Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşkınızı Hesaplayın ! ! !

Murti_San

Önerilen İletiler

• Cevaplar 196
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sen ne varsa hepsini yazmışsın?

geçmiş , şimdiki ,gelecek zaman ne bu bolluk böyle sendede amama Aşkın varmış ! :D

bunları yıllık periodlar halindemi kullanıyorsun veya aşkının ne zaman biteceğini nerden biliyorsun ?

bir insanın kaçtane sevgilisi veya aşkı olur anlayamadım ! :stuart: Kolleksiyon falan mı yapıyon sen ?

beni öyle katagoriye soksalar hemen ayrılırım ne o eşya gibi eski ,yeni,şimdiki falan ? :stuart:

Ya Sev Ya Terket

gerçek aşk bi tane aslında :wub: gerisi yalannnn

aslında böle dmene şaşırdım..çünkü erkekler ööle şeyler yapıyolar ki benim yaptıklarımın yanında hiç kalır :)[gerçi ben bişey yapmıyorum..onlar buluo beni.. :P ]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçek aşk bi tane aslında :wub: gerisi yalannnn

aslında böle dmene şaşırdım..çünkü erkekler ööle şeyler yapıyolar ki benim yaptıklarımın yanında hiç kalır :)[gerçi ben bişey yapmıyorum..onlar buluo beni.. :P ]

Şaşracak birşey yok arkadaşlık tamam arkadaşların fazla olabilir .ama iş sevgili veya aşka gelince orda dur :excl:

çünkü sevgi karşılıklı saygı ve güven demektir eğer karşınızdakinde bu yoksa zaten sevgi ve aşk olmaz orada !

onlar seni bulabilir ama sen aldatacaksın veya dalga geçeceksin diye bir kural yok .sevmiyorsan ayrıl seviyorsanda tek olsun :wub:

erkekler içinde aynı ................! sen varya dalga geç bakalım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şaşracak birşey yok arkadaşlık tamam arkadaşların fazla olabilir .ama iş sevgili veya aşka gelince orda dur :excl:

çünkü sevgi karşılıklı saygı ve güven demektir eğer karşınızdakinde bu yoksa zaten sevgi ve aşk olmaz orada !

onlar seni bulabilir ama sen aldatacaksın veya dalga geçeceksin diye bir kural yok .sevmiyorsan ayrıl seviyorsanda tek olsun :wub:

erkekler içinde aynı ................! sen varya dalga geç bakalım :P

ya ne dalgası :angry: ben şu an kimseyle çıkmıyorum.. hep erkek milleti yuzunden..yoksa ne zorum var o kadar kişiyi idare etmeye çalişim yaa..sonunda bitti ama..bende kurtuldum onlarda..

kimseye benim yaşadıklarımı çektirmek zorunda diilim die düşündüm :wub: sanırım haklıydım da!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız kankim takma bu topici.. :P:)

yalan yalan..adam kandırıyor bu topic.. :D

sen aldırma kankim.. :D aslında topic değil ben aşk ölçerin adamkandırdığını düşünüyorum.. :) murti san nerden buldun bunu yaw.. :P

takmıyom zaten kankim :)

bu murti_san oldum oalsı böle uyuz uyuz başlıklar açıyo zaten :D kızar şimdi bak :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne dalgası :angry: ben şu an kimseyle çıkmıyorum.. hep erkek milleti yuzunden..yoksa ne zorum var o kadar kişiyi idare etmeye çalişim yaa..sonunda bitti ama..bende kurtuldum onlarda..

kimseye benim yaşadıklarımı çektirmek zorunda diilim die düşündüm :wub: sanırım haklıydım da!!!

Zaten seninle erkekler nasıl arkadaş oluyor anlamadım. Demek ki arkadaşın sonunda hatasını anlamış senden ayrılmış! sana nasıl katlanıyorlar ,çekilmez birisin ya.senden ayrılınca hayır'da dağıtmıştır .Hele şükür kurtuldum diye :devil::P

takmıyom zaten kankim :)

bu murti_san oldum oalsı böle uyuz uyuz başlıklar açıyo zaten :D kızar şimdi bak :)

:P:whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız kankim takma bu topici.. :P:)

yalan yalan..adam kandırıyor bu topic.. :D

sen aldırma kankim.. :D aslında topic değil ben aşk ölçerin adamkandırdığını düşünüyorum.. :) murti san nerden buldun bunu yaw.. :P

Kızlar bakın ikiniz birden ittifak mı kurdunuz? bana karşı anlayalım :P

Biz adam kandırmıyoruz .ayrıca siz adam değilsiniz ki ! siz bayansınız önce onu anlayın :D:P

nerden bulduğum önemli değil ki! beni düşürdüğü hal önemli :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herşeyi gelip beni bulsun diye düşünme bazı şeyleride sen bulacaksın... :)

sen farkında değilsindir seni de anlayanlar vardır her konuda.. :)

Düşüncelerin ve verdiğin moral için teşekkürler

heyttt durunn :D murti_san sen kaşınıyonmu kardeşş :D

o ne dmek şimdi senle çıkan erkeklere acıyom filan heaa :huh:

benim kötü tarafıma raslamamşsın sen bellii.. :D

senle nerden kardeş oluyoz anlamadım ama ? kaşınmıyorum sadece biraz fazla yanmışım güneşte o kadar :stuart:

senin hertarafın kötü olsa ne yazar :P

laf atmıyorum sedece konuşuyorum. İnsan nede olsa bazen kendini anlayan insanlara ihtiyac duyar .Belkide bende beni anlayan birine rastlarım .Arkadaş olarak :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Düşüncelerin ve verdiğin moral için teşekkürler

senle nerden kardeş oluyoz anlamadım ama ? kaşınmıyorum sadece biraz fazla yanmışım güneşte o kadar :stuart:

senin hertarafın kötü olsa ne yazar :P

laf atmıyorum sedece konuşuyorum. İnsan nede olsa bazen kendini anlayan insanlara ihtiyac duyar .Belkide bende beni anlayan birine rastlarım .Arkadaş olarak :)

oo murti_san sonunda seni de kızdırmayı başardık :( tamam kardeş diiliz murti_san sana bundan sonra nickinle hitap etcem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oo murti_san sonunda seni de kızdırmayı başardık :( tamam kardeş diiliz murti_san sana bundan sonra nickinle hitap etcem..

yok kızmadım kiiii :D

sadece kendi söylediğin lafları yiyorsun onu hatırlattım ! şimdi ne dedim ben diyeceksin ?

eğer hatırlayamazsan sana yazdığın yazıyı gösteririm ok :D:P

küçük bir hatırlatma yapayım aklına gelir belki : ( biz çok gördük kardeş diye yaklaşanları ) diye başlayan hatırladın mı ?

oy oy canem benem.. :D

Sizi gidi kankiler sıkıştırın bakalım iki taraftan ! ben yıklımadım ayaktayım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.