi smile.gif

Beğendim valla smile.gif

Romantik komedi seviyorsanız izleyebilirsiniz kesinlikle smile.gif

Puanımı da vereyim madem; 10 üzerinden 6,99 olsun ya da ne bileyim işte 7.29 da olur belki bilemiyorum, kararsızım... Bu arada puanı verirken değerlendirmemi kesinlikle romantik komediler alanı içinde yapıyorum. Sinemayı öyle genel olarak düşünmedim smile.gif

gloria ;

ogretmen olsan ogrencileri yakardin gibime geldi

8 barajini gecen bi film bekliyorum itina ile smile.png hobbit haric

izlemek icin tabi ki .. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.